Facebook Ailesi

Custom Search

12 Nisan 2017 Çarşamba

17 - 23 Nisan 2017 Haftalik Burç Yorumlari

Bu hafta Burçları Neler Bekliyor?
Organizasyonlar, açılışlar ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak. Bu hafta öfkemize hakim olmalı ve duygularımızı dramatik şekilde ifade etmekten sakınmalıyız. Toplumsal olaylar ve yardım derneklerinin çalışmaları gündem kazanacak. Özgün misyonları olan kişilerin, çalışmalarında motive olacak bir çok olayları, istekli bir şekilde ortaya çıkaracaklar. Meslekleri konuşma üzerine dayalı olan kişilerin, ikna kabiliyetleri artıyor. İş konusunda aktif ve hızlı olacaklar ve hedeflerine ilerleyecekler.

KOÇ:
Aile içinde maddi konularda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle aile içi bireylerle aranızda tartışmalar çıkabilir. Kesinlikle, ılımlı bir tavırla hareket etmelisiniz.
BOĞA:
Bu hafta, her zamankinden daha çok sinirlerinize hakim olun. Günlük yaşamınızın genelinde olduğu gibi uyumlu tavrınızı zorlayacak ve sizi saldırgan tavır içine sokabilecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.
İKİZLER:
Yakın dostlarınızla veya aile bireylerinizle sizi çok yakından ilgilendiren kararlar hakkında konuşmalar yapabilirsiniz. Hareketlerinizi denetim altına almak istemeleri sizi düşündürebilir.
YENGEÇ:
Düşündüğünüz ve ısrarla hayata geçirmek istediğiniz konular bu hafta yine sizi yalnız bırakmayacak, kafanızın bir yerinde yer tutacaklar. Ne yaparsanız yapın, bu düşüncelerinizi iş yaşamınıza uygulayın.

ASLAN:
Aile bireyleri ile katılacağınız topluluklarda, iddialı ve ben merkezci davranacaksınız. Anlatmaya çalıştığınız konular ilgi çekecek ve onları etkileyeceksiniz. Sizi zor durumda bırakmak isteyenler olabilir.
BAŞAK:
Bu hafta, yaşanacak huzursuzlukları fazla abartmamalısınız. Çünkü, olayları büyüterek hem kendinizi hem çevrenizi baskı altına alıyorsunuz. Geçen zaman süresi içinde de yeni senaryolar oluşturmayın.
TERAZİ:
Sizin için ilginç bir hafta. Paylaşmak istediğiniz konuyu iyi yansıtacak ve bu arada karşınızdakine fedakar ve verici olduğunuzu göstereceksiniz. Arkadaş çevresinden gelen çalışma teklifleri sizi olumlu etkileyecek.
AKREP:
Yakın ilişki içinde olduğunuz ve sizi gerçekten seven yakın dostlarınızı ihmal ediyorsunuz. İşin garibi, bunun farkında değilsiniz. Çünkü, anlık isteklerinizin esiri olabiliyorsunuz.
YAY:
Her konu da, her şeyi siz biliyorsunuz ve bu şekilde davranıyorsunuz. Bilmediğiniz konular konusunda yapacağınız konuşmalar sizi zor durumda bırakabilir. "Herkesin, yaşama açılan bir penceresi olduğunu" unutmayın.
OĞLAK:
Olayı çok büyüterek, kendinizi sınırladığınızı biliyorsunuz. Bu şekildeki davranışlarınızla psikolojik olarak hareket alanınızı daraltıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz duruma geniş bir alandan bakın.
KOVA:
İddialı tavırlarınız partnerinizi bazen kızdırıyor. Onun ısrarla istediği eşya konusunda bu kadar eleştirel tavırla yaklaşmanız doğru değil. Eşinizin gönlünü hoş tutacak tavırlar içinde olmalısınız.
BALIK:
Yakın aile çevrenizde oluşan kişisel çekişmeleri çok büyütüyorsunuz ve siz farkında olmadan dedikodu malzemesine dönüşüyor. Bu tür gelişmeler, süreç içinde bambaşka sonuçlara yol açıyor.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder