Facebook Ailesi

Custom Search

12 Nisan 2017 Çarşamba

Yay Burcu Mayis 2017 Yorumu

Mayıs 2017 Aylık Burç Yorumları Yay

Karşınıza çıkacak gelişmeleri öngörülü davranarak karşılamayı bekleyen biri hiç olmadınız. Hayatın getirilerini değerlendiren ve yaşayarak görme taraftarı biri olmak şu zamana kadar her durumdan karlı çıkmanızı sağladı. Fakat bugünlerde, etrafınızdakileri bir düzene sokma mücadelesi içinde olduğunuzun siz de farkında olmalısınız.

Yarım kalan işlerinizi toparlamak, size fayda sağlayan kaynakları gözden geçirmek bugünlerde gündem maddeleriniz arasında. Elbette güzel vakit geçirmeyi de ihmal etmiyorsunuz. Kendiniz için güzel atılımlarda bulunduğunuz bir aydasınız.
Gökyüzünün de sizden desteğini esirgemediği bir ay sizi karşılıyor. Ay sizin burcunuzda hareket ederken başlıyor. Bu ay  canlılığınızla çevrenizdekilere iyi geliyorsunuz. Olumlu bir başlangıç yapmak ayın diğer günlerinde de etkisi gösteriyor.

19 Mayıs'ta Venüs-Jüpiter karşıt açısı ile tartışmaların yaşanabileceği ortamlarda bulunabilirsiniz. Tarafsız tavrınızı korumakta fayda var.

25 Mayıs 2017 tarihinde geröekleşcek olan Yeniay, özgürce hareket etme isteğiniz bugün kendini daha çok gösterecektir. Yeni fikirlere ve yeni projelere açık olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder