Facebook Ailesi

Custom Search

3 Mayıs 2017 Çarşamba

8 - 14 Mayis 2017 Haftalik Burç Yorumlari

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Ailemizi ilgilendiren konular gündeme gelecektir. İdeallerimizi sevdiklerimizle birlikte ortaklaşa geçekleştirebiliriz. Bazılarımız yatırım konusunda şanslı olacaklar. Parasal kazançların olumlu geliştiği bir hafta. Sevdiklerimiz adına geçekleştireceğimiz aktiviteler bizi meşgul edecek. Yabancı dil kurslarına gidebilir, spor aktivitelerine katılabiliriz. Seyahat planlarımız varsa, ertelemeliyiz. Hobilerimizi ve el becerilerimizi sergileyeceğimiz fırsatlar söz konusu olacak. Aşkta kişisel özgürlüğümüzü sorgulayacağız.

KOÇ:
Çevrenizdeki kişileri kendi istek ve arzularınız doğrultusunda yönlendirmek istiyorsunuz. Bu hafta bulunduğunuz şartları yeniden değerlendirin ve sonradan sizi üzebilecek olaylardan uzak kalın.
BOĞA:
Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize hızlı yaklaşıyorsunuz. Bu hafta, isteklerinizde önleyemediğiniz tutkuların esiri olabilirsiniz. Güçlü pozisyonlara gelmek için, gerekli tüm şartlara sahipsiniz.
İKİZLER:
Seyahat planlarınızı ertelemenizde yarar var. Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istemeniz yüzünden sinirli oluyorsunuz. Biraz daha sakin olmaya çalışın. Olayları kişisel algılamayın.

YENGEÇ:
Maddesel istekleriniz, önünüze çıkacak fırsatlarla paralel ilerleyecek. İnatçı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Bu hafta, yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz.
ASLAN:
Bu hafta, duygusal davranmamaya çalışmalısınız. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat sizin bu olaylara tepkili davranmaktan çok, ılımlı yaklaşmalı ve olayların altındaki nedenlerin üzerinde durmalısınız.
BAŞAK:
Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden artık bir an önce kurtulmalısınız.

TERAZİ:
Duygusal dengelerinizi bozmak istemiyorsunuz. İsteklerinize bir gem vurmalı ve partnerinizle olan ilişkilerinize belli bir düzen getirmelisiniz. Uç noktalarda dolaşmanız ilişkinizi zorluyor.
AKREP:
Çalışma hayatınızda ayrıntıcı davranarak, önemli olayları kaçırabilirsiniz. Gereksiz bir titizlik sergiliyorsunuz. Görüştüğünüz kişilerle kazançlar konusunda iş birliği içinde olacaksınız.
YAY:
Bu günlerde yeniden çevresel koşullarınızı doğru kullanabileceğiniz bir hafta içine giriyorsunuz. Olayların olumsuz yönlerini görmemeye çalışmalı ve isteklerinizi doğru bir yöne kanalize etmelisiniz.
OĞLAK:
Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşurken, bazı hayalleriniz kesinlik kazanabilir.
KOVA:
Hedefleriniz konusunda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Duygularınızda yaşadığınız değişimleri, çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz.
BALIK:
Temkinli hareket ederek, her şeyi önce karşı taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız olayları yeniden gözden geçirmek için, elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder