Facebook Ailesi

Custom Search

5 Nisan 2017 Çarşamba

10 - 16 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, birçok konuda değişik fikirler üreteceğiz. Sıra dışı ve maceracı ruhumuz ortaya çıkıyor. Aşkta yoğun duygular yüzünden hatalar yapabiliriz. Bazılarımızın kıskançlık duyguları atağa kalkarken, "ben" egomuz ön plana çıkıyor. İlişkilerimizi sorgulama fırsatı bulacağımız bir hafta. Evliliklerimizi gözden geçireceğiz. Bazılarımız yeni başlangıçlar yapacağız. Şirketler arası yeni yapılanmalar söz konusu. Bu hafta özellikle zamanı iyi kullanmalı ve bazı isteklerimizi denetlemeliyiz.KOÇ:
Gücünüzü hiç kimseyle paylaşmak niyetinde değilsiniz. Sosyal konularda başarılı bir performans sergileyeceğiniz bir hafta içindesiniz. Partnerinizin her konuda desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.
BOĞA:
Bilinçaltınız yoğun ve aktif. Yapmayı planladığınız çalışmalar içinde, kendi sınırlarınızı aşma konusunda dikkatli olmanız gereken çok şey var. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman, hedeflerinize kolay ulaşıyorsunuz.
İKİZLER:
Arkadaşlarınızla güç bağı oluşturmalı ve belli bir hedef seçmelisiniz. Değişim içinde olduğunuz zaman, ideallerinizi geciktirebiliyorsunuz. Bu hafta daha davetkar olacaksınız. İsteklerinize sıkı sarılmalısınız.

YENGEÇ:
İletişim konusunda başarılı bir performans sergilemenize rağmen, engellere takıldığınız zaman, güç bağı oluşturduğunuz kişilerle aranızda istenmeyen problemler ortaya çıkabiliyor.
ASLAN:
Yüksek ideallerinize kanalize olmuş durumdasınız. Bu hafta, kişisel enerjinizi ve araştırmacı ruhunuzu ortaya çıkarmak için, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yollarla ilgili planlar yapacaksınız.
BAŞAK:
Sezgilerin ve içgüdülerin yoğun olduğu bir hafta içindesiniz. Gizlilikler ve yasaklar ilginizi çekiyor. Girişimci duygularınızı aynı paralellikte tutmayı başarmalı ve yeni hedeflere yönelmelisiniz.
TERAZİ:
Bu hafta, sosyal yaşantınızla ilgili çalışmalar çok önemli olacak. Yaşamınıza yeni bir hareket ve eğlence kazandırabilirsiniz. Partnerinizle birlikte özel paylaşımlar yaşamak istiyorsunuz.
AKREP:
Konumunuzun önemli olduğu bir hafta. Görüşeceğiniz kişilerin farklı özelliklerine ve size kazandıracağı prestije değer veriyorsunuz. Değer yargılarınızın hiçbir şekilde tartışılmasından hoşlanmıyorsunuz.
YAY:
Yüksek idealleriniz olan bir kişi olmanıza rağmen, bu hafta kendi içinizde çelişkiler içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak zorunda kalacak ve işlerinizi ihmal edeceksiniz.
OĞLAK:
Sistemli davranarak birçok problemi anında çözüyorsunuz. Bu hafta, gücünüzün farkında oluşunuz, engeller konusunda sizi temkinli hareket etmeye zorluyor. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyorsunuz.
KOVA:
Özel ilişkilerinizi zorlamaktan hoşlanmıyorsunuz. Özgürlüğünüzü koruma adına tepkisel davranmayı bırakmalısınız. Bu hafta, yardımlaşma duygunuzun oldukça yoğun olduğu bir hafta. Maddi konularda fırsatlar söz konusu.
BALIK:
Uğraşılarınızın sizin için bir anlam ifade edebileceğini hissetmek istiyor ve sezgilerinizi mantığınızla birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. Bu hafta, gücünüzü aşan konularda sistemli bir uğraş verebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder