Facebook Ailesi

Custom Search

13 Nisan 2017 Perşembe

14 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Mantıklı ve akıllıca kararlar alacağınız bir gün. Bugün kardeşlerle ilgili projeler gündemde olacak. Onların sorunlarına çözüm bulmak için, gerekli donelere sahip olmanız, size sorumluluk getiriyor.
BOĞA:
Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. İç sesinizin meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmasından dolayı, bilgi dağarcığınızı artırabilirsiniz.
İKİZLER:
Çalıştığınız kişilerin davranış biçimlerinden hoşlanmayabilirsiniz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek ve kendinizi sözcüklerle ifade ederken engellenmek canınızı sıkıyor.
YENGEÇ:
Yaşamınızda olumlu bir çıkış yapmak üzeresiniz. Mesleki başarılarınızı artırma çabası içinde olmanız herkesin dikkatini çekiyor. Bugün görüştüğünüz kişilerde olumlu etki bırakacaksınız.

ASLAN:
Kardeşlerinizle bağlarınız güçleniyor. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Bugün, iletişim konusunda oldukça şanlısınız.
BAŞAK:
Maddi konularda gizli yatırımlarınız söz konusu. Birtakım sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Bugün kendinize fazla güveniyor olmanız, sevdiğiniz kişiyi hiç de şaşırtmıyor.
TERAZİ:
Partnerinizle yaratıcılığınızı ve maddesel gücünüzü paylaşmaktan hoşnut olacaksınız. Duygularınızı güzel sözlerle süslemek isteyebilirsiniz. Anlamlı olayları paylaşmak için uygun bir gün.
AKREP:
Bastırdığınız duygularınızın sizi rahatsız etmesinden etkilenmek istemiyorsanız, yaratıcılığınızı akıllıca kullanmalısınız. Uzun süredir düşündüğünüz konular için girişimde bulunabilirsiniz.
YAY:
Mesleki anlamda iyi bir dönemdesiniz ve bazı problemlerin kendi içi bünyesinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğiniz kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak.
OĞLAK:
Bugün daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Çok gergin bir gündesiniz. Bugün konulara sabit bakmanızda yarar var. Duygusal ilişkilerinizde isteklerinizi yeniden belirlemelisiniz.
KOVA:
Grup çalışmaları motivasyon gücünüzü artırıyor. Cesaret isteyen çalışmalar için gerekli donanıma sahip olmanıza rağmen, fikir ayrılıkları sizi endişelendiriyor.
BALIK:
Kendinize güveniyor ve harcama konusunda sınır tanımıyorsunuz. Bugün, planlarınız için yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak. Düşündüklerinizi gerçekleştirme uğruna borçlanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder