Facebook Ailesi

Custom Search

26 Nisan 2017 Çarşamba

1- 7 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

  1 - 7 Mayıs 2017 Haftalık Analizi

Yaşantımızdan ve bulunduğumuz şartlardan taviz vermek istemeyecek ve kişisel zevklerimizi ön plana çıkaracağız. Yeteneklerimize güveniyoruz. Evimizle ilgili değişimler yapmak istiyorsak uygun günlerden biri. Evimizde dostlarımızı ağırlayacağız. Tatil programları, nişan ve nikah için, kararlar alabiliriz. Çocuklar ilgili planları olanlar onları yaşamlarına geçirebilirler. Uzun süredir görmediğimiz akrabalarımızı ziyaret edecek, sanatsal ve kültürel etkinliklere katılmak isteyeceğiz. Sanat faaliyetlerinin arttığı bir gün.

KOÇ:
Sosyal yaşantınızda istediğiniz performansı sağlayabileceğiniz bir dönem. Bu hafta, bazı dostlarınızla ters düşüneceğiniz konular gündeme gelse bile, olayları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

BOĞA:
Kişiselliğinizi sorguluyor ve mükemmel olma yolunda önemli işler planlıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için, motivasyon desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Dişlerinizi kontrolden geçirmelisiniz.

İKİZLER:

Bu hafta, kendinizi güçlü fakat yalnız hissediyorsunuz. Anlayışlı ve aldırmaz yönlerinizle, olaylara daha akılcı bir çözümle yaklaşacak ve çevrenizde kısa sürede hakimiyet kuracaksınız.


YENGEÇ:
Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bu hafta, sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sabırlı davranmalı ve abartılardan kaçınmalısınız.

ASLAN:
Sevdiğiniz kişi ile aranızda duygusal iletişimin mükemmel gelişeceği bir gün. Arkadaşlarınızla biraraya gelerek, yeni projeler üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Motivasyonunuz çok güçlü.

BAŞAK:
Bu hafta, içinizde kopan fırtınaları paylaşma konusunda cimrilik yapabilir, sizi anlamadıklarından şikayet edebilirsiniz. İçsel huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız. Arzuladığınız tatil, gündeme gelebilir.

TERAZİ:
Gücünüzün farkındasınız. Bu hafta, aynı düşünceye sahip arkadaşlarınız da desteği ile yeni projeler üreteceksiniz. Özgürlük duygunuzu kişisel zevklerinizle kombine edeceğiniz özel günlerden biri.

AKREP:

Hırslarınız yüzünden zevklerinizi arka plana atabilir, partnerinizi ihmal edebilirsiniz. Bu hafta, cesaretinize güvenmeli ve kendinize yeni bir şans vermelisiniz. Olaylar istediğiniz yönde gelişecek.

YAY:

Siz kendi aklınızı beğenen ve hareketlerinizden ödün vermeyen bir kişisiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda özgürce davranacak ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade edeceksiniz.

OĞLAK:

Ortak çalışma içinde olacağınız kişilerin beklentilerine cevap vermeden önce düşünmelisiniz. Risklerden hoşlanmadığınız için, daha sonra çıkabilecek aksiliklere hazırlıklı olmalısınız.

KOVA:
Düşüncelerinizi hiçbir şekilde değiştirmek istemediğiniz için, sizi ikna etmeleri zor oluyor. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Ddesteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz.

BALIK:
Öfkeli davranışların size zarar verdiğini bildiğiniz halde, duygularınızı frenleyemediğiniz dönemler olabiliyor. Bugün, alıngan ve kuşkucu yönleriniz ön plana çıkabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder