Facebook Ailesi

Custom Search

11 Nisan 2017 Salı

12 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.
BOĞA:
Sorumluluğunuzun artmasının sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjiniz daha çok artıyor. İş konusunda, her türlü ayrıntıyı hesaplamak zorundasınız.
İKİZLER:
Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız.
YENGEÇ:
Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Bugün daha detaycısınız. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz.

ASLAN:
Bulunduğunuz alanlarda öne çıkmayı seven bir havaya gireceksiniz. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirebilirsiniz.
BAŞAK:
Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Bugün, tüm enerjinizi maddesel konularınıza ayıracaksınız.
TERAZİ:
Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim size yardımcı olacak. Yaşamınızda aksaklıklar çıktığı zaman, iç sıkıntınız artıyor.
AKREP:
Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları yenmelisiniz. İlişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye farkında olmadan bu duyguları eksik veriyorsunuz.
YAY:
Çevrenizin oldukça kalabalık olacağı bir gün. Akıllı ve kibar kişilerden hoşlanıyorsunuz. Bugün mesleki anlamda size destek olacak kişilerle bir araya geleceksiniz. Politik davranmayı yeğleyeceğiniz bir gün.
OĞLAK:
Maddi konularda kendinize yeten bir tablo içindesiniz. Bugün, finansal değerlerinize temkinli yaklaşacaksınız. Yaşantınıza girmek isteyen kişileri seçme konusunda oldukça titizsiniz.
KOVA:
Bugün bir koruyucu çemberi içindesiniz. Ele aldığınız tüm konularda çıkan aksilikler konusunda olaylardan kıl payı kurtuluyorsunuz. Güvendiğiniz kişilerin sözlerine alınmamalısınız.
BALIK:
Ay karşıt burcunuz Başak'ta ilerlerken, sosyal yaşantınızda farklı fikirlerin çeliştiği ortamlarda olacak ve bundan büyük bir keyif alacaksınız. Hayatınızın farklı yönleri ortaya çıkacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder