Facebook Ailesi

Custom Search

29 Eylül 2017 Cuma

Hakan Kırkoğlu 2-8 Ekim 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 2-8 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta Güneş ve Merkür karşıt burcunuzda ilerlerken karşınızdakilerden dinleyip öğrenebileceğiniz çok şey var. Sanki son altı ay içindeki gelişmeler belirli bir sonuca varırken, önemli değerlendirmeler içindesiniz. İlişkileriniz hayatınıza hareketlilik getirmekte. Haftanın ilk günlerinde sosyal bir konuda ya da arkadaşlıklar içinde daha hareketli olabilirsiniz. 5’inde burcunuzdaki dolunay sizi duygusal açıdan daha heyecanlı kılmakta. İlişkilerinizde yeni bir tutum içine girebilirsiniz. Ayrıca iş ortamındaki ilişkilere de özen göstermek gerekebilir.

Boğa Burcu
Bu dönemde iş ve çalışma konularına, hizmet ve sağlık koşullarına yeni bir vurgu var. İş ortamında ilişkilerinize daha çok özen gösterebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde işle ilgili hedeflere,
sorumluluklara zaman ayırmak ve değişikliklere gitmek gerekebilir. Bu hafta aşkta ve sizi tutkulu kılan konulara odaklanabilirsiniz. Aşkta heyecan söz konusu ancak bir yandan da çekişmeli durumlar gündeme gelebilir. 5’indeki dolunay daha önceden atmış olduğunuz adımlara, riskli durumlara işaret etmekte. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu
Bu dönemde yaratıcı uğraşlar ve kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklar var. Fikirlerinizi çekici şekilde ortaya koyabilir, arkadaşlıklar içinde öne çıkabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili bir konu ile daha yakından ilgilenmek gerekebilir. Düşüncelerinizi somut hale getirmeye bakmalısınız. Bu dönemde evde de çok aktif olabilirsiniz ancak evde, özel hayatınızda ilişkiler fazla inişli, çıkışlı da olabilir. 5’indeki dolunay gelecek beklentileriniz ve projelerinizle ilgili önemli farkındalıklar ve hassasiyetleri de gündeme getiriyor.

Yengeç Burcu
Bu dönemde Terazi burcundaki Güneş ilginizi özel konulara, ev hayatına daha fazla gösterebileceğinizi anlatıyor. Bazı bitişler ve yeni adımlar da söz konusu. Evinize, iç dünyanıza ait konularla daha içli dışlı olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde duygusal güvensizlik ya da huzursuzluk yaratabilecek konular olabilir. Bugünlerde yakın çevrenizdeki değişikliklere, sözlere ve ilişkilere daha duyarlısınız. Kardeşler de önem kazanabilir. 5’indeki dolunay iş hayatınız ve sorumluluklarınız açısından önemli değerlendirmeler getirmekte.Aslan Burcu
Bugünlerde Terazi burcundaki Güneş ve Merkür yakın çevrenizdeki değişikliklere, görüşme ve yazışmalara vurgu getiriyor. Daha fazla iletişim, eğitim ve görüşme söz konusu olabilir. Kendi fikirlerinizi, uzaklarla ilgili konuları öne çıkarabileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde karşılıklı konular, eşiniz ya da duygusal bağlantı içinde olduğunuz kişilerle daha çok ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Yine bu dönemde parasal işler ve harcamalara biraz daha özenli yaklaşmak gerekebilir. 5’indeki dolunay ufuklarınızı genişletebileceğinizi anlatıyor.

Başak Burcu
Bu dönemde parasal işler, harcamalar ve kazançlar daha sık gündeminize geliyor olabilir. Ortaklaşa işler, eşinizdan ya da ortaklardan kaynaklanabilecek imkanlar üzerinde de durabilirsiniz. Bu hafta içerisinde bir kriz olan durumu da çözebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde iş konuları, hizmet ya da sağlıkla ilgili bir durum üzerinde değişiklikler, hassasiyetler gündeme gelebilir. Bu hafta aşkta ve yakın ilişkilerde daha tutkulu ve heyecanlı olabilirsiniz. 5’indeki dolunay yatırımlar ve finansal konuları yeni bir aşamaya getirmekte.

Terazi Burcu
Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Merkür sizi düşüncelerinizde daha güçlü ve istekli kılıyor. Bu dönemde yenilikler, ilerlemeler ve başlangıçlar var. Aynı zamanda ortaklaşa konularda bir karara varmak da mümkün. Haftanın ilk gününde sizi duygusal açıdan etkileyen, aşkla ya da çocuklarla ilgili bir konu dikkatinizi daha çok çekebilir. Aşkta dikkatli davranmak gereği var. Kendinizi daha özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Aşkta gizli durumlar huzursuzluk yaratabilir. 5’indeki dolunay sırasında daha sakin ve dengeli kalmaya bakmalısınız.

Akrep Burcu
Bu dönemde Güneş ve Merkür Terazi burcunda ilerlerken ilişkilerinizden, ortaklıklardan ya da evlilikten kaynaklanan konular beklemeler ya da belirsizlikler getirebilir. Daha açık ve anlaşılır olmaya bakmalısınız. Sabırlı olmak gerek. Haftanın ilk günlerinde evde duygusal açıdan huzursuz edebilecek hassasiyetler söz konusu. Bu dönemde gruplar içinde, arkadaş ortamlarında bazı çekişmeler ya da sürtünme yaratan durumlar yaşanabilir. 5’indeki dolunay sırasında gerek iş ve çalışma koşulları gerekse sağlığınızla daha çok ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu
Bu hafta gelecek yönünde daha pozitif düşünebileceğiniz ve iyimserliğinizi arttırabileceğiniz koşullar var. Arkadaşlar, gruplar ve beraberlikler açısından daha umutlusunuz. Haftanın ilk günlerinde yazışmalar, görüşmeler ve iletişiminizi arttıran gelişmeler dikkat çekebilir ancak düşüncelerinizde daha birleştirici olmaya bakın. Bugünlerde işte ve evlilik hayatında çekişmelere açıksınız. İlişkilerinizin işinizi zorlamasına izin vermemeye bakın. 5’indeki dolunay aşk hayatınızı, yaratıcı konulara heyecan verici gelişmeler getirmekte.

Oğlak Burcu
Bu hafta iş hayatınızı, sorumluluklarınızı önemli kılan pek çok gelişme olabilir. İş alanında daha çok dikkat çekebilirsiniz. Medeni durumunuzu ilgilendiren konular da gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde daha çok destek arayışı içindesiniz. Maddi konularda farklı düşünmek gerekebilir. Bu hafta uzaklarla ilişkiler ve kendi fikirlerinizde ilişkilerin, kadın-erkek konularının gündeme gelmesi mümkün. Görüşlerinizde daha tartışmacı olabilirsiniz. 5’indeki dolunay bir yandan da ev ve ailevi işlerle yoğun uğraşı getirmekte.

Kova Burcu
Bu dönemde düşüncelerinizi daha ç0k paylaşabileceğiniz, uzaklardan, yabancılardan çok şey öğrenebileceğiniz olanaklar var. Akademik uğraşlar, yayın ya da medya ile ilgili konular da gündeme gelebilir. Düşüncelerinizde daha net olmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde sizi duygusal açıdan, ailevi bir konuda meşgul edebilecek konularla uğraşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde aşkta ve paylaşımlı konularda bazı sürtüşmeler, çekişmeler yaşanabilir. Yakın beraberliklerde sakin kalınmalı. 5’indeki dolunay yakın çevrenizi harekete geçirmekte.

Balık Burcu
Bu dönemde bazı endişeler ve elinizde olmayan nedenlerden kaynaklanan değişiklikler sizi daha gergin kılabilir. Ortaklı yatırımlar, harcamalar, miras gibi konular üzerinde durabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde gruplarla ilgili işlerde daha özenli ve gerçekçi davranmalısınız. Bu dönemde ilişkileriniz oldukça sıcak ve canlı. Ancak iyi niyetli olsa bile, bazı tartışmalarla da karşılaşabilirsiniz. Eleştirilere daha açık durmalısınız. 5’indeki dolunay sizi parasal konularda, iş alanında yeniden harekete geçmeye zorlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder