Facebook Ailesi

Custom Search

19 Nisan 2017 Çarşamba

20 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Bugün kişiselliğinizi ortak ilşkilerinizle güçlü bir şekilde birleştireceğinizi gösteriyor. Hırslarınızın dorukta olduğu bir gün. Planlı ve disiplinli hareket edeceksiniz.
BOĞA:
Öğleden sonra, enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz.
İKİZLER:
Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizde yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Manevi anlamda güçlü ve enerjiksiniz.
YENGEÇ:
Çevresel koşulların değişken olması, kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz.

ASLAN:
Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak, ortaya çıkaracaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Ancak biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.
BAŞAK:
Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek istiyorsunuz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız.
TERAZİ:
Davranışlarınızla çevrenizde farklı olmayı başarıyorsunuz. Yaşadığınız alınganlıkların temelinde, olumsuz düşünceleriniz yatıyor. Bugün bazı değişimlere hazır olun. Şartlarınızı zorlayacaksınız.
AKREP:
İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Taviz vermek istemiyorsunuz.
YAY:
Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak başlangıçlar gündeme gelecektir.
OĞLAK:
Duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Koşulların sizden yana olması ile birçok fırsat kendiliğinden oluşacak.
KOVA:
Bugün daha temkinli olmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. İstediğiniz konuma gelmek için daha sabırlı olmayı denemelisiniz.
BALIK:
Mesleğinizde ilerlemek istiyorsanız, duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardım ederken size duygusal tatmin sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder