Facebook Ailesi

Custom Search

1 Nisan 2017 Cumartesi

2 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok, kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz.
BOĞA:
Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Çevresel ilişkilerinizde müthiş bir denge var.
İKİZLER:
Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uymak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var.
YENGEÇ:
Aşkla cinselliği karıştırdığınız bir dönemdesiniz. Bugün, geçici heveslere dikkat etmelisiniz. Mars Aslan'da geri gidiyor. Bugün gizli macera yaşama isteğinize engel koymalısınız.

ASLAN:
Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin.
BAŞAK:
Çevresel ilişkilerinizde geleneksel olayların karşınıza çıkması, yapacağınız birçok konunun gelişmesini önleyebilir. Arkadaşlarınızla beraber son bir durum değerlendirmesi yapacaksınız.
TERAZİ:
Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyorsunuz ve motivasyon gücünüz artıyor. Bugün sıradışı bir ilişki içinde olabilirsiniz.
AKREP:
Ailenizin güvenliği sizin için önemli. Bugün, onları koruma ihtiyacı içindesiniz. Birlikte vakit geçirmek için birçok nedeniniz var. Çocuklarınızla birlikte paylaşacağınız aktiviteler söz konusu.
YAY:
Çevrenizde baskıcı tavırlar sergileyerek, bazı dostlarınızdan tepki alabilirsiniz. Erkek kardeşlerinizle ilgili duygusal bağlarınız gündeme gelecek. Yaşlı akrabalarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.
OĞLAK:
Maddi konularda harcamalarınızla ilgili açılımlar söz konusu olacak. Kendinizi denetlemeli ve kişisel zevklerinizde aşırıya kaçmamalısınız. Beklenmeyen aktiviteleriniz için para ayırmalısınız.
KOVA:
Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde tüm engelleri kısa sürede aşıyorsunuz. Kendinizle ilgili tenkitlere karşısınız. Fikir vermek dışında olaylara çok fazla karışmamalısınız. Moraliniz çabuk bozuluyor.
BALIK:
Duygusal günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün, olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Kendinizi ispat etmek için herhangi bir olaya ihtiyacınız yok aslında. Ama içiniz rahat değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder