Facebook Ailesi

Custom Search

3 Nisan 2017 Pazartesi

4 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içinde olacasınız. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz.

BOĞA:

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyorsunuz. Bugün, birtakım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemelisiniz. Zevklere aşırı düşkünlük, sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir.

İKİZLER:
Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek cazip öneriler alabilirsiniz. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz.

YENGEÇ:
Ani gelişecek duygusal olaylara karşı kendinizi hazırlamalısınız. Çalıştığınız ortamlarda duygusal bir beraberlik gündeme gelebilir. Kalbi boş olan Yengeçler için, oldukça hareketli değişik bir dönem.


ASLAN:
Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, bulunduğunuz ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle zihinsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Taviz vermek istemiyorsunuz. Sabır size yakışıyor.

BAŞAK:
Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Planlarınızı hayata geçirin.

TERAZİ:
Yaratıcılığınızı ve değişkenliğiniz çok iyi lanse ediyorsunuz. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Stresten kaynaklanan, omuz ağrıların dikkat edin.

AKREP:
Bugün, Ay para evinizi olumlu etkiliyor ve kazançlar konusunda güçlü destekler alacaksınız. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda ailenizin fikirlerini önemseyin.

YAY:

Ay'ın konumu, duygusal yaşantınıza kısıtlamalar getirecektir. Partnerinizin düşüncelerinden emin olmadan, duygularınızı açıklamak istemeyebilirsiniz. Sizin mantığınızı o anlayamayabilir.

OĞLAK:
Bugün, çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Kabuğunuza çekildiğiniz zaman, sizi anlamak daha da zorlaşıyor.

KOVA:
Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Ailenizin özellikle annenizin gündem kazanacağı, sizi mutlu eden olaylar ortaya çıkacaktır. Güçlü bağların pekişeceği bir gün.

BALIK:
Bugün yeteneklerinizi sergileme konusunda aceleci davranmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız oldukça yüklü. Özgürlüğünüzü ifade teme konusunda,aklınıza sıra dışı konular takılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder