Facebook Ailesi

Custom Search

6 Nisan 2017 Perşembe

7 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Her türlü sorunun size gelmesinin nedeni, sizin iş bitirici yönlerinizin kuvvetli olmasından ileri geliyor. Ailenizle ortak karar vereceğiniz konuların gündem kazanması söz konusu olacak.
BOĞA:
Sabit düşünceler içinde hareket etmediğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Bugün özünüze dönerek, bazı hatalarınız konusunda yeniden olayları irdelemeli ve yeni durumunuzu gözden geçirmelisiniz.
İKİZLER:
Siz dostluğa önem veren çok renkli bir kişisiniz. Dostlarınızdan tepki almak istemiyorsanız, düşüncelerinizi daha da, esnetmelisiniz. Yaşam kalitenizle ilgili yeni bir arayış içindesiniz.
YENGEÇ:
Bugün duygusal konularda çok fazla alınganlık göstereceksiniz. İlişkilerinizde aradığınız nüansı çevrenize anlatabilmeniz mümkün değil. Kişisel zevklerinizde aşırıya kaçmamalısınız.

ASLAN:
Duygusal çekişmeler için uygun bir gün değil. Olayların detayları konusunda aşırılığa kaçmamalı ve kendinize toleranslı olmalısınız. Bazen, herkesten çok kendinize acımasız davranıyorsunuz.
BAŞAK:
Bugün, bilinçaltınız oldukça yoğun. Çocuklarınızla birlikte yapacağınız kısa bir tatil size iyi gelecektir. Masraflarınız konusunda gerekli kısıtlamaları yapmak zorundasınız.
TERAZİ:
Birlikte çalıştığınız kişiler arasında müthiş bir denge kurdunuz. Yeni yapılanma içinde olduğunuz konularda kendinize bir portföy oluşturmalısınız. Kardeşlerle ilgili bir sorun gündeme gelebilir.
AKREP:
Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Kariyerinizle ilgili çalışmalarda doğru insanlarla çalışmak zorundasınız.
YAY:
Her olayın arkasında farklı bir yorum aramanız, konulara değişik bir düşünce tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Çocuklarınızın sorunları yüzünden bugün canınız sıkılabilir.
OĞLAK:
Akşam saatlerinde yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı çekimser bir tavır takınabilirsiniz. Yatırımlar konusunda istediğiniz başarıyı sağlamak için, gerekli şartları kendiniz belirlemelisiniz.
KOVA:
Kişisel ve sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugün paylaşım içinde olduğunuz kişilerin duygusal problemlerinden etkilenmeniz söz konusu. Çevrenizden takdir alacaksınız.
BALIK:
Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar, iş veriminizi artırıyor. Fikirlerinizi kabul etmeleri için, ikna kabiliyetinizi ortaya koymak zorundasınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder