Facebook Ailesi

Custom Search

10 Nisan 2017 Pazartesi

11 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden faydalanacaksınız.
BOĞA:
Duygusal konularda hatalı davranmaya müsait bir yapınız olmasına rağmen, konu mantık olduğu zaman kafanız işlek çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli olmalı ve kimseye söz vermemelisiniz.
İKİZLER:
İkili ilişkilerinizde bir canlanma söz konusu olacak. Partnerinizle birlikte yakın dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Neşeli ortamlarda bulunmak ilişkinizde güzel gelişmeleri beraberinde getirecek.
YENGEÇ:
Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek istemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarınız olumlu sonuçlar getirecek.

ASLAN:
İlişkilerinizde oldukça tutucu davrandığınızın farkındasınız. İletişim içinde olduğunuz kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İkna edemeyeceğiniz kişilerle ilgili sorumluluk almamalısınız.
BAŞAK:
Maddi konuların gündem kazanmasıyla, hırslarınızı para kazanmaya yönlendireceksiniz. İş disiplininizin mükemmel oluşu takdir görmenize neden oluyor. Bugün, inatçı yönlerinizle dikkat çekeceksiniz.
TERAZİ:
Bugün düşüncelerinizden hiçbir şekilde taviz vermek istemiyorsunuz. İlişkilerinizde duygu ve güven çok önemli ve bu elektriği size yansıtamayan kişilere şans tanımak istemiyorsunuz.
AKREP:
Güçlü hafızanızla övünebilirsiniz. Bugün, birçok olayı geçmişle birleştirerek mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. İlişkilerinizde maddesel sorunlar çıkmaması için çaba gösterebilirsiniz.
YAY:
Bugün maddi konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla olumlu kararlar alacaksınız. Sosyal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyabileceğiniz bir gün. Göz sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
OĞLAK:

Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Duygusal paylaşımlar için akşam saatlerinde daha aktif olacaksınız.
KOVA:
Romantik ve duygusal bir gün içindesiniz. Sosyal yapınızı güçlü kılacak çalışmalar sergilemek istiyorsunuz. Olumlu bir düşünce yelpazesine sahip olmanıza rağmen, fikirleriniz bazılarına ters gelebilir.
BALIK:
Bugün, ailenizle duygusal bağlarınızın güçlenmesini sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Birçok gizli yeteneğiniz var ve açığa çıktığı zaman, kendinizi çok daha rahat ve enerjik hissediyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder