Facebook Ailesi

Custom Search

18 Kasım 2017 Cumartesi

Dinçer Güner 20-26 Kasım 2017 Haftası Burçlar

Neşeli ve iyimser bir dönem başlıyor!

Bu hafta Güneş artık Yay burcuna geçiş yapıyor. Güneş Yay burcuna geçtiğinde atmosfer daha iyimser, neşeli, canlı, heves dolu, meraklı, felsefi, eğlenceli ve maceraya açık olur. İlişkilerde Yay burcunun rahatlatan, karmaşık olmayan, dürüst ve açık ilişki kurma tarzından faydalanabilirsiniz. Hazır olun!

Siz de bu dönemde yerel, etnik ve sizinkinden farklı kültürlerle tanışabilir, bilgi ve deneyimlerinizi artırabilirsiniz. İlişkilerde Yay burcunun rahatlatan, karmaşık olmayan, dürüst ve açık ilişki kurma tarzından faydalanabilirsiniz. Dürüst bir bakış açısına ihtiyaç duyduğunuzda sizi gerçekliğe geri çeken ve geniş vizyonuyla destekleyen bir Yay arkadaşınızdan fikir alabilirsiniz. Yay burcunun yansıttığı enerjiyi fiziksel gücü spora ve fiziksellik içeren her türlü faaliyete aktarabilirsiniz. İlginç geniş ferah mekanlara gidip geniş gruplarla bir arada olup eğlenmeli hayata daha geniş bir perspektiften bakmayı denemeli ve yaşamınızın amacını yeni hedeflerle belki yeniden zenginleştirmeli, hayatınıza yeni hevesler katmalısınız.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bu bir aylık süreçte odaklanacağınız konular uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon..vb konular etki altında olacaktır.


Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Yay burcunda hareket eden Merkür ile burcunuzda hareket eden Uranüs arasındaki hoş etkileşim olacak. Beklenmedik ani bir seyahat planı gündeme gelebileceği gibi, özellikle yalnız olanlar sizden mesafece uzakta veya yabancı asıllı birileri flört edebilirsiniz. Zihinsel olarak oldukça yoğun ve sürekli proje üreten bir halde olabileceksiniz. Zihinsel yaratıcılığınız çok güçlü olacak. Eğitimle ilgili konularda da sürpriz olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak ve verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri…vb konular bu bir aylık süreçte odak noktanız olacaktır. Bu konularla ilgili bilgi ve iletişim hızı artabilir.

Özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında hoş bir etkileşim meydana gelecek. Beklenmedik ve sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta sizler için bir parça krizlerle mücadele haftası gibi olacak. Fakat emin olun, alnınızın akıyla çıkabileceksiniz. Bu hafta tüm işleri büyük bir gizlilik içinde yürütmek isteyebilirsiniz. Projelerinizi etrafınızdaki kişilere pek de bahsetmemenizi öneririm, çalınabilirler.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler bu bir aylık süreçte odak noktanız olabilecektir. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır.

Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için tamam mı devam mı soruna yanıt aranacağı zamanlar. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında hoş bir etkileşim meydana gelecek. Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan beklenmedik sürpriz destekler alabilirsiniz. Bir arkadaş davetinde tanışacağınız biri ile sürpriz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni farklı, marjinal kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bence bu hafta sonuna doğru heyecan verici gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Bu sürpriz bir iş teklifi şeklinde de hayatınıza yansıyabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bir aylık süreçte odak noktanız yaşamınızda iş ve sağlık konuları olacaktır. Check up yaptırmak için oldukça uygun bir süreçtir. İş arayanlar bu dönem içinde işe başlayabilirler. Günlük yapılması gereken, hatta size angarya gibi gelen işlerinizi daha eğlenceli bir şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

Bu bir aylık süreçte iş konularında kendinizi adeta bir köle gibi hissedebilirsiniz. Her zamankinden çok daha fazla çalışmanız, mesai harcamanız gerekebilir. Bu yüzden de daha çok yorulacaksınız ne yazık ki. Stresli bir iş süreci sizleri bekliyor. Bir tarafta yetiştirilmesi gereken işler diğer taraftan hayatın idamesi için yapılması gereken rutin işler bir süreliğine sizi fazlaca yorabilir. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Mesleki konularda sürpriz gelişmelere ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Aklınıza çılgın bir proje fikri gelebilir ve bu herkes tarafından beğenilebilir. Beklenmedik bir iş veya proje fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Bir diğer olası etkisi ise alternatif tıp, alternatif iyileşme yöntemleri, enerji konularını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bir aylık süreçte odaklanacağınız konuların aşk ve çocuklar üzerine olacağına işaret etmekte. Bu bir aylık süreçte yaşamdan çok daha fazla keyif alabilecek, aşktan yana da şanslı olabileceksiniz.

Özel anlamda yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu insanlar farklı dini, etnik kökenlerden insanlar olabilir. Yine bu bir aylık süreçte eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bunun için adımlar atabilirsiniz. Hayattan çok daha fazla keyif almaya çalışacaksınız. Hobilerinize, sizi mutlu eden konulara daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumu bir görünüm meydana gelecek. Sürpriz bir seyahatin habercisi olabileceği gibi, uzaklardan gelecek olan sizi şaşırtacak bir haberin müjdesi de olabilir. Yalnız olanlar sizden uzakta, yabancı asıllı belki de biri ile flörtöz etkiler oluşabilir. Uluslararası bir iş konusu sürpriz bir şekilde gündeme gelebilir. Yurt dışı bağlantılı bir iş ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bir aylık dönemde odak noktanız ev, yuva, aile ve yerleşime ait konular olacak. Taşınmak, evinizde tadilat, onarım gibi işlerle ilgilenmek için güzel bir dönem. Yeni bir mülk edinmek istiyorsanız bu dönem harekete geçebilirsiniz.

Fakat Merkür 2 Aralık itibari ile geri hareketine başlayacak! Bu yüzden de 2 Aralık tarihine kadar tüm taşınma, yer değiştirme, tadilat, alım veya satım konularınızı halletmeye bakın. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Beklenmedik sürpriz finansal fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu etki ile bir bankacının yaptığı hata ile hesabınızda karışıklıklar olabilir. Ama bankacılık işlemlerinizde sürpriz gelişmeler yaşayabilir, ortaklaşa kazançlarınızı arttırabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ev veya araba almak için kredi araştırması içine de girebilirsiniz. Beklenmedik çok cazip bir kredi veya para kaynağı ile de karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bir aylık periyotta odak noktanız yakın çevreniz ve kardeşlerle ilişkileriniz olabilecektir. Bu bir aylık dönemde bol bol seyahate çıkabilirsiniz. Tatil planları yapabilir, pasaport işleriniz varsa bunları halledebilir, vize konularını araştırabilirsiniz.

Yine bu dönemde kişisel gelişim olabilir ya da mesleki konularla ilgili olabilir, yeni bir takım eğitimlere başlayabilir, seminerlere ve özel çalışmalara katılabilirsiniz. Bunlar yeteneklerinizi geliştirebilecek eğitimlerde olabilir. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumu bir görünüm meydana gelecek. Sürpriz ortaklıklar gündeme gelebilir. Beklenmedik yardımlar ve destekler alabilirsiniz. Kendinizi aşka çok daha yakın hissedeceğiniz bir hafta olacak. Sözleşme, anlaşma gibi konularda ne istediğinizi net ve açık bir şekilde ifade edin. Bu hafta isteklerinizi, fikirlerinizi diğer insanlara kabul ettirmek çok daha kolay olacaktır, ki buna sizde çok şaşıracaksınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Önümüzdeki bir aylık süreçte odak noktanız parasal konular, bütçe para kazanma, kazançları arttırma ile ilgili konular olacaktır. Para biriktirebilir, yatırım yapabilir, bütçenizi yenide yapılandırabilirsiniz.

Diğer yandan maddi konularda üzerinize iyimser bir hava yerleşebilir, harcamalar konusunda biraz esnek, gevşek davranabilirsiniz. Dikkatli olmasında fayda var. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Bu sürpriz iş teklifleri, sürpriz iş projeleri gündeme gelebilir. Yalnız iş ile ilgili çok ama çok yoğun bir döneme giriyorsunuz arkadaşlar, kendinizi hazırlayın. Toplumsal konulara karşı çok daha hassas olacaksınız. Size yeni kazanç sağlayacak tek seferlik bir iş durumu da söz konusu olabilir. İşinizde sizi bir adım daha ileri taşıyacak sürpriz bir fikir zihninizde canlanabilir veya işinizle ilgili teknik bir konuda sürpriz bir destek alabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in burcunuza geçişi ile başlıyoruz. Burcunuza geçiş yapacak olan Güneş ile beraber artık sizler için harekete geçme zamanı başlıyor. Spot ışıkları adeta üzerinizde parlayacak. Girişimlerde bulunmak için güzel bir süreçte olacaksınız.

Son bir aydır üzerinizde olan ölü toprağını rahatlıkla atabilecek, hedefleriniz için rahatça harekete geçebileceksiniz. Hatta bir hedef için değil, birden çok hedef içinde harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularda şansınız açık olacak. Eğitim için de aynı şekilde! Burcunuzda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Yaratıcılık gerektiren konularda rahatlıkla başarı elde edebileceksiniz. Yalnız olanlar, ayaklarını yerden kesecek sürpriz bir aşkla sarsılabilirler. Bazılarınız ise şans oyunlarında minik kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta iletişim, fikirler, eğitim, yeni projeler, çocuklarla ilgili konularda şansınız oldukça açık olacak. Her türlü yeni girişimlerinizi başarılı bir şekilde hayata geçirebileceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bu bir aylık süreçte biraz daha kendinize dönecek, yalnızlık ihtiyacınız artacak. Hayatta biraz daha geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönemde koşulları ve şartları pek de kolay kontrol edemeyeceksiniz ne yazık ki.

Biraz daha sağlıkla ilgili konu ve koşullarla ilgilenmeniz gerekebilir. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda sürpriz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İstediğiniz evin çok ucuzladığını görebilirsiniz. Evinizde veya ailede çözülmesi zor bir problem birden çorap söküğü gibi çözülebilir. Kendinize yeni hedefler belirleyin. Bu hedeflere nasıl gideceğinizi belirlemenin tam zamanı! Bu arada unutmadan, sağlığınıza da biraz dikkat! Bünyeniz, bağışıklık sisteminiz bu hafta çok kuvvetli olmayabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Önümüzdeki bir aylık periyotta dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan önemli faydalar görebileceğinize işaret etmekte. Her zamankinden daha sosyal olacaksınız. Partilerin, davetlerin, açılışların veya düğünlerin baş misafiri olacaksınız.

Birbirinden farklı, etnik ve dini kökenleri olan insanlarla daha sık bir araya gelebilir, onlarla birlikte hareket edebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla birlikte keyifli seyahatlerde organize edebilirsiniz. Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Sürpriz ve beklenmedik seyahatler gündeme gelebileceği gibi, dostlarınızdan arkadaşlarınızdan rahatlıkla destekler alabileceksiniz. Fikirleriniz arkadaşlarınız tarafından desteklenecektir. Sözü geçen kişi siz olacaksınız. Dostlarınız, yakın çevrenizdeki insanlarla ortak projeler üretebilir, hayata sokabilirsiniz. Bu hafta daha çok arkadaşlarınızın sorunlarına çözümler üretebileceğiniz bir hafta olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Güneş’in Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Bir aylık süreçte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda adeta parlayacaksınız. Hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu dönem terfi için konuşmalar yapmak, iş değiştirmek, iş geliştirmek, alacağınız sorumluluklarla patronların gözüne girmek sizler için çok daha kolay olacak.

Yay burcunda hareket eden Merkür ile Koç burcunda hareket eden Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Gelsin paralar diyorum sizler için! Sürpriz bir iş teklifi ile olabilir ya da açıktan para kazanabileceğiniz sürpriz durumlar oluşabilir. Her halükarda finansal anlamda bu hafta olumlu sürprizlere açık olacaksınız. Fikirlerinizi, projelerinizi rahatlıkla paraya dönüştürebileceksiniz. Kariyerinizde beklenmedik statüsel değişimler meydana gelebilir, övgüler alabilir, fikirlerinizle yöneticilerinizin gözüne girebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder