Facebook Ailesi

Custom Search

1 Nisan 2017 Cumartesi

Hakan Kirkoğlu 3-9 Nisan 2017 Haftası Burçlar

Koç Burcu

Bu dönemde kişisel adımlar ve yeni başlangıçlar gündeme gelmeye devam ederken, duygusal alanda ve ailevi konularda daha gerçekçi olmanız gerekebilir. 3’ünden itibaren aşka ve keyif veren konularda sıkışıklıklar ve elde olmayan kısıtlamalar mümkün. Eve yönelik bir hassasiyetle de ilgilenebilirsiniz. 6’sı civarında iş hayatında ve uzaklarla ya da akademik konularla ilgili sorumluluklar üzerinde düşünmek gerekiyor. 7’si ile birlikte pratik bir konuya odaklanabilirsiniz. Daha üretken ve çalışkan davranabileceğiniz imkanlar var.

Boğa Burcu

Bu döenmde geçmişten kaynaklanan koşullar ve belirsizlikler yüzünden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevrenize, ailenize yönelik bir konu yüzünden harekete geçmeniz gerekebilir. Aynı zamanda gelecek beklentilerinizi de yeniden düşünebilirsiniz. 6’sı civarında iş hayatında ve özellikle finansal konular üzerinde ciddi durmak gerekebilir. Ortaklı işler, finansal gelişmeler daha bağlayıcı da olabilir. 7’sinden itibaren severek yaptığınız bir işe odaklanmak size hareket ve yaratıcılık getirecek.

İkizler Burcu

Bu hafta yakın çevreniz ve arkadaş gruplarınızla ilgili hareketlilik bekleyebilirsiniz. Ancak bir yandan da bazı duygusal ihtiyaçlar, ailevi konular üzerinde de durmak gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde kendinizi yeteri kadar anlatamadığınız koşullarla karşılaşabilirsiniz. 7’si civarında özellikle evlilikte ve iş ortaklıklarında çok daha gerçekçi ve sorumlu davranma gereği var. İş hayatında planlarda değişikliğe gidebilirsiniz. Hafta sonu yaklaşırken ailevi işler, evde daha fazla hareketlilik ve pratik davranma gereği doğabilir.


Yengeç Burcu

Bu dönemde iş hayatında sizi harekete geçiren ve sorumlulukları öne çıkaran durumlar daha sık gündeme gelebilir. Mesleki konularda daha girişken olabilirsiniz. Ancak maddi alanda masrafları kontrol etmek ve harcamalarınıza daha çok özen göstermeniz gerekiyor. Ayrıca uzaklarla ilgili konular, beraberlikler üzerinde de durabilirsiniz. 6’sı civarında sağlık ve çalışma konularınıza ait konular ağırlığını arttırabilir. Bu konularda daha düşünceli olabilirsiniz. 7’si sonrasında zihinsel alanda daha aktif ve verimli olabileceğiniz imkanlar var.

Aslan Burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen Güneş kendinize daha çok güven duyabileceğiniz, fikirlerinizde daha hevesli olabileceğiniz koşullar sağlıyor. Ancak bir yandan da parasal alanda özellikle iş hayatında daha dikkatli olmaya bakmalısınız. Mesleki konularda kararlılık göstermek gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde duygusal açıdan bağlayan, hassas kılan durumlarla da karşılaşabilirsiniz. 6’sı civarında aşkta ve çocuklarla ilgili konularda gerçekçi düşünmek gerek. 7’si ile birlikte, parasal konulara daha pratik çözümler bulabilirsiniz.

Başak Burcu

Bu dönemde ortaklıklardan doğan konular, alınması gereken kararlar bazı endişeler ve huzursuzluklar yaratıyor olabilir. Aynı zamanda iş hayatında uzaklarla ilgili işler için de çaba sarfetme gereği var. Haftanın ilk günlerinde gelecek beklentileriniz yönünde daha hassas ve düşünceli olabilirsiniz. 6’sı civarında ailenizi, yerleşiminizi ilgilendiren konularda yeniden düşünülmesi gereken sorumluluklarınız olabilir. Aynı zamanda bugünlerde yakın ilişkilerinizi ve evliliğinizi ilgilendiren meşguliyetler olabilir. 7’si ile daha çok ilerleme sağlayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bugünlerde önemli değerlendirmeler, son altı aydır gelişmekte olan konuların belirli bir sonuca ulaşması nedeniyle yeni kararların içerisindesiniz. Haftanın ilk günlerinde sizi işte ve eve ait konularda daha hassas kılan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aceleci davranmamalısınız. Ortaklı işlerde ve parasal konularda eksik kalan işleri tamamlama imkanı var. 6’sı civarında ise düşünce dünyanızda sizi daha fazla meşgul eden konular üzerinde durabilirsiniz. 7’si ile birlikte, olaylar karşısında daha kabullenici olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu

Bu dönemde iş ve çalışma koşullarınıza daha çok zaman ayırabileceğiniz, uğraş verebileceğiniz durumlar var. Daha verimli olmak için gayret içindesiniz. Haftanın ilk günlerinde ise uzaklarla ilgili konular, ailenizi etkileyen konular söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda ya da çocuklarla ilgili konularda da üzerinde durmanız gereken konular olabilir. 6’sı civarında iş hayatınızı ve maddi durumunuzu ilgilendiren sorumluluklar söz konusu olabilir. Daha uzun vadeli düşünmeniz gerekebilir. Hedeflerinizi de gözden geçirebilirsiniz.

Yay Burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen Güneş canlılık, yaratıcılık ve harekete geçme isteği getirmekte. Bir yandan iş ve çalışma konularına daha fazla odaklanmanız gerekiyor olabilir. Daha pratik ve programlı olmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde sizi ilişkilerinizde daha hassas kılan konular olabilir. Ailevi ve ortaklı işlere odaklanabilirsiniz. Yine bu dönemde kişisel açıdan önem taşıyan konular, sorumluluklar özellikle 6’sı civarında önemli değerlendirmeler gerektirebilir. Hafta sonu yaklaşırken hareket ve yön kazanacaksınız.

Oğlak Burcu

Bugünlerde bir yandan bitişler bir yandan da başlangıçlar ve yeni bir yön duygusu dikkat çekmekte. Bu arada sevdiğiniz konulara daha tutkulu yaklaşabilirsiniz ancak aşkta ve çocuklarla ilgili konularda sabırlı olmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde ailevi işler ve eşinize ait konular hassasiyet yaratabilir. 6’sıu civarında da sorumluluklar açısından yeniden düşünülmesi gereken işler var. 7’si ile birlikte uzaklarla ilgili adımlar, medya ya da akademik çalışmalar içerisinde daha hızlı adımlar atarak verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kova Burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen Güneş size yeni ve ilginç düşünceler, sözlerinizde ve görüşmelerinizde atılımcı davranabileceğiniz imkanlar getirmekte. Ancak haftanın ilk günlerinde eve ve ailenize yönelik daha acil işler, meşguliyetler söz konusu olabilir. 6’sı civarında gelecek yönünde planlar ve sosyal alanda sorumluluklar açısından ciddi düşünmeyi gerektiren gelişmeler içinde olabilirsiniz. Planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 7’si sonrasında ise ortaklaşa işlerde, finansal konularda atabileceğiniz yeni adımlar, düşünceler içindesiniz.

Balık Burcu

Bugünlerde Koç burcunda ilerleyen Güneş yeteneklerinize daha çok başvurabileceğiniz, para durumunuza odaklanabileceğiniz gelişmeler getirmekte. Haftanın ilk günlerinde aşkta ve duygusal alanda dikkat çekici konular gündeme gelebilir. Sevdiğiniz konulara yeniden odaklanabilirsiniz. Ancak aşkta daha düşünceli de olabilirsiniz. 6’sı civarında özellikle iş hayatında ve sorumluluk taşıdığınız konularda yeniden ciddi bir düşünme gereği doğuyor. Bugünlerde başkalarından beklediğiniz yanıtlar yüzünden etki altında kalabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder