Facebook Ailesi

Custom Search

9 Nisan 2017 Pazar

Koç Burcu Mayis 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları Koç

Sevgili Koçlar geçen aydan itibaren, olumlu ruh haliniz, olaylara ılımlı yaklaşımlarınızı da destekliyor. Bu durum çevrenize de yansıyor. Sosyal yaşamınızın bugünlerde hareketlendiğinin siz de farkında olmalısınız. Mars, İkizler burcundaki hareketine devam ederken eleştirilere karşı anlayışlı ve olgun tutumunuz bir çok sorunun da üstesinden gelmenizi sağlıyor. Venüs bu ay  bitişiyle birlikte,  ciddiyet taşıyan konularda yaşadığınız problemler, giderek azalmaya başlayacaktır.


15 Mayıs tarihinden sonra ideallerinizi rahatça gerçekleşebilirsiniz.. Henüz Mayıs ayının ilk gününden kendinizi koşuşturmanın içinde bulabilirsiniz. Halletmek istediğiniz çok iş var, ihtiyacınızın olan enerjiyi Ay’ın konumu ile elde ediyorsunuz.

Ay ortasında Güneş-Uranüs 60 derecelik açısı ile olaylara getirdiğiniz pratik çözümler, kafa yorduklarınızdan daha çok etkili olacaktır. Küçük ama etkili yaklaşımlarınız size ihtiyacınız olanı verecek. 25 Mayıs'da yeni Ay, önümüzdeki günlerde de etkisini gösterirken; uzun süredir görüşmediğiniz insanları arayın, emin olun güzel geri dönüşler alacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder