Facebook Ailesi

Custom Search

10 Nisan 2017 Pazartesi

Aslan Burcu Mayis 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları Aslan

Sevgili Aslanlar bugünlerde yaşamanızdaki yenilikler sizi oldukça heyecanlandırıyor olmalı. Farklı uğraşlarda katılımcı olmak, daha çok şey keşfetmek istediğiniz bu süreçte ön plana çıkan yaratıcı fikirlerinizle birlikte daha verimli geçiyor.

Sosyal yaşamınızdaki artan etkinlikleriniz de sizi büyük oranda motive ediyor, çevrenizdekilerin desteği sizin için her zaman çok önemli. Sadece onlardan katılım beklemek yerine sizin de onları yaşamınıza dahil etmeniz, inanın onlarla olan ilişkinizin samimiyetini daha da çok arttıracaktır.

Mayıs ayına pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. 15 Mayıs tarihinden sonra aniden ortaya çıkan, plan dışı olaylara dahil olmaya meyilli olduğunuz bir dönem olacak sizin için. Ay ortası Güneş-Uranüs 60 derecelik açısı ile sosyal yaşamınız daha da aktif hale gelebilir. Arkadaş, aile toplantılarına, sosyal kalabalıklara katılabilirsiniz.

 25 Mayıs'da yeni ay ise aşk yaşamınıza kaybettiğiniz ilhamı geri kazandırıyor. Unutmayın, bu süreçte atacağınız küçük ama etkili adımlar size ihtiyacınız olan desteği sağlayacak türden.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder