Facebook Ailesi

Custom Search

7 Nisan 2017 Cuma

8 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Sosyal yaşantınızda kararlı ve istikrarlı bir tablo çiziyor olmanız, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz.

BOĞA:
Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Yaşantınızda gelişen olayların yüklediği sorumluluklar sizi üzmesin.

İKİZLER:
Üst yöneticilerinizle aranızda güçlü duygusal bağların gelişmesi ve onlarla işbirliği içinde hareket etmeniz, sizin için olumlu bir aşama olacak. Aradığınız destek; kariyer aşamasında olan için önemli olabilir.

YENGEÇ:
Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çekişmeler yaşayabilirsiniz. Olaylara maddeci yaklaşmanız, onların kafasında farklı bir oluşum yaratabilir. Atılımlarınızı gizli yapmayı tercih edebilirsiniz.


ASLAN:
Güçlü gezegenlerin burcunuzda olması, sizin olumlu ve sert yönlerinizi de ortaya çıkarıyor. Bugün, ilişkilerinizden kesin ve yargılayıcı bakıyorsunuz. Partnerinizle aranızda akılcı bir tutum var.

BAŞAK:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır. Algılama gücünüz yüksek.

TERAZİ:
Para evinizde yaşadığınız sorunlar yüzünden canınız sıkılabilir. Çevrenizdeki kişilerin sizden destek beklemeleri; sorumluluk duygularınızın yoğun bir şekilde artmasına neden olabilir.

AKREP:

Bugün, başkalarının yaşamını merak edebilirsiniz. Birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız. Düşüncelerinizi dile getirirken temkinli olun.

YAY:

Bugün, uzak yollarla ilgili bağlantılarınızın gündeme gelmesi, beklediğiniz gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Yanlış seçimleriniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Değişimleri takip etmelisiniz.

OĞLAK:

Çevrenizde her şey sizin lehinize gelişiyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz.

KOVA:
Düşüncelerinizdeki analiz yeteneğiniz mükemmel. Bugün, bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara gereksiniminiz var.

BALIK:

Güçlü yapınızı ortaya çıkaran çalışmalarınızla gündeme geleceksiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırma açısından, onlara yardım etme gereği duyacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder