Facebook Ailesi

Custom Search

16 Nisan 2017 Pazar

17 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Takıntılı düşünceleriniz, yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Koşullar sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Zamanınızı daha disiplinli kullanmalısınız.

BOĞA:
Kariyerinizde yeni açılımlar söz konusu olacak. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranıyorsunuz. Ay ve Merkür, yazılı anlaşmalarda sizi destekliyor.

İKİZLER:
Dost çevresinde yaptığınız sohbetlerde, keyifle dinleniyorsunuz. Bir yandan da öylesine yaptığınız konuşmalar daha sonra spekülasyon konusu oluyor. Bu konuda biraz daha dikkatli olmanızda yarar var.

YENGEÇ:
Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyor ve hırslarınızın esiri oluyorsunuz. Merkür ve Ay aktif yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Planladığınız işleri bir an önce yaşama geçirmelisiniz.

ASLAN:
Her konuda mantığın getirdiği alternatifleri en iyi şekilde birleştirebilen siz, bazen söz konusu iş olduğunda bocalayabiliyorsunuz. İnsanlara gereğinden çok güven duygusu vermek sizi yoruyor.

BAŞAK:
Ay size derin duygular veriyor. Hedeflerinize doğru yol almanız, sizi mutlu etse de isteklerinizde ikilem içinde kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için, daha fazla beklemeyin.

TERAZİ:
Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz.

AKREP:
Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. İşlek zekanız sayesinde engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilere dostunuz olma şansı verebilirsiniz.

YAY:
Bugün enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Merkür ve Mars düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Yaptığınız işlerde kişisel tatmin sağlayacaksınız.

OĞLAK:
Çalışma hayatınız ile neredeyse iç içe giren özel yaşamınıza çeki düzen vermenin zamanı geldi. Kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Aşk konusunda çevrenize biraz daha dikkatli bakmanızda yarar var.

KOVA:
Yeni başlayan ilişkiler konusunda aceleci kararlar almamalısınız. Sürekli değişim yaşıyorsunuz. Uranüs'ün etkileri yüzünden kafanız bir hayli karışabilir. Merkür, baskıcı olmanıza neden olabilir.

BALIK:
Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder