Facebook Ailesi

Custom Search

15 Nisan 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 17-23 Nisan 2017 Haftası

Astrolog Hakan Kırkoğlu 17 - 23 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta sorumluluklar ve gerçekçi davranma açısından daha ciddi koşullar getirmekte. Görüşlerinizde ve uzaklarla ilgili konularda daha düşünceli olabilirsiniz. 17’si civarında uzun vadeli düşünmek gereği var ve 19’u civarında mesleki konularda, işe yönelik konularda kriz çıkaran koşullar yaşanabilir. 20’sinden itibaren birikimlerinize, para durumunuza yönelik daha tutarlı olabilirsiniz. Aşkta pek şanslı değilsiniz ve sabırlı davranmalısınız. 21’i sonrasında yakın çevrenizde daha hızlı değişiklikler, daha çok görüşme ve yazışma gündeme gelebilir.

Boğa Burcu
Haftanın ilk günlerinde Oğlak burcundaki Ay uzaklarla, akademiyle ya da yabancılarla ilgili konulara daha gerçekçi bakma gereği getirmekte. Bugünlerde uzun vadeli düşünmek faydalı olacak. 19’u civarında belirli bir hedefe odaklanmak için çaba gösterebilirsiniz. Ancak bu dönemde arkadaşlıklar ve gruplarda keyifsizlik olabilir. 20’sinde burcunuza ilerleyen Güneş size daha fazla canlanma ve harekete geçme arzusu getirmekte. 22’sinden itibaren fazladan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu dönemde iş hayatında daha girişken olabilirsiniz.

İkizler Burcu
Haftanın ilk günlerinde sorumluluk getiren konular dikkat çekiyor. Bugünlerde ortaklaşa konulara, üzerinizde baskı oluşturan koşullara daha duyarlı yaklaşabilirsiniz. Özellikle 19’u civarında sorumlulukları yerine getirmek ve endişelerden uzak durmak gerek.
20’sinden itibaren koşulların değişmekte olduğunu farkedebilirsiniz. Bu dönemde çok hesapta olmayan gelişmeler gündeme gelebilir. Olaylar karşısında yeni bir tutum içine girebilirsiniz. 22’sinden sonra burcunuza ilerleyen Mars sizi daha mücadeleci ve atılgan kılıyor olacak.

Yengeç Burcu
Haftanın ilk günlerinde ilişkilerinize ve dışsal etkilere daha açık ve hassas bir görünüm içindesiniz. Duygusal beklentilerinizde gerçekçi olmak gerek. Gerek aşkta gerekse işe ait konularda hayallere kapılmamak gereği var. İş düzeninize ve organizasyona önem verin. 19’u civarında mücadele gerekebilir. 20’sinden sonra gelecek beklentileriniz, ümitleriniz açısından önemli konular, parasal işler ve istikrar arayışı önemli. Arkadaşlardan daha çok destek bulabilirsiniz. Bu dönemde gizli kalan konular, dedikodular da huzursuz edebilir.

Aslan Burcu
Haftanın ilk günlerinde çaba göstermeniz, daha iyi organize olmanız gereken koşullar var. Özellikle iş hayatında ya da çalışma koşullarınızda kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. 19’u civarında sağlık, düzen gibi konulara daha özenli yaklaşmalısınız. 20’si sonrasında iş hayatından beklentileriniz, maddi konular ağır basmaya başlıyor. Bu dönemde kendinizi daha çok göstermek isteyebilirsiniz. 22’si sonrasında ise grup çalışmaları ve arkadaşlıklar içinde daha canlı, hareketli ama aynı zamanda tartışmalı olabilecek durumlar da yaşanabilir.

Başak Burcu
Haftanın ilk günlerinde sevdiklerinizle ilgili konularda daha hassas ve düşünceli olabilirsiniz. Aşkta ya da çocuğunuzla ilgili konularda gayret göstermeniz gerekebilir. Özellikle 19’u civarında bu konularda mücadeleci olabilirsiniz. Neyse ki 20’si sonrasında düşüncelerinizi daha pozitif kılan imkanlar da başlıyor. Bu yeni dönemde kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlara açık durmaya bakın. Aynı zamanda eve ve işe yönelik konularda daha atılgan olabilirsiniz. 22’si sonrasında işte daha sakin ve dengeli davranmaya gayret etmelisiniz.

Terazi Burcu
Haftanın ilk günlerinde evinize, ailenize ve güvenliğinize yönelik konularda daha hassas olabilirsiniz. Bugünlerde gayret göstermek, sorumlu ve ciddi davranmak gerekiyor. Özellikle 19’u civarında toprağa ve yerleşime ait konularda stresler yaşanabilir. 20’si ile birlikte, ortaklı finansal işler, borç-alacak işleri daha sık gündeme gelmeye başlayabilir. İş hayatında daha pozitif bir iletişim içinde olmaya gayret etmelisiniz. 22’si sonrasında içerisinde uzakların olduğu olduğu konular, yolculuklar ya da eğitimle ilgili işlerde aktif olma ihityacı var.

Akrep Burcu
Haftanın ilk günlerinde iş hayatına ait görüşmeler, yakın çevrenizdekiler ve düşünce dünyanız açısından daha sorumlu ve gerçekçi davranmayı gerektiren koşullar var. Düşüncelerinizde pozitif olmaya gayret etmeli, özellikle 19’u civarında bu konularda daha sakin olmaya bakmalısınız. 20’si sonrasında koşullar değişirken önemli değerlendirmeler ve sonuçlar söz konusu. Bu dönemde evlilik ve anlaşmalar önem kazanırken, finansal alanda ve borç-alacak işlerinde bazı mücadeleler ve huzursuzluklar söz konusu olabilir.

Yay Burcu
Haftanın ilk günlerinde harcamalarınızda ve işe yönelik konularda daha düşünceli ve hassas olabilirsiniz. Kısıtlamalar, sorumluluklar da gerçekçi olma ihtiyacı getiriyor. Özellikle 19’u civarında bu konularda çaba içerisinde olabilirsiniz. 20’si ile birlikte yeni şartlar ve farkındalıklar gündeme gelmekte. Bu yeni dönemde özellikle iş ve çalışma konularına daha çok odaklanabilirsiniz. Sağlık ve düzen konularına özen göstermelisiniz. 22’si sonrasında sizi daha fazla harekete geçiren ve ilişkilerinizi hassas kılan konular öne çıkmakta.

Oğlak Burcu
Haftanın ilk günlerinde Ay burcunuzda ilerlerken sizi hem daha aktif hem de değişken kılmakta. Bugünlerde ailevi işler, duygusal açıdan önem taşıyan konular gündeme gelebilir. 19’u civarında göstereceğiniz çaba dikkat çekebilir. 20’sinden itibaren çabalarınızın sonuçlarını daha fazla görebileceğiniz imkanlar var. Yaratıcı konulara odaklanabilirsiniz. Ancak aşkta daha sabırlı olmak gerek. 22’si ile birlikte iş ve çalışma konularında hareketlilik artmakta. Yeni yöntemler ve çalışma hayatınız açısından hız gerektiren durumlar var.

Kova Burcu
Haftanın ilk günlerinde daha düşünceli ve gergin olabilirsiniz. Tam olarak elinizde olmayan nedenler yüzünden gündeme gelen koşullar huzursuzluk ya da kısıtlanmışlık duygusu yaratıyor olabilir. 19’u civarında bu konularda kısıtlamaları aşabileceksiniz. 20’si ile birlikte süregelen yoğunluklar artmakta. Bu dönemde elinizdeki kaynakları daha dikkatli kullanma gereği doğmakta. Eve yönelik işler de hız kazanabilir. 22’si sonrasında ise yaratıcı konularda ve aşk hayatınızda daha canlı ve maceracı davranabileceğiniz durumlar içinde olabilirsiniz.

Balık Burcu
Haftanın ilk günlerinde gelecek beklentileriniz ve ümitleriniz yönünde daha düşünceli ve bir ölçüde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gerçekçi olmak gereği var. Hedeflerinizi gözden geçirmek için 19’u civarında daha çok şey yapabilirsiniz. 20’si ile birlikte, yakın çevrenizdekiler, görüşmeler ve iletişim önem kazanmakta. Bu dönemde parasal konular üzerinde değişiklikler söz konusu. Ayrıca 22’sinden itibaren enerjinizin büyük bir kısmını eve ayırabilir ve ailevi konularla daha içli dışlı olabilirsiniz. Evde güvenliğine dikkat etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder