Facebook Ailesi

Custom Search

2 Nisan 2017 Pazar

Dinçer Güner 3-9 Nisan 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Dinçer Güner 3 - 9 Nisan 207 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzü epey hareketli hepimiz için. Bir yandan Mars/Plüton etkileşimi ile hayatımızda yolunda gitmeyen bir şeyleri köklü bir şekilde değiştirmek, dönüştürmek için gerekli gücü kendimizde bulurken diğer yandan Venüs/Satürn etkileşimi ile ilişkilerdeki blokajlar ve sorunlar bu haftada ne yazık ki devam edecek.

Özel hayatlarımızda istediklerimizi elde etmek pek kolay olmayacağı gibi, sorumluluklarda biraz ağır gelebilir. Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de güç savaşlarından uzak durmalı, hayatımızla kumar oynamamalı, büyük riskler almamalıyız. Kişisel çıkarlarımız için başkalarını kullanmamaya özen göstermemizde fayda var!

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Finansal konular yine gündeminizde olacak. Yalnız kazançlarınız finansal kaynaklarınız ile ilgili zevkinize, keyfinize fazlaca düşkünce harcamalar gündeme gelebilir. Bir şeyleri elde etmeye yönelik ısrarcı ve inatçı bir tavır içinde olabilirsiniz.

Ya hep ya hiç mantığında hareket etmek sizleri zor duruma sokabilir. Birlikte olduğunuz biri var ise onun için harcamalar yapabilirsiniz. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Yurt dışı kaynaklı işlerinizde bir takım engeller, sorunlar meydana gelebilir. Eğer partneriniz mesafe olarak sizden uzakta ise aranızda duygusal anlamda bir soğuma ya da sorun oluşabilir. Özel hayat anlamında sizi zorlayacak, kendinizi değersiz hissettirecek kişilerden de uzak durmalısınız. Bu hafta beğendiğiniz kimseleri tavlamak epey zor olabilir.

Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de hem ilişkiler ve ortaklıklar hem de kariyer ile ilgili konularda güç peşinde koşabilir, şartları gereğinden fazla zorlamaya çalışabilirsiniz. Ama dikkat edin! Siz zararlı çıkabilirsiniz. Bu hafta iş konusunda düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Düşman yerine stratejik davranarak dost biriktirmeye çalışın. Kimseyi manipüle etmeye veya kontrol etmeye çalışmayın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Özel hayatınız ve zevkleriniz gündemde olacak. Yalnız olanlar işin içinde daha çok tensel paylaşımların ön planda olabileceği birliktelikler kurulabilir. Cinsel anlamda daha aktif, güçlü tutkulu duygular içinde olabilirsiniz. İstekleriniz, hedefleriniz konusunda inatçı ve ısrarcı bir tavır takınabilirsiniz.


İlişkilerde kıskançlık, bireysel isteklerinizde ya hep ya hiç düşüncesinde bir tavır takınabilirsiniz. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Para ve dostluk ilişkisini iyi yönetmelisiniz. Maddi konular yüzünden kimseyle kırgınlık yaşamamaya özen gösterin. Her ne kadar gökyüzü dost ilişkileri açısından keyifli bir haftaya işaret etse de hayatınızdan uzaklaştırmanız gereken kişileri de tespit edip minik bir temizlikte yapabilirsiniz. Finansal anlamda büyük beklentiler içine girmemeniz de yarar var. Maddi bazı blokajlar, engeller söz konusu olabilir. Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de iş ve çalışma ortamınızda, yurt dışı bağlantılı işlerde, organizasyon işlerinizde, seyahatlerle ilgili konularda, önemli projelerde güç savaşları içine girebilirsiniz. Bu alanlarda şartları çok fazla zorlayarak sert müdahalelerde bulunmayın. Liderlik kazanmak isteyebilirsiniz. Fakat bunu sakin ve yumuşak bir şekilde yapmaya özen gösterin. Kibirli görünmeyin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Öncelikle özel hayatınızda yaşanması muhtemel krizlere karşı dikkatli olmakta fayda var. Şartları ve koşulları çok fazla zorlamamakta yarar var. Gizli ilişkiler gündeme gelebilir, özel hayatınızda gizlilik içinde hareket etmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta yalnız olanlar özelikle platonik ilişkilere çekilebilirler. Sağlığa dikkat! Özellikle cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklara karşı da dikkatli olmakta yarar var. Hoşunuza gitmeyecek bazı teklifler, konuşmalar, dedikodular kulağınıza çalınabilir. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. İkili ilişkilerde zorlanma, blokaj söz konusu olabilir. İlişkilerinizde limitler ortaya çıkabilir, sevgi yetmeyebilir ve sürekli talep eden birine dönüşebilirsiniz. İlişkiniz yüzünden iş hayatınız veya tam tersi iş hayatınız yüzünden ilişkinizin zarar görmesine izin vermeyin. Bu alanları dikkatli bir şekilde yönetin. Birini önceliklendirirken bir diğerini ihmal etmeyin.

Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de özel hayatınızda ve varsa çocuklarınızla olan ilişkilerde güç savaşlarından uzak durmanızda fayda var. Fazlaca baskıcı, kibirli, egoistçe davranışlardan uzak durun. Özel hayatınızda veya çocuğunuzla ilişkilerde finansal ya da olay odaklı krizler söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Sosyal çevre arkadaşlık ilişkilerinde aşırı korumacı ve sahiplenici bir yapı içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde uzlaşmacı olmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Özellikle bu hafta kadınlarla ilişkiler ön plana çıkabilir, sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz.

Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. İş ortamınızda kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. Gereksiz yere kimseye kapris ve trip yapmayın. Sağlık olarak ise genital bölge, üreme organları, mesane, böbrekler, boğaz, tiroid ile ilgili sorunlar meydana gelebilir. Dikkatli olunması ve rutin kontrollerin aksatılmaması gereklidir. Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de hem aile ile ilgili konularda hem de eşiniz veya ortağınızla ilgili konular üzerinde güç savaşlarına girmeyin, kimseyi manipüle etmeyin. Hem eş hem de ailevi konularda kendi doğruluğunuzu savunacağım derken ipleri iyice germeyin, dikkat edin. Yaptırım gücünüzü sert bir şekilde kullanmayın. İstediğiniz her türlü konuda ailenizi veya eşinizi çok rahat bir şekilde ikna edebileceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. İş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda aşırı inatçı, ya hep ya hiç mantığından uzak durmakta fayda olacağına işaret etmektedir. Sizler için iş ile ilgili daha hırslı ve kendinizi ortaya koymaya çalışacağınız bir hafta olacak.

Oldukça çözüm odaklı, iş bitirici olabilecek, işinizle ilgili konularda güçlü kişilerden önemli tavsiyeler alabilecek, iş konusunda size avantaj sağlayacak sözleşme ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Eğer ki iş değiştirmek gibi bir planınız varsa, bu hafta görüşmelere gitmek, iş başvuruları yapmak için de oldukça uygundur. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Özel hayatınızda sorunlar, problemler meydana gelebilir. İlişkilerinizde sevgi yetmeyebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İlişkilerde beklenmedik ilişki problemleri ve stresler ortaya çıkabilir. Çevrenizden soğuk, katı ve esnek olmayan tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin beğendikleriniz sizi beğenmeyebilir. Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de yakın çevrenize veya birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza, kardeşlerinize, komşularınıza karşı daha anlayışlı, nazik olmaya özen gösterin. Güç savaşları içine girmeyin, kontrol etmeye çalışmayın. Bu hafta fikrinizi, projenizi rahatlıkla satabilir, müşteri elde edebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, medya, satış, pazarlama, ticaret ve hukukla ilgili konularda dikkatli adım atılması gerektiğini, zaman zaman gecikme, aksaklıklarla karşılaşabileceğinize işaret etmektedir. Bu konularla ilgili sabırsız, aşırı inatçı tavırlardan kaçınmak faydalı olacaktır.

Hayatınızı değiştirecek bir seminere, konuşmaya katılabilir veya eğitime başlayabilirsiniz. Eğer ki hukuksal anlamda bir derdiniz varsa bu hafta güçlü kişilerden destekler bulabileceksiniz. Yaşamın biraz daha ruhsal tarafına ilişkin araştırmalarda yapabilirsiniz. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Aile ve özel hayat dengesini dikkatli kurmalı, ailevi konulardan yana sorunlar, problemler, engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu hafta evinizde dekoratif değişiklikler yapmak, taşınmak, ev için kredi çekmek, ev yerleştirmek, ev almak için de pek uygun bir zaman dilimi değil. Ne ilişkileriniz veya ortağınız yüzünden ailenizle aranızı açın ne de aileniz yüzünden ilişkilerde kendinizi kısıtlayacak ortamlar oluşturun. Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de parasal konularda her ne kadar fırsat ve şansların olduğu bir hafta olacak olsa da finansal konularda kibirli, ukala, güç savaşlarına girmemenizi tavsiye ederim. Önemli büyük para anlaşmaları yapabilirsiniz. Ama parasal konularda aç gözlü olmamaya da dikkat edin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Finansal konular, ortaklaşa kazanımlar, miras, ödemeler, borçlar, alacak ve verecek konuları, krediler, burslar..vb konularla ilgili çözüme kavuşacak ama stres yaratacak durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Aşırı inatçı, sert, yıkıcı olmak yerine yapıcı adım atmanız bu hafta önem kazanacaktır. Aşırı hırs zarar verebilir. Kendinizi ifade ederken kullanacağınız kelimelerin sert, kırıcı olmamasına özen gösterin! Özellikle iş ile alakalı yazışmalarda ve iletişimde dikkatli olmalısınız. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Kimlerle nasıl iletişime geçtiğinize de dikkat edin! Kardeşleriniz, komşularınız, kuzenlerinizle aranızın açılmasına neden olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Eğer ki iş bağlantılı bir yolculuğa çıkacaksanız, son dakika problemleri ile karşılaşmamak için tedbirlerinizi öncesinden almalısınız. Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de hayatınızda meydana gelen olayları öncelikle abartmamaya özen gösterin. Bu hafta taşınmak, yer değiştirmek, ev almak, araba almak, arabanızı değiştirmek için uygun gökyüzü koşulları var. Fakat bu konularda aşırı hırslı ve fanatikte davranmamanız iyi olacaktır.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgi konular ön planda olacak. Bu konularla ilgili aşırı inatçı, dediğim dedik, ya hep ya hiç mantığında hareket etmek zarar verebilir. Daha uzlaşması ve desteklere açık durmakta yarar var.

Yine yalnız olanlar bu hafta aşktan yana şanslı sayılabilecek bir süreçtesiniz. Özellikle bu konu ile ilgili iletişim trafiğiniz artmaya başlayabilir. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Maddi anlamda risk almak, gereksiz lüks harcamalara girmek, borsa, kumar ve bilumum yarışlar için para yatırmak için uygun bir dönem değil. Maddi konularda kendinizi gereksiz yere dara sokmayın! Finansal anlamda size gelmesi gereken ödemelerde de gecikmeler meydana gelebilir. Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de kendi sınırlarınızı aşmak, psikolojik olarak kendinizi iyileştirecek bir değişim veya dönüşüm yaşamak için harika bir hafta olacaktır. Hafta boyunca kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz. İşte bu baskı altında yakın çevrenize, komşularınıza, kardeşlerinize, iletişim içinde olduğunuz kimselere karşı daha nazik ve kibar olmalısınız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. İş ve çalışma ortamınızla ilgili konularda çok daha enerji ve efor sarf edeceğinize işaret etmektedir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile inatçı davranışlar, haklı olup olmama mücadelesi ilişkilere zarar verebilir, dikkatli olmakta fayda var.

Bu hafta özellikle free çalışanlar veya kendi işini yapanlar, serbest çalışanlar yeni kazanç sağlayacak projeler ile karşılaşabilirler. Yalnız birlikte çalıştığınız kimselere karşı biraz daha toleranslı olmaya özen gösterin, kalp kırmayın. Uzlaşması ve yapıcı olmaya özen gösterin. Hatta müşteriniz sizi çileden çıkartsa bile gülümseyin ve geçin. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Özel hayatınızda, varsa partnerinizle sorunlar, problemler meydana gelebilir. Ailede bir kadının rahatsızlığı gündeme gelebilir. Doktora, hastaneye gidilmesi gerekebilir. Mesela evinizde yapacağınız dekoratif değişiklikler tam da istediğiniz gibi olmayabilir.

Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de dostlarınız, arkadaşlarınıza karşı kontrolcü, egoist, manipüle eden bir şekilde davranmamaya özen gösterin. Parasal konularda değişim ve dönüşüm sizi bekliyor. Bu para kazanma şekliniz olabilir, sektör anlamında olabilir. Fakat gökyüzü her şekilde maddi konulardaki tutumunuza da değiştirmenin zamanını geldiğine işaret etmektedir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda agresyon, efor ve mücadele daha çok ön planda olabilir. İnatçı, aksi, aşırı sahiplenici tavırlar zarar verebilir. Libidonuz her zamankinden yüksek olabilir.

Özel hayatınıza ilişkin bir şeyleri değiştirmek, yeniden düzenlemek için uygun bir hafta olacaktır. Varsa çocuklarınıza karşı daha toleranslı olun, onları dinlemeye özen gösterin. Hamileyseniz eğer doktor kontrollerinizi aksatmayın. Venüs ile Satürn arasında da zorlayıcı bir görünüm meydana gelecek. Kendinizi sevgisiz, yalnız, depresif hissedebilirsiniz. İlişkiler arenasında kendinizi mutsuz ve başarısız hissedebilirsiniz. Bu hafta kardeş, komşu, kuzenlerle çok da fazla zıtlaşmamaya özen gösterin! Karamsar düşüncelerden olabildiğince uzak durun. Ruhunuza gerçekten çok iyi gelecek konulara yönelin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Ev, yuva, aile ile ilgili konularda daha çok mücadele, efor, agresyon meydana gelebilir. Şartları ve koşulları çok fazla zorlamamakta yarar var. Sizler için eviniz için tamirat, onarım, bakım, taşınma, yer değiştirme için oldukça uygun bir hafta olacak.

Geleceğe yönelik projelerinizi bu hafta şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Yalnız ailenizle önemli konuşmaları konuşmak için çok uygun olmayabilir. Onları bir şeye ikna etmeye çalışmak sizi normalden çok daha fazla yorabilir. Aile içinde parasal mevzulardan dolayı gergin durumlar olabilir. Aile içi harcamalar artabilir ve bu sizi biraz kasabilir. Yalnız Venüs ve Satürn arasındaki sert etkileşimden dolayı özellikle dostlarınız, arkadaşlarınız arasında problemler meydana gelebilir. Bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir, bir süreliğine görüşmeyebilirsiniz. Arkadaşlıklar arası enteresan kıskançlıklar oluşabilir. Jüpiter ile Plüton arasında da bir görünüm meydana gelecek.

Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de hayata karşı bakış açınızı, beklentinizi tümden değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi adayabileceğiniz bir inanç, felsefe, bir fikir akımı bulabilirsiniz. Yurt dışına gitmek, bunun araştırmalarını yapmak, yurt dışında yaşamakla ilgili planlar yapmak için de oldukça harika bir hafta olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars/Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla gergin iletişimden sakınmanızda fayda var. Sözleriniz ile dikkat çekeceğiniz bu hafta ani, sert, inatçı sözlerle eleştiri oklarını üzerinize çekebilirsiniz. Uyumlu ve barışçıl bir yaklaşım size kazanç sağlayacaktır.

Yine bu hafta hızlı bir kararla eğitime başlayabilirsiniz. Bu yabancı dil eğitimi olabilir. Seminerlere ve sunumlara katılabilirsiniz. Katılacağınız etkinliklerde hayatınızı değiştirecek ya da günlük hayatta kullanacağınız önemli bilgiler edinebilirsiniz. Bu hafta Venüs ile Satürn arasındaki gerginlik yüzünden iş ve kariyerinizle ilgili konularda blokajlar, problemler, sorunlar meydana gelebilir. Yöneticilerinize karşı saçma sapan kaprisler yapmayın. Zam ve terfi istemek için de uygun bir hafta değil. İş görüşmeleriniz pek olumlu sonuçlar vermeyebilir. İş girişimlerinizde hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Jüpiter ile Plüton arasında da bir görünüm meydana gelecek.

Bu hafta Jüpiter/Plüton etkileşimi ile de sosyal çevrenizi değiştirmek isteyebilir, görüştüğünüz kişileri eleyebilir, hayatınıza yeni insanlar katabilirsiniz. Aslında biraz da sizi ruhsal olarak yoran kişileri belki de bir kriz deneyimleyerek hayatınızdan çıkarmaya çalışacaksınız. Yine maddi konularda abartılı olmamak kaydı ile yatırım araçlarını kullanabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder