Facebook Ailesi

Custom Search

19 Nisan 2017 Çarşamba

24 - 30 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumu

Özgürlüğün, duygusallığın ve enerjinin bileşkesinin sentez oluştuğu bu hafta Pazartesi günü, kişisel amaçlar toplum hizmetinde kullanılacaktır. Sanatçılarımızın çoğu birçok yeni projeler için girişimde bulunacaklar. Sanatsal olayların sonuçlarında, maddi kazanç anlamında geri dönüşler yaşanacak. Yöneticiler, kendilerine yeni iş alanları bulacaklar. Aşk, aşk, yine aşk diyoruz. Bir çok duygusal patlamaların olacağı bu günlerde bazı başlangıçlar için uygun bir hafta olacak.


KOÇ:
Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bu hafta, Ay'ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok vasıflara sahipsiniz.
BOĞA:
Bu hafta, kişisel özgürlüğünüze hiç kimseye teslim etmek istemiyorsunuz. Olabilecek aksilikler konusunda kendinizi donanımlı hissediyorsunuz. Yaşama mantık çerçevesi içinde bakıyorsunuz.
İKİZLER:
Enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda sezgisel bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi her zaman vurgulamaktan yanasınız. Ay'ın bulunduğu konum, yakın ilişkilerinize güç veriyor.

YENGEÇ:
Çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız. Kardeşler arasında yolculuklar söz konusu olacak. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koyuyorsunuz.
ASLAN:
Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin, finans konularında belirli yaklaşımları olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları var. Onları ikna etmelisiniz.
BAŞAK:
Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bu hafta, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor.
TERAZİ:
Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevresel koşullarınızı yeniden irdelemekten korkmuyorsunuz. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz.
AKREP:
Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir.Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Bu hafta, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle tartışmamalısınız.
YAY:
Doğanız gereği kendi bildiğiniz okuyan bir yapınız var. Sizi dizginlemek imkansız. Sadece mantığınıza hitap edildiği zaman ikna oluyorsunuz. Başarınızı biraz da, bu davranış şekline borçlusunuz.
OĞLAK:
Bu hafta, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü isteği içinde olmalısınız.
KOVA:
Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bu hafta, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Satürn açısının sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilirsiniz.
BALIK:
Yüksek fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder