Facebook Ailesi

Custom Search

19 Mayıs 2017 Cuma

Hakan Kırkoğlu 22-28 Mayıs 2017 Haftası Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Hakan Kırkoğlu 22 - 28 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta gündeminizde hızlılık ve hareket var. Yakın çevreniz, kardeşler, komşular ve ziyaretler önem kazanıyor. Düşüncelerinizde daha hızlı ve kararlı olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde tamamlanması gereken kişisel işleriniz öne çıkabilir. İlişkilerinizde daha sabırlı olmaya bakın. 25’indeki yeniay canlı bir atmosfer getirmekle birlikte, acelecilik ve düşüncesizlik yüzünden hatalar yapabilirsiniz. Sözlerinizde daha sakin ve dengeli olmaya dikkat edin. Dikkatsizlikler yüzünden tartışma, kavga ve kaza riskleri de olabilir.

Boğa Burcu
Bu hafta İkizler burcunun başlaması ile maddi konulara, birikimlerinize ve parasal konulara daha duyarlı hale geliyorsunuz. Gerçekten de bu dönemde gereksiz harcamalar varsa kontrol altında alınmalı. Parasal kayıplar, işle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Özellikle haftanın ilk günlerinde acele ile, düşünmeden riskli şeylere girişmemelisiniz. 25’indeki yeniayla birlikte, iş hayatınıza ve harcamalarınıza ait konulara daha dikkatli yaklaşmaya bakmalısınız. Finansal konularda başkalarının görüşlerine de kulak vermelisiniz.

İkizler Burcu
Nihayet bu hafta Güneş burcunuzu aydınlatmaya başlıyor. 25’inde gerçekleşecek yeniayla birlikte, kişisel gücünüzü ve kararlılığınızı daha etkin kullanabileceksiniz. Son 3 aydır gündeme gelen konular şimde daha belirgin hale gelmeye başlıyor. Ancak bu dönemde öfke, huzursuzluk ve sinirlerinize dokunabilecek koşullara da dikkat etmelisiniz.
Haftanın ilk günlerinde arkadaşlar, gruplar içinde ilişkiler yeni fikirler ve hareketlilik getirmekte. Yeniay sonrasında daha hızlı bir sürece girmektesiniz. Ancak durup düşünmeye de zaman ayırın.


Yengeç Burcu
Bu dönemde düşünce dünyanızda hassasiyetler, huzursuzluklar artıyor. Kimi zaman kontrol dışı durumları kabul etmek ve en az zararla aşabilmek için sakin bir biçimde düşünmelisiniz. Bu dönemde dedikodular, gizli düşmanlıklar zarar verici olabilir. Ancak endişelerden de uzak durmaya bakın. Haftanın ilk günlerinde iş ve hedeflerinize yönelik daha cesur ve yenilikçi adımlar atabilirsiniz. İlişkilerinizde baskılar olabilir. 25’i sonrasında ise genel olarak iş ve hizmet konuları, fedakarlıklar ya da sağlığınıza ait konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Aslan Burcu
Bu hafta İkizler burcunun başlaması çevrenize hareketlilik ve canlılık getirmekte. Yeni düşünceler ve beklentiler içinde olabilirsiniz. Ancak içinde bulunduğunuz grup ve takım çalışmaları içerisinde daha fazla tartışma ve rekabet de gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili işler, yolculuklar söz konusu olabilir. 25’i ile birlikte, sosyal alanda daha sakin ve dengeli olmaya bakın. Kimi zaman çift durumlar yüzünden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. İş hayatında düşüncelerinizi somutlaştıracak imkanlara odaklanmalısınız.

Başak Burcu
Bu yeni dönemde işiniz, sorumluluklarınız ve hedefleriniz açısından oldukça kritik ve hareketli gelişmeler var. Biraz sakin düşünmek çok yararlı olacak. İş hayatınızda daha fazla öne çıkabilirsiniz ancak belirli bir rekabet ve mücadele de gerekiyor. Dolayısıyla üstlerinizle daha dengeli ve yapıcı bir ilişki kurmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde kriz çıkarabilecek durumlar, hızlı kararlar dikkat çekebilir. 25’i sonrasında ister istemez daha kararlı davranmak durumundasınız. Yapıcı zekanızı iyi yönde kullanmaya özen gösterin.

Terazi Burcu
Bu yeni dönemde sizi yeni insanlarla buluşturacak değişiklikler ve artan bir iletişim var. Düşüncelerinizi daha çok paylaşabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak fikirlerinizde, inançlarınızda fazla ateşli ve fanatik olmamaya bakın. Bu konularda sizi kışkırtabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde ortaklaşa durumlar içinde bitirilmesi gereken işler var. Daha iyi bir dinleyici olun. Aşk hayatınızda da canlılık var. 25’i sonrasında uzaklar, yolculuklar ve eğitsel açıdan daha hızlı ve cesur olabileceğiniz günlerdesiniz.

Akrep Burcu
Bu hafta İkizler burcuna ilerleyen Güneş sizi duygusal ve maddi açıdan etkileyebilecek gelişmelere işaret ediyor. Nitekim bir süredir huzursuzluklar, endişe yaratabilen durumlar gündeme gelmiş olabilir. Bu dönemde miras, ortaklı konular içinde daha sakin olmaya bakmalı, kendi kendinizi zarara sokabilecek adımlardan uzak durmalısınız. Haftanın ilk günlerinde sağlık ve iş konuları daha dikkatli olmayı gerektirebilir. 25’i sonrasında endişelerinizi aşarak hareket edebilirsiniz. Zihninizi sakin tutmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu
Bu haftadan başlayarak yeni bir süreç başlıyor. Karşıt burcunuza ilerleyen Güneş’le birlikte, son altı aydır süregelen konularda önemli sonuçlar alabilirsiniz. Dolayısıyla daha fazla düşünmek ve yeniden karar vermek gerekiyor. Bugünlerde evliliğiniz, yakın ilişkilerinizde, hukuki konularda daha dikkatli ve özenli olun. Kimi zaman açık düşmanlıklar zarar verici olabilir. Fiziksel açıdan daha gergin olabileceğiniz riskli sporlardan uzak durmalısınız. Haftanın ilk günlerinde aşkta ve çocuklarla ilgili konularda yeniden düşünmek gerekebilir.

Oğlak Burcu
Bu yeni dönemde sağlığınıza, iş ve çalışma konularına daha özenli yaklaşmalısınız. Fiziksel açıdan daha yorucu konular olabileceği gibi iş ve çalışma koşullarınıza daha çok odaklanmanız gerekebilir. Eğer iş sahibi iseniz, altınızda çalışanlarla ilgili konulara yine sakin yaklaşmanız gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde evinizle, güvenliğinizle ilgili durumlar dikkat çekebilir. 25’i sonrasında günlük işlerinizi ve programınızı daha iyi organize etmeye bakın. Kimi zaman eğitsel uğraşlar, görüşmeler nedeniyle de sakin zaman bulamayabilirsiniz.

Kova Burcu
Bu hafta İkizler burcuna ilerleyen Güneş size daha cesur ve özgür olabileceğiniz bir atmosfer getirmekte. Duygu ve düşüncelerinizi ortaya koymakta daha hevesli ve keyifli olabilirsiniz. Bu dönemde aşkta ve yaratıcı alanda fazlasıyla ataksınız ancak bu kimi zaman tartışmalar ve huzursuzluklar anlamına da gelebilir. Haftanın ilk günlerinde sosyal konularda yeni başlangıçlar ve arkadaşlıklar dikkat çekebilir. 25’i sonrasında riske girmek konusunda fazla isteklisiniz ancak düşünmeden yapabileceğiniz hareketler gerginlik de getirebilir.

Balık Burcu
Bu haftadan başlayarak İkizler burcuna ilerleyen Güneş özellikle yerleşim, aileniz ve güvenliğinize ait konulara daha fazla vurgu getirmekte. Evde ilgilenmeniz gereken pek çok durum ve meşguliyet olabilir. Bu dönemde işteki koşullar hiç rahat değil ve bu yüzden sabırlı olmalısınız. Haftanın ilk günlerinde parasal işlerde tamamlanması gereken durumlar olabilir. 25’i sonrasında evdeki koşullara daha sakin ve planlı yaklaşmalısınız. Ailenizden aradığınız desteği bulmak için dengeli olmaya gayret edin. Acele ile karar almamaya bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder