Facebook Ailesi

Custom Search

10 Nisan 2017 Pazartesi

İkizler Burcu Mayis 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları İkizler

Sevgili İkizler bu ay sizi durdurmak imkansız. Geçen aylardan bu yana hareketliliğiniz, macera sever yanınız kendini göstermeye başladı. Kışın kasvetine kolay kolay kapılmayacağınızı biliyorduk. Günlük yaşamın rutinini değiştirmek istediğinizin farkındayız. Artık yaşamınızda farklı konularla ilgilenmek istiyorsunuz. Ama bunun birden olmayacağını sizde biliyorsunuz.

Kendinize dönüp baktığınızda bugünlerde yaşamınıza yönelik güncel konulardan iyice uzaklaştığınızı siz de fark edeceksiniz. Detayları göz ardı etmek, ilerleyen günlerde sizi belli sorunlarla karşı karşıya bırakabilir. Bu yüzden bir an önce dizginleri tekrar ellerinize almaya bakın.

Özellikle maddi harcamalarınız konusunda özensiz davranmamaya dikkat edin. Mayıs ayına hareketli bir başlangıç yapıyorsunuz. Bedensel olarak kendinizi formda hissedeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Ay ortasında Merkür-Jüpiter kare açısı ile aklınızda soru işaretleri bırakan konular zihninizi daha çok meşgul etmeye başlayabilir.

25 Mayıs tarihinde, yeni ay ruhsal ve fiziksel canlılığınızı tazeliyor. Etkisini önümüzdeki günlerde de hissedeceğiniz yeni ay sürecini iyi değerlendirmeye bakın. Aynı zamanda maddi harcamalarda da aşırıya kaçabileceğiniz bir süreç, dikkat!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder