Facebook Ailesi

Custom Search

29 Haziran 2017 Perşembe

Temmuz 2017 Genel Aylık Yorumları

Temmuz 2017'de Burçları Neler Bekliyor?

Herkesin yaşattığını yaşayacağı baş döndürücü olaylar ardı ardına….Cesaret ve iddia bu ayın temasını oluştururken, herkes nasibini alacak. Huzur konusu bu ay herkesin gündeminde olmakla beraber, herkes kendi içinde iniş çıkışlar yaşayacak. Sosyal hayatımızda etrafımızdaki insanlarda tutarlılık arayışı da artacak. Herkes kendi kurallarını koyup kendini yenilerken, genel anlamda bir değişime şahit olacağız.

Bu ay çevrenizdeki insanların sizi mevcut sorunlarına dâhil etmeye çalıştığına şahit olabilir, mesafenizi korumak isteyebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda kendini göstermek için bazı insanların şov yapmaya çalıştığını gözlemlemek sizi şaşırtmasın. Temmuz ayının ilk haftasındaki güçlü gezegen hareketleri bizi biz olmaktan çıkarabilir. Birlikteliklerle ilgili sıkça dedikodu duyabilir, hiç yoktan yere kıskançlık sebebiyle birlikteliklerin bittiğine şahit olabilirsiniz. Aynı zamanda bugünlerde dünyada İslam diniyle ilgili enteresan açıklamaların olacağını da vurguluyor gök kubbe.


10-20 Temmuz günleri arasında dinlerle ilgili deformasyonun konuşulması söz konusu olabilir. Toplumu ilgilendiren hatta dünyada birçok ülkenin konuşabileceği konu haline gelecek olan din, kişilerin yaşam şekillerine kadar indirgenecek konular arasında yer alacak.Şov dünyasının öne çıkan isimleri, toplumun büyük bir kesimini şaşırtacak olaylarla anılabilir! Güneş bir burçta zaman geçirirken, yeryüzüne çok farklı yansımaları olur. Bu da demektir ki temmuz ayında değişimler en keskin şekilde gözlemlenecek.

Temmuz ayında artık hayatınızda olmasını istemediğiniz, davranışlarından rahatsız olduğunuz, bencilliklerine katlanamadığınız her kim varsa hayatınızdan göndereceğiniz bir ay olacak. Aynı zamanda bu zamana kadar kendini saklayan insanlar artık isteseler de davranışlarına engel olamayacak ve kendilerini belli edecekler. Bu ay gördüklerinize ve duyduklarınıza inanamayacağınız günler sizi bekliyor.

Gökyüzünde gerçekleşen şov, yeryüzüne ego olarak yansırken, tahammül sınırlarımızı zorlayan insanlar da kendilerini iyice belli edecekler. Dedikodunun başını alıp gideceği temmuz ayı adeta bir dejavu etkisi yaratıp geçen yıl bu zamanlar aynı olayı yaşadığınız etkisi uyandırabilir. Bu ay adeta birilerinin hayatında şansın döneceğini, karmanın devreye girip herkese kime ne yaşattıysa aynısını yaşatacağını şaşırarak izleyeceksiniz.Ayın ilk günleri ve son günleri arasındaki farklılık günlük ilişkilere yansıyacak. Alınan kararlara uygun hareket etmek zorlaşırken, bir yandan da fazla şüpheci ve kaygılı düşünceler ilişkilere daha çok hâkim olabilir.

Çevrenizdeki insanlar ve buna kendinizde dâhil olmak üzere bazı konularda harekete geçmekte zorlanabilir ya da büyük bir hevesle başladığınız bir işte çevrenizdeki şartlar yüzünden bölünüp, motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz. Diğer yandan gerçek anlamda tepki vermeniz gereken noktalarda daha pasif davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu ay konuşmaların oldukça iddialı ama eyleme geçmek konusunda gerektiği kadar atik ya da etkin bir tutum sergilemediğine tanıklık edebilirsiniz. Açıkçası ‘lafta kaldı’ dediğiniz vaatleri bu ay sık sık işiteceksiniz. Ayrıca çevrenizde dürüst davranmayan insanlarla da bu dönemde daha fazla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında çevresindeki insanlar tarafında sözleri ile yanlış yönlendirilen kişiler olabilir. Günlük hayatta yeterince dikkatli davranmamaktan ya da dağınıklıktan kaynaklanan kazalarda ayın son günlerinde daha sık meydana gelebilir.

Not: twitburc.com sitesinden alınmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder