Facebook Ailesi

Custom Search

19 Mayıs 2017 Cuma

20 Mayis 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ:
Gücünüzün yüksek oluşu ve maddesel konularla ilgili çabalarınız sizi olumlu etkiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla tartışma yaratacak konulardan uzak kalmalısınız. Partnerinizden beklediğiniz destek gelecek.


BOĞA:
Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. İçsel coşkularınızın sizi yönlendirmesine kendinizi bırakmalısınız. Kişiselliğinizi vurgulamaktan ve kendi düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.

İKİZLER:
Partnerinizle uyum içinde olmanız ve beraber güzel vakit geçirmenize rağmen plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda istemeseniz de, çevrenin odak noktası olacaksınız.

YENGEÇ:
Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda mesleki bilginizi ortaya koyacak davranışlarda bulunacaksınız.


ASLAN:
Bugün, ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantıklı düşünerek çözümleyici noktaları bulacaksınız.

BAŞAK:
Yaşamınıza yeni bir hareket ve eğlence kazandırabilirsiniz. Görüşeceğiniz kişilerin farklı özelliklerine ve size kazandıracağı prestije değer veriyorsunuz ve hırslarınızda aşırıya kaçacaksınız.

TERAZİ:
İletişim konusunda çok başarılısınız. Özgürlüğünüzü ön plana alacağınız başlangıçlar peşindesiniz. Çalıştığınız kişilere yardım etme isteği içinde yardımsever duygularla hareket edebilirsiniz.

AKREP:
Ay burcunuzda ilerlerken özgürce çalışmak istiyor ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Çevrenizle çatışma yaşasanız da, istekleriniz için iş birliğini sağlayacaksınız.

YAY:
Bugün uçucu şeyler düşünmek yerine ayaklarınızın yere sağlam basması gerekiyor. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins tarafından ilgi gördüğünüz bir dönemdesiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli.

OĞLAK:
Çevrenizdeki olayları sorgulamanız ve etkilenmenize rağmen, etrafınıza yansıtmak istemiyorsunuz. İçsel olarak kırgın olsanız bile, kendinizi yenileme konusunda akıllıca davranacaksınız.

KOVA:
Çevrenizde yaratıcı kişilerin oluşu motivasyonunuzu daha da güçlü kılıyor. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici davranışlar sergileyecek ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.

BALIK:
Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızı aramak için fırsat yakalayacaksınız. Duygularınızı ve enerjinizi dostlarınızdan aldığınız önemli desteklerle büyütecek ve işinize daha olumlu sarılacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder