Facebook Ailesi

Custom Search

9 Temmuz 2017 Pazar

Dinçer Güner 10-16 Temmuz 2017 Haftasi Burçlar

Öfke, şiddet, kıskançlık… Bu duygulardan uzak durun!

Hafta boyunca gökyüzünde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak. Bu hafta otorite figürler, baba veya eş ile kriz durumlar meydana gelebilir. Güç çekişmeleri, iktidar savaşına girebilirsiniz. Aman dikkat! Öfke, şiddet ve kıskançlık duygularından uzak durun.

Hafta boyunca gökyüzünde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak. Bu hafta otorite figürler, baba veya eş ile kriz durumlar meydana gelebilir. Güç çekişmeleri, iktidar savaşına girebilirsiniz.

İnat konusunda dünya rekoru kırabilirsiniz. Bir işin peşine düşüldüğü takdirde sonlandırmadan bırakmak çok zor olacaktır. Yalnız bugünlerde bir şeyleri takıntı haline getirmekte çok kolay olacaktır. Buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Kendinize karşı acımasızlık yapmayın, başkalarına da karşıda! Bugünlerde duygular ikinci planda kalabilir ve acımasız, sert duygular daha rahat ortaya çıkabilir. Kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. Kimsenin özel alanına girmemeye özen gösterin. Keza birileri de sizin özel alanınıza girerse çok fena haşlayabilirsiniz.
Öfke, şiddet, kıskançlık bu duygulardan uzak durulmasında yarar vardır. Başarı konusunda yoğun bir kendi kendinize yapabileceğiniz bir baskı durumu söz konusu olabilir.

İşlerinizi büyük bir gizlilik içinde yürütebilirsiniz. Gizli anlaşmalar yapabilir, hayatınıza dair gizli özel konulara eğilebilirsiniz. Babanızın sağlığı ile ilgili olumsuz birkaç gün olabilir. Öfke, şiddet, kıskançlık bu duygulardan uzak durulmasında yarar vardır. Başarı konusunda yoğun bir kendi kendinize yapabileceğiniz bir baskı durumu söz konusu olabilir. Kendinize çok fazla haksızlık etmeyin. Altında göz ardı edemeyeceğiniz bir takım etkiler ve baskılar altında kalabilirsiniz. Siz de manipüle eden ve zorlayıcı davranışlar gösterebilirsiniz. Asıl mesele güç dengesini iyi kurmaya çalışmaktır.

İlişkiler oldukça yoğun deneyimler getirir ve dönüşmek durumunda kalabilir. Kırgınlık yaşamak ve ilişkilerde zedelenme yaşanması olasıdır. Bu nedenle çıkarcı veya intikam duyguları ile hareket etmemelisiniz. Hırsları olan veya sizden gizlediği gündemlerle hareket etmeye yeltenen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile yaşamınızda hem iş hem aile hem de sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olunması gerektiğini vurgulamaktadır.

Karşınıza çıkacak olaylara farklı yönlerden, farklı şekillerde yaklaşımlar sergilemeniz sayesinde zarar görmekten yırtabileceğinize işaret etmekte. Ailenizle ya da iş yerinde patronlarınızla kapışmamaya özen gösterin. Uranüs burcunuzda seyahat etmeye devam ediyor. Hayatınızla ilgili,öngörülmesi zor, sürpriz ve ani değişimler söz konusu olacak. Zaten önümüzdeki ay meydana gelecek olan tutulmalarla birlikte özel hayatınız ile sosyal hayatınız arasındaki dengeyi dikkatli bir şekilde kurmanız beklenecek sizden.

Hafta boyunca da Oğlak burcundaki Dolunay’ın etkileri devam edecek. İş ve kariyerinizle ilgili majör önemli ve de hayatınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile özellikle öngörülmez, kontrol dışı olaylar gündeme gelebileceği gibi, zihinsel anlamda özel uyanışlar yaşayabilir, farklı farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Yalnız koşulları ve şartları çok da fazla zorlamamanızda yarar var. Bir şeyler olmuyorsa bırakmayı da öğrenebilmelisiniz. Komşularınız veya kardeşlerinizle bu hafta kavga etmemeye, kapışmamaya özen gösterin. Sizinle aynı fikirde olmayan insanlara karşı biraz daha saygılı olmaya çalışın. Yaşamınızda değişim istiyorsanız bunu önce zihninizde inanarak başlatmalısınız.


Yakın çevreniz olan iletişimin diline her zamankinden çok daha fazla dikkat etmenizde fayda var. Seyahatler biraz stresli ve gergin geçebilir. Eğitim konuları gündeminizde yer alabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile özellikle finansal anlamda zorluklar gündeme gelebilir. Bu hafta özellikle dostlarınızın, arkadaşlarınızın belki size çok farklı ve marjinal gelebilecek fikirlerine açık olmanızda yarar var.

Maddi konular yaşamınızda stres yumağı haline gelebilir. Daha fazla mücadele etmeniz, efor sarf etmeniz gerekebilir. Para yüzünden kimseyle kavga etmemeye, kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. Bu hafta yatırım yapmak, para çekmek, kredi çekmek için pek de uygun bir hafta değil.

Miraslar, borçlar, krediler, sponsorluklar, burslar, vergilerle ilgili konularda stresli durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Belki de bu dönem biraz sağlıkla ilgili harcamalarınız artabilir. Testler ve tahliller yaptırabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında zorlanmalar, gerginlikler, krizler, ayrılıklar, kopuşlar gündeme gelebilir. İlişkilerden yana krizlerle mücadele etmeniz gerekebilir.

Farklı, sıra dışı yaklaşımlar sergileyerek minimum hasarla atlatabilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurmak, evlenmek, ilişkiler başlatmak için de pek ideal değil. Açıkçası zararla sonuçlanabilir. Bu hafta özellikle ikili ilişkiler, özel hayatla ilgili kıskançlık durumları oluşabilir. Yalnız olanlar iş çevrenizden biri ile yakınlaşmalar söz konusu olabilir.

Hafta boyunca herhangi bir sözleşme imzalamak için de uygun değilken, elinizde mevcut bir takım sözleşmeleri işlerle ilgili de stresli durumlar meydana gelebilir. Anlaşmalar, sözleşmelerde aynı şekilde bozulabilir. Hafta boyunca barış ortamını hayatınızın her alanında yakalamak bir parça zorlaşabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile iş ve çalışma ortamınızda beklenmedik, ani ve sarsıcı gelişmeler meydana gelebilir. Kontrol dışı gelişen olaylar dengenizi bozabilir.

Bu hafta sağlığınıza da ekstra dikkat etmenizde yarar var. Kemiklerinize, dişlerinize, cildinize özellikle özen gösterin. Birlikte çalıştığınız kişilerle tartışmamaya, ipleri koparacak raddeye gelmemeye özen gösterin. İşinizle ilgili fark yaratacak girişimlerde bulunmanız veya fark yaratacak şekilde iş yapmanız en az zararla atlatabileceğinize işaret etmektedir. Hafta boyunca her türlü takıntılardan, kuşkulardan, paranoyalardan uzak durun. Takıntı haline getirebileceğiniz konular belanıza dönüşebilir.

Bu konular özellikle iş ile ilgili konularda, insanlar iş yapış şekilleri ile ilgili olabilir. Fakat bunun yanı sıra psikolojik olarak sizi zorlayan, köşeye sıkıştıran konulardan arınmak, temizlenmek için de harika bir hafta olacak.


Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile arkadaşlıklar, dostluklar ve aşk hayatınızda krizler deneyimleyebilirsiniz. Keza çocuk sahibi iseniz onunla ilgili de olabilir. Özellikle paranın önemi ve gücünü bu hafta yaşamınızda daha etkili bir şekilde hissedebilirsiniz.

Dostlarınızla aranızda ego savaşı yüzünden ayrılıklar oluşabilir. Kendinizi güvence altına almadan her şeye balıklama atlamayın. Riskten uzak durun. Özel hayatınızda güç uygulamamaya, karşınızdaki insanın özel alanına gereksiz yere çok fazla müdahale etmemeye özen gösterin. Hafta boyunca normalde size iyi gelen hobiler ve uğraşlarınız neler ise onlara yönelin. Ruhunuzu rahatlatın, zevk aldığınız uğraş ve konulara yönelin.

Libidonuz biraz artabilir. Cinselliğin çok daha yoğun olduğu ilişkilere çekilebilirsiniz. Fakat hayatınızı riske atacak her türlü tehlikeli aktiviteden de uzak durun.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile ev ve iş arasındaki dengeyi bu hafta iyi kurmanız gerekebilir. Her iki alandan veya en azından birinde krizler yaşanabilir, değişimler meydana gelebilir.

Özellikle dışarıdan gelecek olan yeni fikirlere ve tavsiyelere bu hafta daha çok kulak verin. Çıkış kapınız olabilirler. Başka insanların fikirlerine de yaşamınızda yer verin. Değişimlere, değişik ve farklı şeylere yaşamınızda yer açın. İş hayatınızda, mesleki anlamda ciddi krizler deneyimleyebilirsiniz. Sizin kontrolünüz dışında değişimler meydana gelebilir, yöneticileriniz değişebilir.

Patronlarla ilişki dengenizi dikkatli kurmalı, güç çekişmelerine girmemelisiniz. İş yerinde patronlar, evde baba veya eşinizle takıntılı tartışmalardan uzak durun. Fakat evinizde değişimler yapmak, bir şeyleri kırıp döküp yeniden yapılandırmak için de harika bir hafta.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile öncelikle sağlık diyoruz. Migren, panik atak, çarpıntı ve bilimum psikolojik kökenli rahatsızlıklarınız tetiklenebilir. Bunun yanı sıra özellikle uğraştığınız işinizle ilgili iletişim sıkıntıları, problemleri gündeme gelebilir.

Postalar karışabilir, iletişim ağında problemler meydana gelebilir. Bu hafta işinizle ilgili önemli bir krizi çözmeniz gerekebilir. Bunun çözümü de olaylara dışarıdan farklı bir gözle bakmak ve farklı bir çözüm yolu üretmekten geçmektedir. Bunu yapabilirseniz minimum zararla geçiştirebilirsiniz. İşiniz, iş yapış şekliniz ile ilgili değişik, farklı tarzda yaklaşımlara da açık olmanızda yarar var.

Hafta boyunca kardeşler, kuzenler, yakın çevreniz, komşularınızla olan iletişimde kelimeleri nasıl kullandığınıza dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi birden amansız bir tartışmanın ortasında bulabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile özellikle finansal konularda büyük ciddi riskler almak için pek uygun bir hafta değil. Burada bir para kaybı söz konusu olabilir veya en iyi ihtimalle bir müşteri kaybı olabilir.

Finansal anlamda önemli bir krizi çözmeniz, bir borcu acilen kapatmanız gerekebilir. Bu hafta harcamalar, para, kazançlar, borçlar, ödemeler, nafaka ile ilgili konular, mirasla ilgili konular üzerine odaklanmanız gerekebilir. Parasal konular yüzünden epey gerilebilirsiniz. Hafta boyunca parasal konular yüzünden kimseyle tartışmamaya, kavga etmemeye özen gösterin.

Değerli eşyalarınız, ziynetleriniz, anahtarlarınız kaybolabilir veya çalınabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Hafta boyunca kendinizi çok daha önemli ve değerli hissetmek isteyeceksiniz. Ama bunu yaparken takıntılı ve baskıcı bir tavırda yapmamanızda fayda var.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile ikili ilişkilerde zorlanmalar, görüş ayrılıkları, kopmalar, ayrılmalar gündeme gelebilir. Bu hafta daha çok evinize, yuvanıza, ailenize odaklanarak geçirmenizi tavsiye edebilirim.

Ani öfkelenmeler, aile içinde patlamalar yüzünden ilişkilerinizde zor zamanlar geçirebilirsiniz. Bedeninize odaklanmanız, bedensel olarak yapmak istediğiniz değişimleri yapmanız için de harika bir hafta olacak. Diyete girmek, spora başlamak, hayatınıza biraz da olsa çeki düzen vermeniz konusunda motivasyonunuz şahane olacak. Fakat sakarlıklar, kazalar, yanmalar, çarpmalara da bir o kadar açık olacaksınız.

Egonuz, gücünüz, iktidarınızı ortaya koyma şekliniz ile ilgili takıntılı, baskıcı bir şekilde davranmamaya özen göstermenizde fayda var. Hayatınızda, işinizde, evinizde yapmak istediğiniz değişimleri köprüleri yıkmadan yapın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile özellikle sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde yarar var. Bu hafta hayatınızda gelişen olaylar konusunda çok fazla kontrol sağlayamayabilirsiniz. Sizin dışınızda olaylar gelişebilir. Fakat odak noktası bir şekilde siz olursunuz.

İletişimle ilgili konuların yaşamınızda çok ön plana çıkacağı bu hafta önemli iş anlaşmalar, toplantılar, görüşmeler gündeme gelebilir. İş ortamınızda kontrolünüz dışında gelişmeler dengenizi bir parça bozabilir. Dedikodular, arkanızdan dönem oyunlar, düşmanlıklar yüzünden dengeniz bir parça bozulabilir.

Özellikle iş ortamınızda, birlikte çalıştığınız kimselerle münakaşa etmemeye de özen gösterin. Hafta boyunca sağlık olarak dizlerinize, dişlerinize, cildinize dikkat edin. Özellikle güneş çarpmaları, yanıklar, diş problemleri, kemiklerle ilgili sorunlar canınızı bir parça sıkabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş/Plüton etkileşimi ile hem özel hayatınız hem de sosyal çevre ilişkilerinde krizler söz konusu olacak. Bu krizlerin nedeni ego mücadelesi olabileceği gibi finansal konular yüzünden de olabilir.

Özel hayatınızda ya da çocuklarınızla ilgili hiçbir konuyu takıntı haline getirmemenizde yarar var. Size keyif verecek bir hobi bulmalı ve kendinizi şımartmalısınız. Sizi strese sokacak her türlü ortamdan uzak durmanızda yarar var. Hafta boyunca arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi kritize edebilir, sorgulayabilirsiniz. Bir takım mantıklı çıkarımlar yapma ihtiyacınız artabilir.

Dostlarınızla ve arkadaşlarınızla iş yapmak, ortaklık kurmak için de hafta boyunca hiç uygun değil. Gittiğiniz dernekler, kulüpler var ise oradaki insanlarla da münakaşa içine girmemeye özen gösterin. İş konularında ise özellikle hafta sonuna doğru sizi tatmin ve mutlu edecek gelişmeler söz konusu olacak.

1 yorum: