Facebook Ailesi

Custom Search

12 Nisan 2017 Çarşamba

13 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Yatırımlar konusunda inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor.
BOĞA:
Bugün dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların öne çıkmasıyla, ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Bugün, disiplinli davranmakla başarıyı garantileyebilirsiniz.
İKİZLER:
Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz denklemi kurabileceğiniz bir gün. Yardımsever duygularınız atakta. Bugün partnerinizin etkisinde altında kalacak ve sosyal yaşantınızda gereken desteği göreceksiniz.
YENGEÇ:
Aile içinde kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inandığınız için özgürlüğünüzü sorguluyorsunuz. Geleneksel yapınızı ve eski alışkanlıklarınızı sentezleyebileceğiniz bir gün içindesiniz.

ASLAN:
Hayal ettiğiniz her şeyi yeniden yapılandıracaksınız. Maddi konulara yaklaşım tarzınız son derece dürüst. Birlikte iş yaptığınız kişilerle, istediğiniz performansı yakalayacaksınız.
BAŞAK:
Jüpiter sosyal ilişkilerinize renk getiriyor. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayabilirsiniz. Kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca kullanıyorsunuz.
TERAZİ:
Ay burcunuzda ilerlerken, zaman kavramı ile problemleriniz var. İşlerinizi zamanında yetiştirerek gerekli disiplini sağlamalısınız. Duygusal konularda fazla hassas olduğunuz bir gün.
AKREP:
Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemek en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman, kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Eski bir teklif tekrar sunulabilir.
YAY:
İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu ve olaylara her zamankinden daha yapıcı yaklaşmanız, partnerinizi ihmal etmenize neden olabilir.
OĞLAK:
Sosyal çalışmalardan hoşlanıyor ve bu konuda çevrenize de destek veriyorsunuz. Olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz. İhtiyaçlarınızı dikkate almalısınız.
KOVA:
Bugün sizi meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz ortaya çıkıyor. Bilgi donanımınızın sağlayacağı avantajlara güvenmelisiniz. Ele aldığınız konuları derinlemesine araştırıyorsunuz.
BALIK:
Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder