Facebook Ailesi

Custom Search

2 Kasım 2017 Perşembe

6-12 Kasım 2017 Haftalık Burç Yorumları


KOÇ:
Haftaya, çevrenize karşı oldukça ketum bir tavır içindesiniz. Bu hafta özellikle Salı günü bazı olaylara çekimser davranmakla çok iyi ediyorsunuz. Çünkü çabuk karar verdiğinizde sonradan vazgeçme olasılığınız oluyor. Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Bu dönem, size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacaktır.

BOĞA:
Ailenizle ilgili ters giden bazı olayların düzelmesine yardımcı olmanız gerekecek. Sosyal hayatınızla ilgi birtakım aktiviteleri, birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuzu siz de biliyorsunuz.

İKİZLER:
Maddesel isteklerinizin ağır basması sonucunda, kazançlarınızı konusunda farklı araştırmalar içinde olacaksınız. Sosyal ilşkilerimize gereken değeri vermelisiniz. Ayaklarınıza dikkat etmelisiniz.Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizin farkındasınız. Fakat bu hafta sonu, dağılabilir ve çevrenize ters düşebilirsiniz.YENGEÇ:
Sezgileriniz güçlü. Yanınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz. Duygularınızı ifade edemeyeceğiniz bir hafta. Ailenizi korumanız gereken konular gündeme gelebilir. Kendinizi aşma konusunda yeni bir dönem başlatıyorsunuz. Kendinize daha fazla güvenmenin zamanı geldi. Karşıt evinizde gerçekleşen tutulma; size çok şey öğretecek. Kendinizi toplamalısınız.

ASLAN:
Sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler yapacaksınız. Olası sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Dostlarınızla sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Değerli zamanınızı boş yere harcamak istemediğiniz için, bu hafta çevrenize duyarsız davranacaksınız. Egoistlikle suçlanabilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz.

BAŞAK:
Tutkular ve kıskançlıkların yoğun olduğu hafta içinde ilişkilerinizde dikkatli davranmak zorundasınız. Bugünlerde, risklere karşı dayanılmaz bir arzu duyacaksınız. Kıskançlık yaşayabilirsiniz. Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Başarı her geçen gün size daha da yaklaşıyor. Karamsarlıktan kurtulabilseniz, çok daha olumlu bir iş yaşamı sizi bekliyor.

TERAZİ:
Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. Pazartesi günü sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olacaksınız. Bazılarınız uçarı davranacak ve özellikle çapkınlık yapmak isteyecekledir. Hiçbir şekilde dengelerinizi bozmak istemediğiniz için, çevrenizdeki kişiler tavırlarınızdan etkilenebilirler. Arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliği sayesinde, önemli aşamalar kaydedeceksiniz.

AKREP:
İlişkinizin sağlamlığını ölçmek için önemli bir hafta. Gücünüzün üstünde bir çalışma örneği çıkarıyorsunuz. Kendinizi çok verimli hissediyorsunuz. İstediğiniz performansı yakalayacaksınız. Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü bunu başaramıyorsunuz.

YAY:
Tanışacağınız kişileri karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. İş konusunda yardım alacağınız kişilerin, sizden farklı olması sizde hayranlık uyandıracak. Bu hafta harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüz konuların maliyeti size yüksek gelecektir. Pazarlık yapmasını bilmediğiniz için, çoğu kez yaşamınızı zorlaştıran ödemeler karşınıza çıkıyor.

OĞLAK:
Kardeşlerle birlikte ortak kararlar almak için uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Enerjinizin yüksek olduğu bu hafta, her konuda dikkatli olmak zorundasınız. Olayları akışına bırakmak yerine takip etmekten karlı çıkacaksınız. Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceksiniz.

KOVA:
Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz sayesinde başarılı bir hafta geçireceksiniz.Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için, zor hedefler peşindesiniz. Yollardan beklediğiniz haberler gelecek ve isteklerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Meditasyon size iyi geliyor. 

BALIK:
Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşam istiyorsunuz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Düşüncelerinizi, yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız.Çarşamba günü yoğun bir duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden düşünceleri beslemekten yorulmuyorsunuz. Oysa mantığınızı kullanmanız gereken bir dönem. Zamanı iyi değerlendirmek zorundasınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder