Facebook Ailesi

Custom Search

9 Nisan 2017 Pazar

10 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Venüs gerilerlerken karşı cinsle aranızda bir yakınlaşma olacak. Özgürlük duygularınızı teslim etmeden aşk yaşamanın zor olduğunu bildiğiniz için karışık düşünceler içinde olacaksınız.
BOĞA:
Durum değerlendirmesi yaparken, kendi mantığınızı savunan ve olaylara farklı bir felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Bugün mesleki anlamda başarı istemeniz doğal ve olayların üstesinden geleceksiniz.
İKİZLER:
Ay'ın bulunduğu konum, sizi aşan sıradışı konular üzerinde çalışmanızı gerektirebilir. Siz güçten yanasınız fakat bu özelliğinizi sergilerken, çevrenize yardım etmeyi de seviyorsunuz.
YENGEÇ:
Toplumsal işlerde başarı kazanmak, bugün sizin için kolay olacak. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni projelerin gündeme gelmesiyle birlikte, yeni bir motivasyon kazanacaksınız.

ASLAN:
Bugün içsel savaşlarınızdan galip çıkabilirsiniz. Venüs yakın ilişkilerinizde istediğiniz desteği sağlayacak. İletişim konularında istediğiniz performansı yakalayacaksınız.
BAŞAK:
Maddi konularla ilgili bazı gizlilik söz konusu olabilir. Bugün Ay'dan aldığınız etki sizi daha yaratıcı yapıyor. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini takip ediyorsunuz.
TERAZİ:
Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Aile içinde oluşan durumlara karşı tepki verebilirsiniz.
AKREP:
Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili ilginç fikirleriniz, herkesin dikkatini çekecek. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ipuçları bulacak ve çok eğleneceksiniz.
YAY:
Venüs ve Merkür Koç'ta gerilerlerken, her anlamda güçlü ve güzel bir gün. İsteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için mutlu olacaksınız.
OĞLAK:
Aşk yaşantınıza romantizm getiriyor. Karşılıklı ilişki içinde olduğunuz kişilerin olumlu etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz. Partnerinize isteklerinizi yaptıracaksınız.
KOVA:
Başarınızı, biraz da iletişim içinde olduğunuz kişilerin mantığına hitap ettiğiniz zaman yakalıyorsunuz. Bugün ele aldığınız konular üzerinde titiz çalışmalar yapacak, bazı önemli tespitler yapacaksınız.
BALIK:
Bugün kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Fatura takiplerinizi sıkı yapmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder