Facebook Ailesi

Custom Search

21 Nisan 2017 Cuma

22 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınızı yaparken dostlarınızın yardımını alacaksınız. Strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz.
BOĞA:
Derin düşünce ve araştırmalar içinde olacaksınız. İlgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilir, yasak duygular içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerde bazı aksamalar söz konusu olacaktır.
İKİZLER:
Özgürce hareket etmek isteyeceğiniz bir gün içindesiniz. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular gündeme gelecek.
YENGEÇ:
Bugün görüşeceğiniz kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Aşk yaşayanlar eşleri ile birlikte tatile çıkabilirler. Partnerinizin destek verici davranışları sizi memnun edecektir.

ASLAN:
Kıskanılıyor ve taklit ediliyorsunuz. Bu durumu olumsuzluk olarak nitelendirmemeli ve pozitif bir şekilde algılamalısınız. Uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır.
BAŞAK:
Aşkta romantik günler geçirebilirsiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklarda ılımlı bir hava estireceksiniz. Dostlukların pekişeceği, arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönemdesiniz.
TERAZİ:
Bugün, yakın dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.
AKREP:
Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi aşma çabası içindesiniz ve şartlarınızdan şikayetçi olabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz.
YAY:
Geniş bir düşünce yelpazesine sahip olmanıza rağmen, fikirleriniz bazılarına ters gelebilir. Farkınızın fark edilmesini beklerken, zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız, bildiğiniz gibi davranmalısınız.
OĞLAK:
Gezegenlerden aldığınız sert etkiler, yaptığınız çalışmalara yeni bir bakış açısı getirecek. Yaptığınız işlerle yetinmiyor ve gözünüzü daha da uzak hedeflere dikiyorsunuz. İstediğiniz bolluğa kavuşacaksınız.
KOVA:
Çevrenizde diyalog içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz.
BALIK:
Bugün, gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Romantik yönleriniz bugün belirgin şekilde ortaya çıkıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder