Facebook Ailesi

Custom Search

8 Nisan 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 10-16 Nisan 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 10-16 Nisan 2017 Burç Yorumları

Koç Burcu
Son aylarda gündeminize giren konular daha belirgin hale gelmeye devam ediyor. Güneş burcunuzda ilerlerken daha istekli davranabilirsiniz. Ancak 10’unda geri dönen Merkür iş hayatınız ve harcamalarınızla ilgili konulara yoğunlaşabileceğinizi göstermekte. Somut konular üzerinde kafa yormalısınız. 11’indeki dolunay ise eşinizle, ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle olan koşulları öne çıkarırken, daha fazla etki altında kalabileceğinizi göstermekte. 14’ü civarında kendinizi daha hızlı ve hevesli olabileceğiniz koşullar içinde bulabilirsiniz.

Boğa Burcu
Bu dönemde netleşmemiş koşullar ve çok fazla kontrolünüzde olmayan durumlar gündemde kalmaya devam ediyor. 10’undan itibaren kişisel açıdan önem taşıyan kararlarınızı yeniden gözden geçirmeniz, durup düşünmeniz yararlı olacak. Acele ile hareket etmemelisiniz. 11’indeki dolunay özellikle iş ve çalışma konularına, detaylara ve aynı zamanda sağlığınıza önem vermeniz gerekebileceğini hatırlatıyor. 14’ü civarında hesapta olmayan konular ama aynı zamanda size yol gösterebilecek uyanışlar içerisinde olabilirsiniz.

İkizler Burcu
Bu hafta Güneş Koç burcunda ilerlemeye devam ederken yeni fikirler, gelecekle ilgili planlar ve arkadaşlıklardan doğabilecek hevesler dikkat çekmekte. Ancak 10’u itibariyle geriye dönen Merkür bazı fikir ve kararların havada kalabileceğini açıklıyor. Özellikle para durumunuz ve güvenlikle ilgili konularda bilemediğiniz koşullara dikkat etmek gerekebilir. 11’indeki dolunay aşk hayatınıza ve sevdiklerinizle ilgili konulara canlanma getirmekte. 14’ü civarında daha heyecanlı ve sürpriz içeren konulara açık olabileceğinizi söyleyebiliriz.


Yengeç Burcu
Bu dönemde önemli hedefler ve sizi daha hızlı davranmaya, sorumluluk almaya yönelten gelişmeler var. 10’unda geri dönen Merkür gelecek planlarınız ve parasal konular üzerinde daha fazla düşünmek gerektiğini vurguluyor. İstikrar ve güven gerektiren konulara yönelik yeni bir tutum içine girebilirsiniz. 11’indeki dolunayda da ev ve ailevi konulara bakmak ve ortaklaşa konular içinde hareket etmek mümkün. 14’ü sonrasında işte daha hızlı ve heyecanlı koşullar var. Daha iyi organize olarak pek çok şey gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu
Güneş’in Koç burcunda ilerlediği bu dönemde kendi görüş ve inançlarınızı daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Ancak 10’u sonrasında işte ve parasal konularda yeniden düşünülmesi gereken konular, yavaşmalar söz konusu olabilir. 11’indeki dolunay daha fazla görüşme, ziyaret ve iletişim getirmekte. Bugünlerde yakın çevrenizle pozitif bir iletişim içinde olabilirsiniz. 14’ü civarında yeni görüşlere açıksınız ve düşüncelerinizde daha özgür davranabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde yaratıcı alanda paylaşabileceğiniz çok şey söz konusu.

Başak Burcu
Bu dönemde bazı endişeler ve ortaklaşa konulardan doğan huzursuzluklar gündeme geliyor olabilir. Başkalarına bağlı koşullar içinde olabilirsiniz. 10’unda geri dönen Merkür aynı zamanda uzaklarla ilgili işlerde, eğitimde yeniden ele alınması gereken konulara işaret etmekte. Düzeltmeniz gereken çalışmalar olabilir. 11’indeki dolunay iş hayatınıza ve ortaklaşa konulardan gelebilecek kaynaklara, desteklere işaret etmekte. 14’ü civarında korku ve endişelerinizi yenebileceğiniz bir canlılık gösterebilirsiniz.

Terazi Burcu
Yılın bu döneminde sonuca ulaşan durumlar ve yeni değerlendirmeler içindesiniz. Başkalarından gelen düşünce ve tavırlar da önem kazanıyor. 10’unda geri dönen Merkür özellikle finansal işler, miras, borç ve alacak işlerine odaklanmanıza işaret edebilir. 11’inde burcunuzdaki dolunay kişisel açıdan önemli bir olayın aydınlanması ve karar vermeniz açısından kritik olabilir. Ortaklaşa alanda daha etkin olabilirsiniz. 14’ü civarında yeniliklere daha açık bir tutum alın. Bugünlerde hareket, iletişim ve görüşmeler oldukça hızlı olabilir.

Akrep Burcu
Bu dönemde Koç’ta ilerleyen Güneş iş ve çalışma konularına ve zaman alan işlere daha fazla vurgu getiriyor. Ancak 10’undan itibaren geri giden Merkür özellikle önemli anlaşmalar, kararlar ve görüşmeler açısından bazı gerekli adımlar ve değerlendirmeler içinde olabileceğinizi, pek hızlı davranamayabileceğinizi açıklıyor. 11’indeki dolunay ise yine ilişkilerde gizli kalan durumların aydınlanabileceği göstermekte. Bugünlerde daha dengeli ve kabullenici olmanız gerekebilir. 14’i ile birlikte işe ait konularda yenilikler yapabilirsiniz.

Yay Burcu
Bu dönemde Güneş Koç’ta ilerlerken kendinizi daha etkin, canlı ve hevesli hissedebilirsiniz. Ortaya koyabileceğiniz çok şey var. Ancak 10’unda gerilemeye başlayan Merkür iş konularında yavaşlanma ve zorunlu bir odaklanma getirebilir. Tamamlanması gereken konular ortaya çıkabilir. 11’indeki dolunay sosyal hayatınıza ve arkadaşlıklara pozitif bir hava getirmekte. Hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. 14’ünde de aşkta ve yaratıcı konularda sürprizlere açıksınız. Bugünlerde kişisel alanda daha hızlı adımlar atabilirsiniz.

Oğlak Burcu
Koç burcunda ilerleyen Güneş bu dönemde evinizi, yakın çevre ve ailenizi ilgilendiren konularda daha güçlü ve hızlı adımlar içinde olabileceğinizi anlatıyor. 10’undan itibaren sevdiğiniz bir konu üzerine daha çok odaklanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili bir durum da daha meşgul edici olabilir. 11’indeki dolunay oldukça önemli ve evlilik ve işte ortaklıklarla ilgili fırsatlar gündeme getirmekte. 14’ü sonrasında yenilikler ve heyecan verici koşullar var ancak bir yandan da tam olarak göremediğiniz, hesap edemediğiniz koşullar söz konusu olabilir.

Kova Burcu
Bu dönemde yakın çevrenizde hareketlilik ve düşünce dünyanızda canlılık var. Yeni fikirlerle ilerlemek isteyebilirsiniz. Ancak 10’unda geri giden Merkür özellikle toprağa, eve ve güvenliğe ilişkin konularda tamamlanması gereken durumlar ve yavaşlamalar olabileceğini anlatmakta. 11’indeki dolunay sırasında uzaklarla ilgili gelişmeler, akademik çalışmalar ve yolculuklar açısından daha pozitif bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. 14’ü sonrasında da göstereceğiniz cesaret ve iyimserlikten çok önemli sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Balık Burcu
Bu dönemde iş hayatınızda, özellikle maddi konular içinde yapabileceğiniz yenilikler ve değişiklikler var. 10’unda geri gitmeye başlayan Merkür tasarım aşamasındaki bir konu üzerine odaklanabileceğinizi, eksikler üzerinde durabileceğinizi anlatıyor. 11’indeki dolunay ise finansal açıdan başkalarından destek bulabileceğiniz koşullara işaret etmekte. Ortaklı bir konu üzerine odaklanmak gerekebilir. 14’ü sonrasında ise ev ve yerleşim konularına daha çok zaman ayırabilirsiniz. Evde ve yakın çevrenizdeki koşullar çok daha hareketli olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder