Facebook Ailesi

Custom Search

10 Kasım 2017 Cuma

Hakan Kırkoğlu 13-19 Kasım 2017 Haftalık Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 13 - 19 Kasım 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bugünlerde tek başına hareket etmeniz pek kolay olmamakla birlikte, işbirliklerinden fayda görebilirsiniz. Eşinizden ya da ortaklıklardan gelebilecek imkanları değerlendirmeye bakın. Yatırımlar, ortak kazançlar daha vaadedici olabilir. Ancak bir yandan da 14’ü civarında ortaklı konularda tamamlanması gereken işler var. Kopartıcı ve tartışmacı olmamaya gayret etmelisiniz. Yine bu dönemde uzaklarla işler, eğitsel uğraşlar yeni fikirler ve alışverişler getirebilir. 18’i sonrasında beklemede olan koşulların açılması daha kolay olacak.

Boğa
Yılın bu döneminde önemli sonuçlar ve ilerlemeler var. Evlilik, anlaşmalar, görüşmeler dikkat çekerken, iş hayatında başkalarından görebileceğiniz faydalar söz konusu. Hedeflerinize doğru ilerlemek konusunda oldukça şanslısınız. İşbirlikleri önemli avantajlar sağlamakta.
Ancak 14’ü civarında sağlık, i,ş ortamındaki konularda biraz daha dengeli ve önlemci olmaya bakmalısınız. Bu arada finansal işlerde yeni anlaşmalara gitmek de olası. 18’i sonrasında pek çok alanda önemli kararlar ve değerlendirmeler söz konusu.

İkizler
Bugünlerde Akrep burcundaki birikim iş ve çalışma konularınıza, hizmet gerektiren koşullara yoğunlaşma getiriyor. Kendi sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Zaman alan işler artmakta. Ancak iş ortamında bereket de var. 14’ü civarında aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha fazla hareket ama aynı zamanda ısraf da söz konusu olabilir. İş hayatında ilişkilerinizde sabırlı davranmaya bakmalısınız. Bugünlerde karşılıklı konuşmalar, görüşmeler sayesinde ortaklıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. 18’i sonrasında konular hız kazanacak.

Yengeç
Bu hafta sizi öne çıkaran, kişiliğinizi daha çok ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Sevdiklerinizle ilgili konular, yaratıcı uğraşlar ve özellikle aşk hayatında son derece pozitif koşullar içindesiniz. Aynı zamanda çocuklar, yaratıcı uğraşlar sizi öne çıkarmakta. Hayattan keyif almakta daha isteklisiniz. Bununla birlikte, eve ait konular söz konusu olduğunda, 14-18 arasında biraz daha dengeli olmaya bakın. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. 18’i sonrasında kendinizi daha güçlü hissedebileceğiniz günler başlıyor.

Aslan
Bugünlerde ev ve aile cephesinde dikkatiniz çeken daha çok konu olabilir. Yakın çevrenizden, ailevi alanda destekler mümkün. Yuvaya ait gelişmeler, toprak ya da gayrimenkullerle ilgili alanlarda finansal açıdan cazip yatırımlar da gündeme gelebilir. Ancak kardeşlerle görüşmelerde biraz daha sakin ve dengeli kalmaya bakın. 14-18 günleri arasında konuşmalar, ziyaretler ve görüşmelerde sabırlı olmak gerekebilir. Ayrıca bu dönemde, yaratıcı uğraşlar ve eğitsel açıdan olumlu adımlar atmak keyifli olabilir.

Başak
Bu dönemde zihinsel uğraşlar ve yakın çevrenizdekilerle ilişkiler açısından bereketli koşullar var. Olumlu görüşmeler, yazışmalar ve pozitif haberler söz konusu. Kardeşler, komşular ya da iş hayatında görüşmelere dayalı imkanlar hayatınıza yoğunluk getirebilir. Ancak 14-18 günleri arasında iş hayatında masraflara dikkat etmek, ortaklaşa işlerde daha özenli yaklaşmak iyi olacak. Yine bu dönemde evde daha çok hareket ve meşguliyet söz konusu. Bir süredir devam eden sorumluluklardan yavaş yavaş çıkmaya başlayabilirsiniz.

Terazi
Bu hafta iş hayatında ve özel konularda başkalarından daha çok destek görebilir ve kişisel yeteneklerinizi iyi kullanabilirsiniz. Eşinizden ya da ortaklıklardan gelebilecek avantajları iyi değerlendirmelisiniz. Mars da burcunuzda ilerlerken sizi daha cesur ve girişken kılmakta. Ancak 14-18 arasında biraz sabırlı olmak ve gereksiz alınganlıklardan kaçınmak gerekiyor. Ortaklaşa işlerde yeni haberler, gelişmeler mümkün. Yakın çevrede hareketlilik, yazışmalar, eğitsel uğraşlar günlük hayatınıza da canlılık getiriyor.

Akrep
Bu dönemde burcunuzda gerçekleşen buluşmalar son derece destekleyici ve şans getiren imkanlara işaret ediyor. Kişisel yeteneklerinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz günlerdesiniz. Aşkta ve hayatta mutluluk ve keyif veren konularda olumlar adımlar var. Bu dönemde evlilikten finansal konulara kadar ilerlemeler söz konusu. Ancak yine de 14-18 günleri arasında yakın beraberliklerde ya da iş hayatında gizli kalmış durumlara dikkat etmek ve önyargılı davranmamak gerekiyor. 18’i sonrasında daha aktif olabilirsiniz.

Yay
Bu dönemde iç dünyanızı ve psikolojinizi yakından etkileyen temalar gündeme geliyor olabilir. Kendi dünyanıza daha fazla açılabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak yine de bu dönemde tam olarak farkına varamadığınız durumlar özellikle yakın ilişkiler açısından hassasiyet yaratıyor olabilir. Bu dönemde ruhsal açıdan destek bulabileceğiniz imkanlar da var. 14-18 günleri arasında gruplar içinde ve arkadaşlıklarda biraz daha sabırlı olmak gerekebilir. Genel olarak bu dönemde geçmişten kaynaklanan koşullar da dikkat çekiyor.

Oğlak
Bugünlerde Akrep burcundaki birikim size daha pozitif bir bakış açısı ve özellikle iş hayatında kararlılığınızı gösterebileceğiniz koşullar sağlamakta. Mesleki alanda ortaklıklar, yatırımlar ve finansal açıdan kazançlı çıkabileceğiniz gelişmeler söz konusu. İçinde bulunduğunuz gruplardan, topluluklardan büyük destekler görebilirsiniz. Sosyal alanda isteklerinizi gerçekleştirmeniz için kolaylıklar var. Ancak 14-18 günleri arasında biraz daha dengeli ve daha az tepkisel davranmak iş hayatında önemli kolaylıklar sağlayabilir.

Kova
Bu dönemde kariyer alanında ve tanınırlık konusunda önemli destekler ve şanslar içerisindesiniz. Kişisel gücünüzü ve çekiciliğinizi ortaya koyabileceğiniz günlerdesiniz. Mesleki alanda ve sosyal statünüzü ilgilendiren konular sahip olduğunuz fırsatları iyi değerlendirmeye ve biraz daha esnek davranmaya da özen göstermelisiniz. 14-18 günleri arasında kendi fikirlerinizde aşırılıklara gitmemek yerinde bir tutum olacak. Bu dönemde arkadaşlıklar, sosyal gelişmeler gelecek yönünde sizi daha umutlu ve canlı kılmakta.

Balık
Bu dönemde Akrep burcundaki gezegen birikimi sizi çok daha şanslı ve iyimser kılmakta. Düşünce ve görüşlerinizi genişletebileceğiniz, daha büyük bir çerçevede paylaşabileceğiniz günlerdesiniz. Bu dönemde yolculuklar, yabancılarla ilgili gelişmeler, akademik konular size önemli irtibatlar ve ilerleme imkanı sağlamakta. Üstünüzdeki baskılar azalmakta. Ancak 14-18 günleri arasında ortaklı bir konuda biraz daha sakin kalmak, maddi açıdan olumlu sonuçlar getirebilir. 18’i sonrasında kendinizden daha emin şekilde hareket edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder