Facebook Ailesi

Custom Search

8 Nisan 2017 Cumartesi

9 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz.
BOĞA:
Detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Sizi yakından tanıyanlar için farklı birisiniz. Onları çelişkiye düşürmekten hoşlanıyor gibi bir haliniz var.
İKİZLER:
Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz.
YENGEÇ:
Enerji yoğunluğunuz nedeniyle ataklığınız üzerinizde. Bugün, ilişkilerinizde idealist yapınız öne çıkıyor. Bugün hiç kimsenin etkisi altında kalmayacaksınız.

ASLAN:
Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecek. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyeceksiniz.
BAŞAK:
Çevrenizin vazgeçemediği bir kişilik haline geldiniz. Fakat insanlarla bir arada iken, çok çabuk konuları değiştiriyor ve onları şaşırtıyorsunuz. Duygusal konularda kafanız her an karışabilir.
TERAZİ:
Beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında gelişen durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz.
AKREP:
Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz. Güveneceğiniz kişileri iyi seçmeli, içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız.
YAY:
Satürn burcunuzda ilerliyor ve size olumlu bir enerji veriyor. Hiç kimsenin fikrini sormak istemiyor ve kafanızın dikine giderek, şartlarınızı zorluyorsunuz. Bugün, hayal gücünüz mükemmel.
OĞLAK:
İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz.
KOVA:
Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı verimli hale dönüştürebilir. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecek.
BALIK:
Ortaklarınızla birlikte, riskli kararlara imza atabileceğinizi gösteriyor. Ani heyecanlara kapıldığınız zaman, bir sonraki adımınızda yanılgı içine düşebiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder