Facebook Ailesi

Custom Search

14 Nisan 2017 Cuma

15 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Amaçlarınızı gerçekleştirmek için iş birliği yapmalısınız. Göreceğiniz dostluk karşısında daha cesur davranacaksınız. Kendinizi güçlü hissetmeniz için motivasyona ihtiyacınız var.
BOĞA:
Bugün idealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz sizi çekici yapıyor. Ailenizdeki olumsuzluklara ilgilenmek vaktinizi alabilir.
İKİZLER:
Müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işleri hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Arkadaşlarınızın çoğu sizden farklı düşünmelerine rağmen, duygusal bağlarınızı güçlü tutuyorsunuz.
YENGEÇ:
Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman, geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızı artırmak isteyeceksiniz.

ASLAN:
Bugün olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmayın. İstekleriniz konusunda sabırlı olmalı, karşıt fikirlere de saygı göstermelisiniz.
BAŞAK:
Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif yapıyor. İş arkadaşlarınız, kendi işlerini de size yükleyebilirler. Onları nazik bir şekilde uyarmanız gerekebilir.
TERAZİ:
Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve sizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapacaksınız. Keşifler için oldukça uygun bir gün.
AKREP:
Ay burcunuzda ilerlerken iş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konulara ağırlık vereceksiniz. Bugün, partnerinizin gücünden etkilenebilirsiniz. İnatçı tavırları canınızı sıkabilir.
YAY:
Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Bugün, çevrenizde sıra dışı düşünceye sahip kişilerle olmak isteyeceksiniz.
OĞLAK:
Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız.
KOVA:
Bugün, kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. İlişkilerinizi amaçlarınıza uygun kullanacağınız bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken, kendinizi aşmanıza yardımcı olacak.
BALIK:
Bugün düşüncelerinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zamanı iyi kullanmanız gerekecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder