Facebook Ailesi

Custom Search

16 Nisan 2017 Pazar

Dinçer Güner 17-23 Nisan 2017 Haftası

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile yayıncılık, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler ve projelerde ise kontrollü, uzun soluklu, sağlam ve emin adımlar atabilirsiniz. Pek tabii seyahat planları da yapabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmak, kendinize çeki düzen vermek, yeni hedefler koymak, stratejiler belirlemek için de harika bir hafta!

Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Önümüzdeki bir aylık süreçte maddi koşullarınızı arttırmaya yönelik adımlar atabilir, paranızı değerlendirebilir, daha fazla para kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilir, yeni iş teklifleri alabilir veya terfi, maaş zammı gibi konular ön plana çıkabilir. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yazı, kardeşler, yolculuklar, eğitimle ilgili konularda hayatınıza hız ve heyecan getirecek. Fakat bu konularla ilgili kararsızlıklar, ikilemlerde kalabilirsiniz. Özellikle araç sahipleri sizlere rica ediyorum… Aracınızın, kontrol, muayene vesaire ne varsa yaptırın, başınıza sorun açabilir. Yakın çevrenize fikirlerinizi benimsetmek için ukala yaklaşımlarda sergileyebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile maddi anlamda uzun soluklu, kalıcı, sağlam yatırımlar yapmak için uygun bir hafta. Para meselelerinde dizginleri elinize alma zamanı geldiğine işaret etmekte gökyüzü! Kendinize bu alanda biraz çeki düzen vermelisiniz.


Eğer ki maaş artışı ya da terfi gibi bir beklentiniz var ise bu hafta bu konuyu konuşabilirsiniz. Para anlamında daha yüksek bütçeli bir iş teklifi gelirse de kaçırmamanızı öneririm. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Adeta yeniden doğacak, yaşama karışacak, yeni girişimler yapabilecek, iş ile ilgili konularda destekleyici etkileri olacak. Bir nevi sizler için kış uykusundan uyanma zamanı olacak. Bütün spot ışıklarını üzerinize çekebileceksiniz. Güçlü kişilerden destekler alabilecek, attığınız adımlarla dikkat çekici olacaksınız. Kısacası sizler için bereketli ve de keyifli bir dönem başlıyor bu hafta itibari ile!

Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Mars finansal konularda hareket, hız, agresyon ve stresi beraberinde getirecek. Para kazanabilmek için çok daha fazla çalışmanız, efor sarf etmeniz gerekebilir. Finansal konularla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Hakkınızı almak için daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Tabii ki Mars adama harcatır, harcamalarınızda bu zaman dilimi içinde daha çok artabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan güvenilir destekler ve yardımlar alabileceğinize işaret etmektedir. Dostlarınızdan ortaklık teklifleri gelebilir bu hafta sizlere! Fakat değerlendirmek için önümüzdeki haftayı beklemenizde yarar olduğunu düşünüyorum. Uzun süre hayatınızda kalacak yeni güvenilir kişilerle tanışabilirsiniz.

Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bu dönem sizler için dinlenme, kabuğunuza çekilme ve önümüzdeki sürece hazırlık dönemi olacak. Daha içe dönebilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, yaşamda daha çok geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem yaşama karşı aktif katılımcı olmak yerine, biraz daha geri planda izleyici konumda kalmak size çok daha iyi gelecektir. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Şimdi bu etkinin önce negatif taraflarından bahsetmek istiyorum…

Öncelikle kazalara, çarpmalara, sakarlıklara, düşmelere daha açık olacaksınız. Çünkü daha acele hareket edeceksiniz. Bir de kararsızlık, iki şey arasında gidip gelme durumu daha çok hayatınıza ön plana çıkabilir. Tamam şimdi işin iyi tarafından bakalım… Mars hayatınıza hareket ve canlılık getirecek. Bir süredir çünkü buna ihtiyacınız vardı. Yeni başlangıçlar yapmak, adımlar atmak için gerekli motivasyon ve gücü bulabileceksiniz. İletişim yeteneklerimiz sayesinde bir çok problemin üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Libidonuzda hissedilir bir artış gerçekleşebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile maddi konularla ilgili gizlilik içinde belki de yatırımlar, birikimler, planlar yapabilirsiniz. Maddi anlamda güzel destekler alabilirsiniz. Kredi almak için harika bir haftadır. Bunun yanı sıra bilinçaltı, psikoloji, ruhsal konular..vb alanlarla ilgili sağlam, güvenilir destekler alabilirsiniz. Çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Arkadaşlarınızın odak noktası siz olacaksınız. Partiler, davetler, organizasyonlar! Sosyal yaşamınıza adeta bahar geliyor. Oldukça canlı ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızdan çok güzel desteklerde görebileceksiniz. Bunun yanı sıra iş hayatından kazandığınız gelirlerinizde aynı performansta artmaya başlıyor. Bu bir ay umutlarınıza, isteklerinize ulaşmak sizler için çok daha kolay olacaktır. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar daha gizli kapaklı hareket etmek isteyebilirsiniz. Ruhsal anlamda biraz karmaşa yaşayabilir, ne yöne ne şekilde gideceğine karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Bu süreçte sinirler hassas olur, alınganlık ve tembellik artar. Sanki bir şeyler kendinize koyduğunuz amaçları gerçekleştirmek için harekete geçmenizi sağlayacak enerjiyi size vermiyor gibi hissedersiniz. Yaptığınız hareketleri gizleme eğiliminde olabilirsiniz veya eylemleriniz diğer kişiler tarafından pek fark edilmeyebilir. Gerçek olmayan hisler ve amaçlar peşinde olabilirsiniz. Kısacası dikkat diyoruz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile iş anlamında uzun soluklu, kalıcı, sağlıklı projelere ve işlere başlayabilirsiniz. İş anlamında iş verenlerinizle yapmanız gereken önemli bir takım konuşmalar varsa onun da bu hafta halledebilirsiniz. Mesela terfi beklentiniz varsa açık açık söyleyebilirsiniz.

İşinizde revize etmenizi düzenlemeniz gereken konuların üstünden geçebilirsiniz. Bu hafta itibari ile iş konularında sorumluluklarınız biraz artabilir. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Sizleri kariyerle ilgili konularda parlatmaya başlayacak. Hayatınızın odak noktası iş ve getirileri olacak. Bu oldukça keyifli bir süreç olacak sizler için, çünkü terfiler olabilir, iş arayanlar iş bulabilir, yöneticilerinizden destekler alabilirler. Toplumsal statünüzde güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars sosyal çevrenizi hareketlendirmek, hız getirmek, arkadaşlarınızla ilgili konularda heyecan, motivasyon ve beraberinde stresi getirmek için çalışıyor olacak. Bu dönem arkadaşlarınızla duygusal bağlar kurmak yerine, daha çok onlarla fiziksel güç gerektiren koşullarla karşı karşıya kalacaksınız. Arkadaşlarınızla ve dostlarınızla çok daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Birlikte bazı önemli kararlar almanız gerekebilecek.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile evinizde, yuvanızda, ailenizde, yaşadığınız yerde bazı düzenlemelere gidebilirsiniz. Eşyaların yerleri değişebilir, evde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ailenizle ikili konularda sorumluluklarınız bu hafta biraz artabilir. Olası sorunlar var ise problemlere ciddi yaklaşımlarla rahatlıkla çözebilirsiniz.

Bu hafta ev almak, satmak, gayrimenkul konularına yönelmek için de harika olacaktır. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Seyahatler zamanı başlamış olacak sizler için! Yurt içi veya yurt dışı bir çok seyahate gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni bir eğitime, kursa, seminerlere katılabilir, hayata dair bilgilerinizi genişletmek isteyebilirsiniz. Keza yurt dışı, yabancılar, uluslararası ilişkiler ve işlerde de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars iş ve kariyerinize ilişkin konularda motivasyon, hareket, enerji ve yanında da eşantiyon olarak stres ve mücadelede getirecektir. Yöneticilerinize bol bol didişecek, ama genelde mücadeleyi kazanan siz olacaksınız. İş hayatınızla ilgili daha çok efor sarf etmeniz gerekecek. Mücadele vereceğiniz alan bu konular olacak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile uzun soluklu, kalıcı ortaklık başlangıçları, sözleşmeler, anlaşmalar bu hafta gündeme gelebilir. Destek beklediğiniz her alanda rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Bazılarınız evlilik yolunda ciddi adımlar atabilir, planlar yapabilirsiniz.

Eğer kitap yazıyorsanız bununla ilgili yayın evi konusunda da destek bulabilirsiniz. Evlilik veya ortaklık konularında sorumluluklar artabilir. Yeniden yapılandırılması, düzene konması gereken konular gündeme gelebilir. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Para ile ilgili konularda sizleri destekleyeceği bir konumda olacak. Çok çalışmadan havadan para elinize geçebilir. Kredileri araştırabilir, burslar kazanabilirsiniz. Eşinizin maddi kazançları artabilir. Boşanma arefesinde iseniz nafakanızı sorunsuz bir şekilde alırsınız. Maddi anlamda rahat nefes alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Borç aradığınız anda size destek olacak kişiler yanınızda olacaktır.

Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars uzun mesafeli yolculuklara çıkmanız için gerekli motivasyon ve koşulları sizlere sağlayacaktır. Bu seyahatler yurt dışına da olabilir. Eğitim, hukuk gibi konularda daha çok çaba ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. Bu konularla ilgili bazı kararsızlıklarla ve stresle mücadele edebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile yanınıza uzun süre çalışabilecek bir yardımcı alabilir, uzun soluklu çalışabileceğiniz bir müşteri bağlantısı kurabilirsiniz. İş ortamınızla ilgili sorumluluklarınız ve yükleriniz artıyor bu hafta! Fakat hepsinin rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz.

İş ortamınızı ve mali durumunuzu revize etmek, bir takım sorumluluklar almak, iş yatırımları yapmak için de ideal bir hafta. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bu dönem yeni sağlam iş ilişkileri kurabilirsiniz. Eğer yalnızsanız ciddi ilişkiler kapınızı çalabilir. Yaptığınız işe yeni ortaklar bulabilirsiniz. Size destek olacak kişilerle sürekli bir araya gelebilirsiniz. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars harcamalarınızla ilgili dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarılarda bulunmakta. Ödemeler stres yaratabilir, finansal konularla ilgili daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Para ile ilgili endişeli bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Özel hayatınızın sorumluluğunu almak, ilişkileri ciddiye bindirmek, ilişkilerde somut sonuçlar görme anlamında olumlu bir hafta. İlişkilerinizde güven ve dürüstlük konuları işlenebilir. Fakat olumsuz sonuçlar çıkacağını pek sanmıyorum. Çocuk yapmak için de uygun sayılabilecek bir hafta. Özel hayatınıza çeki düzen vermek, problemli alanları toparlamak adına da somut adımlar atabilirsiniz.

Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Öncelikle sağlık! Olası sorunların üstesinden hızla gelebileceksiniz. Profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz! Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağırılabilirsiniz. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkileri ile ilgili konularda stres, mücadele, enerji, motivasyon getirecektir. Şimdi bu etki sayesinde eğer hayatınızda partner veya ortak var ise onunla zaman zaman fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Yalnız bu çatışmanın dozajı bir parça sert olabilir.

Karşınızdaki kişiyle ilgili kendinizi sürekli stres altında hissedebilirsiniz. Onunla sürekli mücadele etmeniz gereken bir ortamda kendinizi bulabilirsiniz. Eğer hayatınızda özel birisi yok ise kafanız oldukça karışacak demektir. Acaba kimi seçseniz, kiminle birlikte olsanız? Bir iyi etki daha düşmanlarınız, size zarar vermek isteyenler kartlarını size karşı açık oynayacaklar. Sizler bu sayede düşmanlarınızı daha iyi tanıyor olacaksınız.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Maddi konularla ilgili gizlilik içinde belki de yatırımlar, birikimler, planlar yapabilirsiniz. Maddi anlamda güzel destekler alabilirsiniz. Kredi almak için harika bir haftadır. Bunun yanı sıra bilinçaltı, psikoloji, ruhsal konular..vb alanlarla ilgili sağlam, güvenilir destekler alabilirsiniz. Bu yönde çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Sizler için hayattan daha çok keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Hobilerinize daha çok yönelebilir, çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilir, hamilelikle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz aşk size bu aralar çok daha yakın olabilecek. Yaşamınızda riskli konulara girişmek için kendinizi daha motive hissedebileceksiniz. Sizler için oldukça eğlenceli ve de keyifli bir dönem olacak. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars iş ve çalışma ortamı, günlük rutin işleriniz ve sağlığınızla ilgili konularda stres, mücadele, hareket ve daha fazla efor sarf etmeniz gereken koşulları ortaya serecektir. Sağlığınıza bu dönemde ekstra dikkat etmeniz gerekir. Birlikte çalıştığınız kişilerle sürekli fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Fakat bu da sizin kararsız veya sürekli fikir değiştirmenizden kaynaklı olabilir. İş arayanlar bu süreçte bir çok iş görüşmesine gidebilirler. Daha çok çalışabilir, efor sarf edebilirsiniz. Fakat daha az takdir görebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etkileşim ile seyahat planları yapabilirsiniz. Bilginize bilgi katacak kişilerle bir araya gelebilir, bilgilenebileceğiniz, bir şeyler öğrenebileceğiniz sohbetlerinizin sayısı bu hafta çok daha fazla olabilir.

Evinizdeki veya iş yerinizde ki evrakları tasnif etmek, telefonunuzu içini düzenlemek, eğitim ve seminerlere katılmak için de harika bir zamandır. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte odak noktanız eviniz ve aileniz olacaktır. Ailenizin istekleri ve ihtiyaçları ile daha yakından ilgilenebileceksiniz. Evinizde değişim ve tamirat gerektiren işlerle daha yakından ilgilenebilecek, evinizde bol bol yatılı veya günlük misafirler ağırlayabileceksiniz. Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars aşk, çocuklar, yaratıcı konular, hobilerinizle ilgili konularda heyecanlandırıcı, harekete geçirici, stresli, efor sarf etmeniz gereken koşulları ortaya çıkartacaktır. Eğer hayatınızda özel birisi yok ise bu dönemde kafanız karışabilir ve birkaç kişi arasında gidip gelebilirsiniz. Çocuklarla iletişim bu dönemde biraz problematik olabilir. Özel hayatınızdaki bu karışıklık streste yaratabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş/Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Güneş/Satürn etkileşimi ile iş anlamında uzun soluklu, kalıcı, sağlıklı projelere ve işlere başlayabilirsiniz. İş anlamında iş verenlerinizle yapmanız gereken önemli bir takım konuşmalar varsa onun da bu hafta halledebilirsiniz.

Mesela terfi beklentiniz varsa açık açık söyleyebilirsiniz. İşinizde revize etmenizi düzenlemeniz gereken konuların üstünden geçebilirsiniz. Bu hafta itibari ile iş konularında sorumluluklarınız biraz artabilir. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odak noktanız yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız, eğitim konuları, araştırma gerektiren işler, yakın akrabalarınız olacak. Bu bir aylık periyotta yurt içi çeşitli yolculuklara çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra kardeşlerinizin iş yaşamı ile ilgili sizi sevindirecek konular gündeme gelebilir. Yeni konulara merak salabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Bu hafta Mars da İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 5 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Mars eve, yerleşime, aile içi ilişkilerle ilgili biraz stres, mücadele, kararsızlık, efor sarf etmeniz gereken koşulları getirecektir. Taşınacaksınız veya ev alacaksınız. Fakat hangi ev olduğu konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Evinizde tadilat gerektiren durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Fakat diğer taraftan yetiştirmeniz gereken işlerle de ilgilenmeniz gerekir. Aile içinde agresyon yükselebilir, fikir birliğine varılmakta zorlanabilir. İşte Mars bu hafta sizleri biraz olaylarla uğraşmanız için yorabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder