Facebook Ailesi

Custom Search

17 Nisan 2017 Pazartesi

18 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burcum Ne Diyor?

KOÇ:
Olayları çok fazla yargılamak sizi yoruyor. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Hafızanızı kullanmanız gereken konular gündeme gelebilir.
BOĞA:
Farklı düşüncelere saygı göstermenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün, duygusal konularda tavana vurabilirsiniz. Kıskançlık dürtüleriniz ilişkinize zarar veriyor.
İKİZLER:
Çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için onlara yardım edeceksiniz. Karşı cinsle aranızda, sezgiye davranan bir duygusal gelişme olacak. Sözlere gerek duymadan anlaşacaksınız.
YENGEÇ:
Duygusal isteklerinizde artış gözleniyor. Ay, karşıt burcunuzda yer alırken, ilişkinizde bencilliklere neden olabilir. Partnerinizin bazı doğal davranışlarından yanlış sonuçlar çıkarmanız mümkün.

ASLAN:
Dostlarınızın iş yaşantınıza yapacağı katkıları fazla önemsiyorsunuz. Bildiğinizden şaşmamalısınız. İşlerinizi başkalarına emanet ettiğiniz zaman problemler çıkıyor. Çevrenize fazla güvenmemelisiniz.
BAŞAK:
İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Yaşantınızda farklı değerler peşinde koşmanızın mükafatını görüyorsunuz. Sınırlarınızı aşmalısınız.
TERAZİ:
Bugün biriktirdiğiniz duyguların yüzeye çıkması, ailenizle bazı problemlere neden olabilir. Enerjinizi, tepkilerinizi ve isteklerinizi paralel tutmayı başarmalısınız. Aşka bakışınızda fark var.
AKREP:
Bugün, bilinçaltınız oldukça karışık ve rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz işler konusunda bile negatif bir performans sergiliyorsunuz. Süregelen ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz.
YAY:
Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda cesaretli davranacaksınız. İletişime değer vermenize rağmen, canınız oldukça sıkkın. Yaşadığınız olayların olumsuz etkilerinden kurtulmayı denemelisiniz.
OĞLAK:
Özgüveninizi yitirmeden kendinizi sınamalısınız. Özellikle duygusal ilişkilerinizde, saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. Tutucu tarafınız yüzünden zaman kaybı yaşayabilirsiniz.
KOVA:
Problemlerinizi gözünüzde fazla büyütüyor ve kendinizi üzüyorsunuz. Her şeyi zamana bırakmalısınız. Kendi duygularınızı gereğinden fazla önemseyerek ve karşınızdaki kişiyi dinlemeyerek hata yapıyorsunuz.
BALIK:
Kalabalıktan sıkılabilir ve iç dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili zekanız en üst düzeyde çalışıyor. Menfaatleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder