Facebook Ailesi

Custom Search

20 Nisan 2017 Perşembe

21 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok, kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz.
BOĞA:
Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor, hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle müthiş bir denge kurmuşsunuz.
İKİZLER:
Her olayın arkasında farklı bir neden aramak sizi yoruyor. Koşulların size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler yaşamanız söz konusu olacak.
YENGEÇ:
Aşkla cinselliği karıştırdığınız bir dönemdesiniz. Bugün, geçici heveslere dikkat etmelisiniz. Mars burcunuzda geri gidiyor. Bugün gizli macera yaşama isteğinize engel koymalısınız.

ASLAN:
Çevrenizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalacaksınız. Harekete geçmeyi planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin.
BAŞAK:
Arkadaşlarınızla beraber son durum değerlendirmesini yapacağınız maddi gelişmeleri fazla kafanıza takmayın. Önünüzde uzun bir zaman var. Acele etmemeli ve bazı olayların üstüne gitmemelisiniz.
TERAZİ:
Gücünüzü kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Başarılı işler yaptığınız zaman, kendinizi özel hissediyorsunuz. Bu da motivasyon gücünüzü artıyor. Bugün sıradışı bir ilişki içinde olabilirsiniz.
AKREP:
Ailenizin güvenliği sizin için önemli. Bugün, onları koruma ihtiyacı içindesiniz. Birlikte vakit geçirmek için birçok nedeniniz var. Çocuklarınızla paylaşacağınız aktiviteler söz konusu olacak.
YAY:
Kardeşlerinizle duygusal bağlarınız gündeme gelecek. Yaşlı akrabalarla gençler arasında gelişecek fikir ayrılıklarının, aile içi sorunlara neden olmasını istemiyorsanız, uzlaştırıcı olmalısınız.
OĞLAK:
Maddi konularda harcamalarınızla ilgili açılımlar söz konusu olacak. Kendinizi denetlemeli ve kişisel zevklerinizde aşırıya kaçmamalısınız. Beklenmeyen aktiviteleriniz için para ayırmalısınız.
KOVA:
Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde tüm engelleri kısa sürede aşıyorsunuz. Aykırı davranışları olan kişileri tenkit etmenin bir anlamı olmadığını bilmeli ve fikir vermek dışında olaylara fazla karışmamalısınız.
BALIK:
Duygusal günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün, olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Kendinizi ispat etmek için herhangi bir olaya ihtiyacınız yok aslında. Yine de içiniz rahat değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder