Facebook Ailesi

Custom Search

26 Temmuz 2017 Çarşamba

31 Temmuz - 6 Ağustos 2017 Haftası Burçlar

Bu hafta sezgilerimizi rahat bir şeklide kullanabiliriz. Geleneksel ve tutucu taraflarımızı ortaya çıkaran, ailevi ilişkilerimizi irdeleyen olaylar gündeme gelecek. Lokantalar ve otel resepsiyonları gündem kazanacak. Diyetisyenlerin yeni sistemler geliştirmesiyle kilo problemlerine çareler üretilecek. İlaç sanayileri ve hastanelerde devrim yaratacak kararlar alınacak. Gezi programları ve doğa ile ilgili çalışmalar gündeme gelecek. Dünya televizyonlarında da erozyon, toprak kayması ve iklim değişimlerini kapsayan konularda oturumlar düzenlenecek.İlişkilerimizi duygusal anlamda sorgulayacağımız bir hafta yaşayacağız. Çalışma yaşantımızda irdelememiz gereken birçok konu var. Bazılarının çözümünü araştırarak bulacağız. Ailevi konularda, geçmişe dayanan problemlerin yeniden güncellik kazanması söz konusu olabilir. İnatçılıkla seyreden bağnaz hareketlerin, birçok toplumsal değer kaybına uğrayabileceğini unutmamalıyız. Geniş kitlelere dayanan sorunlar için kökten çözümler aranması söz konusu olacak.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ:
Önemli anlaşmalar yapmak için uygun bir hafta içindesiniz. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji, istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Çevresel koşullarınızı doğru algılamalısınız.Olumsuz duygulardan kurtulmanın tam zamanı. Bu hafta kendinizle ilgili düşüncelerinizi gözden geçirmeden önce, ertelediğiniz işleri bitirmeli ve zamanla yarışmak yerine koşullarda uzlaşmalısınız.

BOĞA:
İş konusunda rakiplerinizi unutmamalı ve tavırlarınızı planlı şekilde sürdürmelisiniz. Başarıyı mıknatıs gibi çekiyorsunuz fakat hiçbir şeyin kolay olmadığını da sizden iyi bilen yok. Eşinizle paylaşımlarınızın mükemmel gelişeceği bir hafta. Olaylara esprili bir şekilde yaklaşacaksınız. Cumartesi ve Pazar günleri, çevrenizdeki kişileri kendi sezgileriniz ve gözlemciliğiniz sayesinde yönlendireceksiniz.

İKİZLER:
Zihinsel enerjiniz olumlu ve algılama yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Karşı cinsle aranızda sezgiye davranan bir duygusal gelişme söz konusu.Bu hafta, arkadaşlarınızın davranış biçimlerini yargılamanız size yeni bir performans sağlayacak. Onların görüşlerini, önemli bir şekilde etkiliyor ve yönlerini istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz.

YENGEÇ:
Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygın bir şekilde sunuyorsunuz. Bilgilerinizi cömertçe paylaşıyor ve olaylara keskin bir mantıkla yaklaşıyorsunuz. Aşkı yoğun bir şekilde hissedecek ve partnerinizin güçlü özelliklerinden etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişiden tam bir bağlılık bekliyor olmanız, onu ve sizi farklı bir konuma sürükleyebilir.
ASLAN:
Bu hafta ailenize vakit ayırmalı, sorunlarıyla daha yakından ilgilenmelisiniz. Ay'ın konumu, sizi hassaslaştırıyor ve duygusal konularda çevrenize karşı daha tutarsız olmanıza neden oluyor.Pazartesi günü duygularınızı özel bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızdaki çekişmelere bir son vermelisiniz. Çok çabuk panikliyor ve mantığınızın o an için iflasına neden oluyorsunuz.

BAŞAK:
Görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden asla taviz vermek istemiyorsunuz. Çalışma yaşamınızda sosyal biri olarak tanınıyor ve seviliyorsunuz. Hatta, herkes tarafından zor durumda olunduğu zaman, yardıma çağrılan kişisiniz. Fakat, siz aynı desteği göremiyorsunuz.

TERAZİ:
Ay burcunuzda ilerlerken, romantik ve duygusal yönlerinizi istemeseniz de, ortaya çıkarıyor. Hata yapmaktan korkar bir haliniz var. Duygusal fırtınalardan korunmak uğruna, aşka sırtınızı dönüyorsunuz. Enerjinizin yoğunluğu aşk yaşantınızı olumlu etkileyecek. Partnerinizle kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Hoşgörülü yönlerinizi ortaya çıkaracak, birçok organizasyona öncülük edeceksiniz.

AKREP:
Bu hafta, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Satürn karşıt evinizde yer alırken, sosyal ilişkilerde inatçı bir tavır sergiliyorsunuz. Yapıcı davranışlarınızla göz doldurmayı biliyor olmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden olacaktır. Tecrübelerinizin her konuda size klavuzluk ettiğiniz görmek rahatlamanızı sağlayacak.

YAY:
Kafanızda her zaman uğraştığınız işin dışında henüz sizin de somutlaştıramadığınız işlere yönelmek var. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Girişimler için uygun bir hafta. Salı günü finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddi konulara yönelteceksiniz. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz.

OĞLAK:
Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Pazartesi günü her konuya farklı bir yorum getiriyor olayları sıkı bir şekilde birbirine bağlıyorsunuz. Düşüncelerinizi gizlemeyi seviyorsunuz. Perşembe günü, saklı alanlarda ve geri planda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşkta sizi sıkan bazı konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor.

KOVA:
Bu hafta, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız. Partnerinizin maddesel problemlerine karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredebilir. Hoşgörülü olmak istemiyorsunuz.

BALIK:
İş ilişkilerinizi yoğun tutmak zorundasınız. En küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor. Bu hafta duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi mantık çerçevesi içinde değerlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranıyorsunuz. Yoğun isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyor ve gücünüzü farklı işlerde denemek istiyorsunuz. Cuma günü sizinle çalışanları şaşırtacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder