Facebook Ailesi

Custom Search

4 Nisan 2017 Salı

5 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Kendinizi sorgulamaktan yorulmamalı ve olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmalısınız. Çevre ilişkilerinde değişim fırsatı sizi bekliyor. Karşılaşacağınız kişilerle uyumlu birliktelikler gerçekleştireceksiniz.
BOĞA:
Parasal sorunlarınızı yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı içinde olacaksınız. İstediğiniz fırsatlar için çaba göstermeniz gerekiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin istekleri kafanızı karıştıracak.
İKİZLER:
İş yaşantınızda pasif durumda kalmak canınızı sıkıyor. Kendinizi ispat etmek için yoğun çaba harcamanız, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekmeyebilir. Bugün, çevrenize karşı hoşgörülü olmak zorundasınız.
YENGEÇ:
Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Bugün, düşüncelerinizde belli bir yoğunluk hakim.

ASLAN:
Enerjinizin oldukça güçlü olması, size bazı duygusal hatalar yaptırabilir. Bugün, olayların üzerine gitmek yerine, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Taviz vermek istememeniz tepki yaratıyor.
BAŞAK:
Hedeflerinizdeki genişlemeler, sizi olumlu motive edecek. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, şartlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kıyaslama yapacaksınız.
TERAZİ:
Kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. İç sesinizin sizi yönlendirmesi güzel olabilir fakat sizde yarattığı duygu karmaşasını yok sayamazsınız. Arkadaşlarınızın önereceği fikirler ilginizi çekebilir.
AKREP:
Yaşantınızdaki duygusal değişimlere kendinizi hazır hissetmediğiniz için, çelişkiler içinde yaşamak sizi sıkabilir. Yaşamınızla ilgili karar vermek için acele etmeyin. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz.
YAY:
Ortaklık içinde olduğunuz kişilerin üzerinizdeki etkisi büyük. Farklı fikirlere sahip olsanız bile, birbirinizden olumlu elektrik alıyorsunuz. Siz, yaşamınızı kolaylaştıran kişileri seviyorsunuz.
OĞLAK:
Yatırımlarınız konusunda oldukça akıllıca davranıyorsunuz. Bugün, beklediğiniz haberler konusunda acele etmemelisiniz. Yolculuklarda yaşayacağınız aksilikleri düşünerek, biraz daha beklemelisiniz.
KOVA:
Değişik düşüncelerden yola çıkarak ortak payda oluşturabileceğiniz özel bir konu ile yaşamınıza yeni bir yelpaze açacaksınız. Birlikte olacağınız kişilerin size katkısı oldukça büyük olacak.
BALIK:
Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler, enerji gücünüzü etkiliyor. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere zayıf ve duygusal davranacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder