Facebook Ailesi

Custom Search

26 Ekim 2017 Perşembe

30 Ekim-5 Kasim 2017 Haftalık Burç Yorumu

30 Ekim - 5 Kasım 2017 Haftalık Burç Yorumları

Pazartesi günü karşılaştığımız sorunları çözerken, olanaklarımızı oldukça etkin bir şekilde kullanacağız. Maceracı ruhumuz körüklenecek. Zeki ve uyanık davranışlarımız çevremizde yanlış anlaşılabilir. Cesaret isteyen işler bu hafta bizi bekliyor. İşimizle ilgili seyahatlerimiz gündeme gelecek. Başlangıçlar yapmak için olumlu bir hafta. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabiliriz ve barışmak için köprüleri kendimiz atabiliriz. Yaratıcılığın ve sanatsal olayların yoğun olduğu bir hafta. İçimizdeki enerjiyi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabiliriz.

KOÇ:
Bu hafta, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Hafta içinde, birtakım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Partnerinizle ilişkilerinizde içten
davranıyorsunuz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle, gündemde olan konuların kritiğini yapacak ve gelecek için yeni bir düzenleme içine gireceksiniz. Bu hafta sonu, küçük harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz.

BOĞA:
Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başına buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınız sizi olumlu yönlendiriyor. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman, başarı şansınız artıyor. Bu hafta çok alternatifli düşünce üreterek, karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir dönem.

İKİZLER:
Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Bu hafta, etrafınızdaki kişilerin size olan davranışlarından değişik anlamlar çıkarmamalısınız. Maddi konularda istikrarlı olamadığınız için, karamsarlık yakanızı bırakmıyor. Bu hafta sonu, düşüncelerinizi hızla gerçekleştirmeyi amaçlamanıza rağmen, ayrıntıcı yönleriniz işinizi yavaşlatabilir.


YENGEÇ:
Tepe evinizde ilerleyen Ay, mesleki konularda ketum ve gizemli davranacağınızı gösteriyor. Size hiç yakışmıyor ama kıskançlığınız üstünüzde. Söylenenlere aldırmıyor, düşüncelerinizde ısrar ediyorsunuz. Çarşamba günü, yakınlarınıza karşı derin bir duygusallık besliyorsunuz. Ayrıntılar gündeme gelecek. Çevrenizin güçlü olması, enerjinizin yükselmesine neden olurken, ruhsal anlamda da rahatlıyorsunuz.

ASLAN:
İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Salı günü, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Maddi güvenliğinizi yoğunlaştırarak, gücünüzü çevrenizle birleştirme amacındasınız. Hafta sonu, kendi doğrularınızla hareket ediyorsunuz. Bilinçaltınızdaki korkularınızı bir an önce yenmelisiniz.

BAŞAK:
İletişim konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, hızınızı düşürmemelisiniz. Dostlarınızın vereceği destek motivasyon gücünüzü arttırıyor. Partnerinizin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Yollardan alacağınız haberler, moralinizin düzelmesine neden olurken, kafanızda yeni fikirler oluşacak. Sezgilerinizi rahat bir şekilde kullanmalısınız.

TERAZİ:
Çevrenizi sorgulamak için uygun bir gün değil. İçinizdeki duyguları onlara anlatmak için göstereceğiniz çaba, yanlış anlaşılabilir. Çarşamba günü yapacağınız en güzel şey, kendinize ilgi göstermek. Düşündüklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, birlikte çalıştığınız kişilerle yaratıcılığınızı birleştirmelisiniz. Bu hafta, detaylar gözünüzden kaçmıyor ve olaylar aklınızı kurcalıyor.

AKREP:
Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve kararlar alabilirsiniz. Bu hafta, birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Sezgileriniz mükemmel çalışıyor. Bugün, bulunduğunuz ortamda ilginç fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın.

YAY:
Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesini bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Bu hafta partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı güven eksikliği duymanıza rağmen, duygularınızı gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu hafta sonu, atılım yapmak için, uygun bir dönem. Boğaz ağrılarınız olabilir dikkat edin..

OĞLAK:
Duygularınızı hiç kimse paylaşmak istemiyorsunuz. Olaylara yorum getirmek istemediğiniz için, iş yerinizde bazıları için sır oluyorsunuz. Bu dönemde kardeşlerle ilgili projeler gündemde olacak. Planlarınızı gerçekleştirmek için, enerji potansiyeline sahipsiniz. Perşembe günü, kısa yollara yüklediğiniz beklentilerinizden istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Detaycı yönlerinizin ağır bastığı bir hafta.

KOVA:
Yakın dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bu günlerde bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız. Olayların sonrasını görmeden, hiçbir olaya evet demiyorsunuz. Çarşamba günü, çevrenizle iletişim kurarken, derin sezgi gücünüzü kullanabilirsiniz. İletişim yönünüz, kişisel zenginliğinizle birleşiyor. Karşı cins üzerinde olumlu etkiler bırakmayı iyi biliyorsunuz.

BALIK: 
Hafta içinde fazla hareketli davranarak, çevrenizde sinirli ve huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.  Duygularınızdaki derinliği, sevdiğiniz kişi ile aranızdaki iletişime yoğun bir şekilde aktarabilirsiniz. Karşı tarafın güven duygusuna ihtiyacınız var. Düzeninizi kaprislerinizle bozmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder