Facebook Ailesi

Custom Search

11 Nisan 2017 Salı

Akrep Burcu Mayis 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları Akrep

Mayıs ayının ilk gününü finansal problemleriniz açısında iyi değerlendirmeye bakın. Ay’ın konumu para evinizde ilerlerken borç, alacak, ödemeler konusundaki problemleri halletmek için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kendinizi dinlendirdiğiniz bir süreçtesiniz. Geçen aylarda da belirttiğimiz gibi Güneş’in aile ve ev yaşamınızı temsil eden evinizde hareketi bu durumun oluşmasında en büyük etken. Dış dünyada meydana gelen problemlerin sizi herkesten daha çok etkilediği düşünürsek, en azından böyle bir döneme sizin de ihtiyacınızın olduğunu söyleyebiliriz. Aslında güçlü bir yapınız var, kolay kolay pes eden biri değilsiniz.

Ama arkanızda yaslanabileceğiniz bir dayanak olduğunu bilmek size güven veriyor. Bu süreçte güçlendirdiğiniz aile ilişkileri, ilerleyen günlerde güven duygunuzu da tazelik katacaktır, buna emin olabilirsiniz.

Bu ay en çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. 21 Mayıs tarihinden sonra aksilikler, planlarda son dakikada yapılan değişiklikler canınızı sıkabilir. Temkinli hareket etmeye çalışın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder