Facebook Ailesi

Custom Search

29 Nisan 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 1-7 Mayıs 2017 Haftası

Hakan Kırkoğlu 1 - 7 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta aşkta ve arkadaşlıklarda yenilenen enerjiler ve daha yüksek sempatiler var. Venüs’ün burcunuza ilerlemesi ile yaratıcı konulara çok daha açıksınız. Ayrıca bu dönemde parasal konular ve harcamalarınız üzerinde daha fazla durabilirsiniz. 3’ü civarında çocuklar ve sevdiklerinizle ilgili bir olay üzerinde daha fazla çaba sarfetmeniz, harcamalar içinde olmanız beklenebilir. Merkür ise pek çok kişisel konu kafa yoracağınızı ve yeni adımların eşiğinde olduğunuzu anlatmakta. Bu hafta ilham alabileceğiniz pek çok şey var.

Boğa Burcu
Bugünlerde burcunuzda ilerleyen Güneş size yeni ilgiler ve başlangıçlar getirmekte. Kişisel konularda daha hevesli ve girişimci olabilirsiniz. Arzular ve istekler söz konusu olduğunda fazla aceleci olmamaya çalışın. Özellikle aşkta ve yakın beraberliklerde baz yanlış anlamalara ve erken kararlara açıksınız. 3’ü civarında aileniz, eve ve toprağa yönelik işler için daha fazla çaba sarfedebilirsiniz. Düşüncelerinizde güvenlik hissi başı çekmekte. Bu dönemde riskli işler özellikle parasal alanda daha önlemci olmayı gerektiriyor.

İkizler Burcu
Bu dönemde çok net olmayan koşullar ve değişiklikler dikkat çekiyor. İş hayatında ve parasal konular içinde tam göremediğiniz koşullar olabilir. Ancak bir yandan da arkadaşlıklar ve gruplar hayatınıza daha fazla heyecan ve canlılık getirmeye başlamakta.
Gelecek yönünde yeni hedefler gündeme geliyor. Sosyal alanda hareketlilik içerisindesiniz. 3’ü civarında yakın çevrenizle daha ilgilisiniz. Görüşmeler ve kendinizi ifade edebileceğiniz fırsatlar içinde olabilirsiniz. Bugünlerde pek çok düşüncenizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bu dönemde Boğa burcundaki Güneş özellikle istikrar, güven ve parasal konulara daha dikkatli yaklaştığınızı anlatmakta. Gelecek beklentilerinizde daha özenli olma eğilimindesiniz. Aynı zamanda işe ait konular ve hedefler de önemli. Bu alanda ortaklaşa konulara ve anlaşmalara daha hevesli yaklaşabilirsiniz. Özellikle 3’ü civarında maddi konular çerçevesinde daha fazla gayret ve temel atma çabası içinde olabilirsiniz. İş hayatında bir süredir sürüncemeye giren koşullar ortadan kalkarken daha hızlı kararlar alabilirsiniz.

Aslan Burcu
Bugünlerde Boğa burcunda ilerleyen Güneş iş hayatınıza, sorumluluklara özellikle dikkat çekiyor. Parasal durumunuz ve sağlayabileceğiniz desteklerle yakından ilgili olabilirsiniz. Aynı zamanda bugünlerde sosyal alanda ve düşüncelerinizle ilgili konularda daha istekli ve hevesli olabilirsiniz. Uzaklarla ilgili işler, görüşmeler ve anlaşmalar açısından oldukça hareketli koşullar var. Grup çalışmaları içerisinde biraz daha sakin kalmaya bakın. Arkadaş grupları içinde daha istekli ve hatta iddialı da olabilirsiniz. Oldukça dışadönük günlerdesiniz.

Başak Burcu
Bu dönemde Boğa burcundaki Güneş size özellikle düşünce ve inançlarınızı daha fazla kişi ile paylaşabileceğiniz imkanlar getirmekte. Hayata bakış açınız önem kazanıyor ve başkalarından da çok şey öğrenebilirsiniz. Ancak aşkta ve ortaklaşa konular içinde bazı endişeler söz konusu olabilir. Ortaklı işler, yatırımlar ya da miras gibi konular daha çok gündeme gelebilir. Bu konularda beklemede olan koşullar yeniden açılırken, daha çok risk almak da isteyebilirsiniz. 3’ü civarında gizli kalan konulara daha çok dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu
Bugünlerde başkalarından gelen tepkiler, düşünceler hayatınızda daha önemli sonuçlar doğurabilir. Ortaklaşa alanda, evlilik ve ortaklıklar içerisinde yapabileceğiniz çok şey var. Aynı zamanda başkalarına bağlı durumlar ve parasal açıdan hassasiyet yaratabilecek koşullar önemli sayılır. 3’ü civarında içinde bulunduğunuz gruplar ve beklentileriniz yönünde daha gayretli olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde düşünce ve inançlarınızda daha iddialı hatta tartışmacı olabileceğiniz koşullar var. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu
Bugünlerde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken önemli sonuçlar almakta ve dolayısıyla yeni kararlar vermek durumundasınız. İlişkilerinizi ve bakış açınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu dönemde dışsal etkiler yoğun olarak hissedilmekte. Aynı zamanda iş ortamında yenilikler, hareketlenme dikkat çekmekte. Üzerinde çalıştığınız bir konu için daha dikkatli bir gayret içinde olabilirsiniz. Sağlığınıza daha özenli yaklaşmalısınız. Kimi zaman endişeler, çift durumların yarattığı huzursuzluk sizi bedensel olarak da zorlayabilir.

Yay Burccu
Bugünlerde zaman alan ve iş hayatınızı ilgilendiren konuların yanı sıra sizi daha pozitif ve hevesli kılan yaratıcı çalışmalar da mümkün. Özellikle aşk hayatınızda ve hayatınıza eğlence ve keyif getiren konular içinde olabilirsiniz. Yenilikler ve heyecan dikkat çekmekte. Çocuklarla ilgili gelişmeler de mutluluk getirebilir. 3’ü civarında hayata daha kararlı ve istekli bakabileceğiniz imkanlar var. Uzaklarla ilgili ya da akademik konularla ilgili gelişmelerde daha fazla ilerleme söz konusu. Düşüncelerinizde daha kararlı davranabilirsiniz.

Oğlak Burcu
Bugünlerde Boğa burcunda ilerleyen Güneş sayesinde sahip olmak istediğiniz, arzuladığınız şeylere daha fazla odaklısınız. Aşkta ve çocuklarla ilgili konularda kişisel gücünüzü, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda evde pozitif gelişmeler ve eve, gayrimenkullere yönelik işlerde ilerleme mümkün. 3’ü civarında kişisel açıdan hassasiyet ve kriz yaratabilecek bir konu ile daha sıkı uğraşmanız, çaba sarfetmeniz gerekebilir. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili durumlar yanında iş ortamında hızlı davranmanız mümkün.

Kova Burcu
Bugünlerde yapıcı çaba sarfetmek ve elinizdeki kaynakları doğru kullanmak önem taşıyor. Eve, ailenize ya da gayrimenkullere ait konulara daha fazla çaba sarfedebilirsiniz. Aynı zamanda gruplar, yakın çevreniz ve eğitsel konular içinde de yeni meraklar ve başlangıçlar dikkat çekebilir. Bu dönemde ziyaretler, yazışmalar ve anlaşmalar hayatınıza hız ve hareketlilik getirmekte. 3’ü civarında evlilik ve ortaklı işler içinde daha kararlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sıkı bir ilişki içerisinde olabileceğiniz günlerdesiniz.

Balık Burcu
Bu hafta Boğa burcunda ilerleyen Güneş somut hale getirebileceğiniz düşünceleriniz olduğunu gösteriyor. Görüşmeler, anlaşmalar parasal alanda ve iş hayatında daha olumlu fırsatlar getirmekte. Yine bu dönemde işte ve parasal konular içinde yeni kararlar ve başlangıçla var. Harcamalarınızda daha hızlı hareket edebilirsiniz. 3’ü civarında iş hayatında önemsediğiniz bir konu için gayret göstermeniz faydalı sonuçlar getirebilir. Ancak evde güvenlik konularına ve daha huzurlu davranmaya özellikle dikkatli yaklaşmalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder