Facebook Ailesi

Custom Search

13 Nisan 2017 Perşembe

Balık Burcu Mayıs 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları Balık

Sevgili Balıklar muhteşem bir ay sizi bekliyor. En şanslı burçlardan birisiniz. Geride bıraktığınız, yarım kalan işlerinizi birer birer tamamlayacaksınız. Bu ay hem duygusal hemde mantığınız ön planda olacak. Bu süreçte de geçmiş tüm gücüyle sizi vurmaya çalışsa da siz kendinizden hiç taviz vermiyorsunuz.

Yeni bir birliktelik için doğru bir zaman. Evli Balık burçları bebek sahibi olmak isteyebilir ya da tatil planları yapabilir.Venüs ay sonu, aşk hayatınızı canlandıracak..

Romantizmin yoğun olacağı bir ay. Önümüzdeki günlerde bu durumun desteğini belirgin bir şekilde hissedeceğinize şüpheniz olmasın.

Ay’ın konumu yaşamınızda önem taşıyan konularda özellikle iş hayatınızda güzel gelişmelerin meydana gelebileceğini vurguluyor. Üstleriniz tarafında fark edilebilir, ilerlemenize engel olan sorunlar çözüme kavuşabilir. Kariyer hayatında aradığını bulamayan Balıklar için Mayıs ayı süpriz gelişmelere gebe.. Özellikle Mayıs ayının  son 10 günü ve Haziran ayının ilk 5 gününü çok iyideğerlendirin fırsatları görün.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder