Facebook Ailesi

Custom Search

11 Nisan 2017 Salı

Başak Burcu Mayis 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları Başak

Sevgili Başaklar bireysel uğraşlarınız yaşamınızın bu ay tam merkezinde duruyor. Sağlık, kişisel gelişim gibi konularla ilgilenmeye daha çok meyilli olduğunuz bugünlerde edindiklerinizin ilerleyen zamanlarda da size yardımcı olacağına şüpheniz olmasın. Bu yüzden içinde bulunduğunuz zamanı kendiniz için en verimli şekilde değerlendirmeye bakın. Öte yandan finansal konularda da dikkatli olmanız gereken günlerde olduğunuzu da belirtelim. Evet, bu süreçte kafanızdaki sorunları bir süre kenara almayı tercih edip kendiniz için bir şeyler yapmayı seçmiş olabilirsiniz ama finansal konularda da temkini elden bırakmayın.

Mayıs yaına sakin bir başlangıç yapıyorsunuz. Ay’ın Oğlak burcunda hareket etmeye başlaması ile aşk yaşamınıza dair sorunlar karşınıza gelebilir. Düşüncelerinizi ona aktardığınızda, aranızdaki sorunların hafiflediğini siz de göreceksiniz.

25 Mayıs 2017 tarihinde, Yeni ay bu konulardaki atılımlarınızı desteklerken, kendinize yönelik konulara daha geniş kapsamlı eğilmeniz gerektiğini vurguluyor, dikkat! Merkür karşıt burcunuz Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. İletişim konusunda güçlüklerle karşılaşabileceğiniz günlere hazırlıklı olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder