Facebook Ailesi

Custom Search

14 Ekim 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 16-22 Ekim 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Haftanın ilk günlerinde biraz daha temkinli olmak, iş hayatında düzen, detaylar ve sağlıkla ilgili konulara özen göstermek gerekiyor. Bitirilmesi gereken pek çok iş olabilir. 17’sinden sonra ortaklı işlere, sözleşmelere dikkat etmek ve iletişimde açık olmak gerekebilir. Bu dönemde finansal işler, miras gibi konular daha sık söz konusu olabilir. 19’unda karşıt burcunuzda gerçekleşen yeniay ile birlikte pek çok konuda önemli sonuçlar, değerlendirmeler yapabilirsiniz. Kimi zaman şaşırtıcı durumlar, anilikler de yaşanabilir.

Boğa Burcu
Bu dönemde Güneş Terazi’de ilerlerken bir yandan zaman alan işler, çalışma hayatınıza ait konular ya da sağlıklı ilgili temalar gündeme gelirken, ilişkilerinizde de canlanma yaşayabilirsiniz. Haftanın
ilk günlerinde sevdiklerinizle, çocuğunuzla ilgili bir konu daha hızlı hareket etmenizi gerektirebilir. 17’si sonrasında görüşmeler, karşılıklı konular hız ve derinlik kazanmakta. Verimli görüşmeler mümkün. 19’undaki yeniay işlerinizi toparlamanız ve yeniden hız kazanmanız açısından yararlı olacak. Esneklik göstermeye bakmalısınız.

İkizler Burcu
Bu dönemde Terazi’deki yeniay kişisel açıdan önemsediğiniz konulara, yaratıcı olabileceğiniz alanlara vurgu yapıyor. Aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha canlı olabilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde eve ve ailenize, güvenliğinize ait uğraşlara daha dikkatli yaklaşmalısınız. 17’si sonrasında ilgilenilmesi gereken detaylar ve çalışma konuları var. İşler artmakta. 19’undaki yeniayla birlikte kazançlı durumlar ve kendinizi ortaya koyarak dikkat çekebileceğiniz imkanlar artmakta. Aşkta yeniliklere açıksınız.

Yengeç Burcu
Bugünlerde Terazi’de ilerleyen Güneş hem kendi iç dünyanıza dönmek istediğiniz, hem de yeni adımlar atmak istediğiniz günlerde olduğunuzu gösteriyor. Eve yönelik olumlu adımlar, evdeki huzursuzlukları aşabilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi daha çok toparlamaya bakmalı, yakın çevrenizdekilerle sürtüşmemeye bakmalısınız. 17’si sonrasında yeteneklerinize daha kolay odaklanabileceğiniz yaratıcı olanaklar var. Pozitif düşünebilirsiniz. 19’undan itibaren pek çok işi toparlama, yenileme imkanı doğacak.

Aslan Burcu
Bugünlerde Terazi’deki Güneş yeni ve ilginç haberlere, yakın çevrenizdeki değişikliklerle ortaya çıkan aniliklere işaret etmekte. Görüşmeler ve anlaşmalarda daha dengeli kalmaya bakın. Haftanın ilk günlerinde parasal konularda bazı sıkışıklıklar söz konusu olabilir. Masraflara dikkat etmelisiniz. 17’si ile birlikte evde değişiklikler ve meşguliyetler yoğunlaşmakta. Evle ya da gayrimenkullerle ilgili yapacağınız çok şey olabilir. 19’undaki yeniayla birlikte yakınlar, kardeşler ve çevrenizdekilerle hızlı bir diyalog içindesiniz.

Başak Burcu
Bu dönemde Terazi burcunda ilerleyen Güneş işiniz, parasal durumunuzla ilgili konulara anilikler getirmekte. Ortaklıklar, evlilik gibi konularda bu açıdan önemli sayılır. Haftanın ilk günlerinde kişisel konularda daha girişken ve meşgul olmakla birlikte, daha sabırlı davranmak da gerekiyor. Bu hafta yakın çevrenizle iletişim, hareket, görüşmeler ve anlaşmalar açısından verimli bir hareketlilik söz konusu. Konsantre olmakta zorlanmayacaksınız. 19’u sonrasında mesleki konularda daha esnek olmak gerekebilir.

Terazi Burcu
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay bir süredir sizi meşgul eden konulara daha kararlı yaklaşabileceğinizi anlatıyor. Bir dizi değişiklik ve anilik de gündemde. Haftanın ilk günlerinde endişelere kapılmamak ve tamamlanmakta olan konulara odaklanmak gerekebilir. 17’si sonrasında zekanızı ticari ve parasal işlere daha çok verebilirsiniz. Bu dönemde aşkta ve evlilikte mutluluk veren deneyimler var. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. 19’u ile birlikte pek çok şey ani de olsa yerine oturmaya başlayacak.

Akrep Burcu
Bu dönemde bir miktar ölçülü ve kontrollü olmak gerekiyor. Terazi’deki yeniay gizli bir duruma ya da aniden ortaya çıkabilecek konulara işaret ediyor. Düşüncelerinizde daha net olmaya bakın. Haftanın ilk günlerinde iş ve gruplar içinde çok uğraşı ve detaylar içinde olabilirsiniz. Şansınızı aşırı zorlamamalısınız. 17’si ile birlikte yeteneklerinizi kullanmanız ve değişikliklere gitmeniz zor olmayacak. Aşkta biraz daha özenli olmalısınız. 19’undaki yeniayla birlikte bir süredir devam eden kapalı durumlar değişmeye başlayabilir.

Yay Burcu
Bugünlerde Terazi’deki yeniay gelecek beklenti ve ortaklıklarınızı yenileyebilir. Gruplar, sosyal konular ve arkadaşlıkların daha canlı ve destekleyici olabileceği günlerdesiniz. Enerjinizi pozitif gelişmeler üzerine odaklamalısınız. Ancak haftanın ilk günlerinde işinizle ilgili bazı sıkışıklar ve hedefe ilerlemekte sürtüşmeler söz konusu olabilir. 17’si sonrasında bilgiye ulaşmakta zorlanabilir ya da bazı gizli görüşmeler içinde olabilirsiniz. Ruhsal konular da gündeme gelebilir. 19’u ile birlikte gruplar içinde yenilikler, yeni adımlar mümkün.

Oğlak Burcu
Bugünlerde Terazi’deki Güneş iş hayatınızı ve hedeflerinizi daha çok aydınlatırken daha çok dikkat çekebilir ve öne çıkabilirsiniz. Sorumluluklarınızın da ön planda olduğu görülmekte. Ancak haftanın ilk günlerinde uzaklarla, medya ya da eğitimle ilgili bir konu üzerinde daha fazla uğraşmak gerekebilir. Biraz daha sabırlı olmaya bakın. 17’si sonrasında iş hayatında kazanç getirebilecek bir görüşme üzerinde durabilirsiniz. Daha odaklısınız. 19’undaki yeniay mesleki konulara ve özellikle ortaklı işlere bazı ani durumlar ve değişiklikler getirmekte.

Kova Burcu
Bugünlerde Terazi’de Güneş size yeni deneyimler ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz fırsatlar getirmekte. Medyaya, uzaklara ait işler, eğitim, yayıncılık gibi konularda ilerlemeler ve heyecan verici deneyimler söz konusu. Ancak haftanın ilk günlerinde endişelerinizi yenmeye gayret etmelisiniz. 17’si sonrasında mesleki bir konuda ve hedeflerinizde daha odaklı bir iletişim içerisine girebilirsiniz. Kararlılığınız artmakta. İlerleme olanakları da var. 19’u sonrasında işlerinizi hızlandırmanız zor olmayacak.

Balık Burcu
Bu dönemde Terazi’de Güneş daha çok ortaklı konulara, bazı huzursuzluklara da işaret etmekte. İlişkilerinizde daha dengeli olmalı, evlilikte ve anlaşmalar içinde esneklik gösterebilmelisiniz. Haftanın ilk günlerinde özellikle sabırlı olmak ve ani tepkilerden uzak durmak yararlı olacak. 17’sinden sonra yolculuklar, eğitsel uğraşlar ve medyaya yönelik konular hız kazanabilir ve daha pozitif koşullar getirebilir. 19’undaki yeniayla birlikte bir süredir sizi meşgul eden belki de korku yaratan durumları aşmaya başlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder