Facebook Ailesi

Custom Search

18 Kasım 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 20-26 Kasım 2017 Haftası Burçlar

Koç
Haftanın ilk günlerinde duygusal alanda daha fazla yoğunluk ve mücadele yaşayabilirsiniz. İş hayatında ortaklıklara ve gündeme gelebilecek rekabete dikkat etmek, daha soğukkanlı olmak gerekiyor. 21-23’ü arasında olaylar hız kazanırken, daha gayretlisiniz. İş hayatında yapabileceklerinizin en iyisini yapmaya gayret etmelisiniz. 22’sinden sonra size daha geniş bir bakış ve inanç kazandırabilecek imkanlar doğabilir. Kendinize güveniniz artabilir, uzaklarla ilgili işler hızlanabilir. Hafta içinde sosyal konulara da zaman ayırabilirsiniz.

Boğa
Bu dönemde koşullar pek sizin elinizde olmamakla birlikte, iş hayatında ve ilişkiler üzerinden yeni imkanlar elde edebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde çalışma ortamında daha dengeli ve sakin kalmaya özen gösterin. 22’si civarında uzaklarla ilgili bir konu ya da bakış açınızı test eden bir durum içinde test edilebilirsiniz.
Kararlılık göstermek gerekebilir. 22’si sonrasında miras, borçlar, finansal konularla ilgili işlere daha çok yönelebilirsiniz. Bazı endişeler, hassasiyetler de gündeme gelebilir. Hafta boyunca ilişkilerde seçimde bulunmak gerekiyor.

İkizler
Haftanın ilk günlerinde iş ve çalışma konularında yüklü koşullar, mücadele edilmesi gereken işler olabilir. Aynı zamanda sağlığınıza özen göstermeli, fiziksel açıdan riskli şeylerden uzak kalmaya bakmalısınız. Finansal bir konu ortaklıklar üzerinde zorlayıcı olabilir. 22’sinde Güneş karşıt burcunuz Yay’a geçerek önemli sonuçlar ve değerlendirmeler getirmeye başlıyor. Yılın bugünlerinde başkalarından duyacağınız yanıtlar sizi daha çok düşünmeye götürebilir. Aynı zaman hedefleriniz yönünde daha idealist düşünebilirsiniz.

Yengeç
Bu dönemde Akrep burcundaki gezegenler sizi daha kararlı ve güçlü kılmakta. Yükselen arzular ve zevklere, keyiflere yönelik meşguliyetler var. Çocuklarla, sevdiklerinizle ilgili konularda da aktidf olabilir, harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Yine bu dönemde, daha iyi bir iş planı yapmalı ve günlük işlerinizi, sorumluluklarınızı doğru biçimde organize etmeye gayret etmelisiniz. 22’si civarında ilişkilerinizde ve iş hayatınızda daha gerçekçi ve sorumlu bir tavır içinde olmanız gerekebilir. Hayata bakış açınızda daha idealist düşünebilirsiniz.

Aslan
Son haftalarda ailevi işler, yakın çevreniz daha çok dikkatinizi çekiyor olabilir. Bugünlerde görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar açısından daha hassas dengeler getirmekte. Özellikle 21-23 arasında işler, güçler, detaylar ve sorumluluklar ağır basmakta. Sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Ayrıca 22’si sonrasında yaşam enerjiniz yeniden geri geliyor olabilir. Bu yeni dönemde daha eğlenceli ve kendinizi özgür hissedebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru beraberliklerde dengede kalmaya bakın.

Başak
Haftanın ilk günlerinde zihinsel olarak odaklandığınız pek çok uğraş olabilir. Yakın çevreniz ve ailevi konular da dikkat çekmekte.Bu arada ortaklı bir işte ve parasal konularda riskli işler ya da fazladan harcamalar gündeme gelebilir. 21-23’ü arasında sevdiklerinizle ilgili konular, çocuklar sizi daha gayretli ve mücadeleci kılabilir. Ayrıca bu dönemde, eve, ailenize yönelik uğraşlar da söz konusu. Bitişler ve yeni başlangıçlar içindesiniz. Toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinizi gözden geçirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.


Terazi
Haftanın ilk günlerinde iş hayatında ve parasal konularda yapabileceğiniz çok şey var. Aynı zamanda görüşmeler, ziyaretler de hız kazanabilir. Aynı zamanda Mars sizi son derece girişimci kılmakta. Ancak öfkenize de dikkat etmeli ve özellikle evde ve güvenlik işlerinde daha özenli olmaya bakmalısınız. 21-23 arasında gayret göstermeniz gereken koşullar var. Ayrıca bu yeni dönemde size gelen haberler, konuşmalar ve görüşmeler artabilir. Yeni konulara uyum sağlayabilirsiniz. Ancak iş hayatında biraz daha gerçekçi olmaya bakmalısınız.

Akrep
Son bir ay içerisinde Güneş burcunuzda ilerleyerek size daha güçlü enerjiler, kararlılık ve aynı zamanda bereket de getirdi. Bu dönemde kişisel istekleriniz yönünde daha kolay ilerleme şansı bulmuş olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde ilişkilerinizde daha sakin kalmaya bakın. Anlaşmalar, yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiler gerginleşebilir. Düşmanlıklara dikkat etmelisiniz. 21-23 günleri arasında kısa ziyaretler, yolculuklar, işle ilgili görüşmeler açısından yeni bir hareketlilik ve canlılık söz konusu. Nitekim 22’si sonrasında iş hayatına ait koşullar önem kazanmakta, siz de parasal işlere, harcamalara daha çok önem vermek durumundasınız.

Yay
Son haftalarda sizi psikolojik olarak etkileyen ve daha fazla ruhsallık getiren konularla karşılaşmış olabilirsiniz. Neyse ki 22’sinden sonra Güneş burcunuza ilerleyerek daha fazla gayret ve uyanış getirmekte. Bu yeni dönemde kendinize ve isteklerinize daha çok odaklanabileceksiniz. Merkür de oldukça hareketli ve değişken koşullara işaret etmekte. 21-23 günleri arasında mesleki bir konuda ve kazançlarınızla ilgili bir alanda gayret ve mücadele içerisindesiniz. Aynı zamanda eve ait bir konu üzerinde de yeni bir tutum içine girebilirsiniz.

Oğlak
Bu dönemde sorumluluklarınızda daha fazla artış ve ciddi düşünme gereği var. Haftanın ilk günlerinde iş hayatında rekabet ya da mücadele gerektiren konular olabileceği için biraz daha sakin kalmaya bakmalısınız. 21-23 günleri arasında kişisel istekleriniz yönünde daha girişimci olabilir ve şahsi adımlarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak 22’sinden sonra daha çok uyum sağlamanız gereken durumlar, yenilikler gündeme gelmeye başlıyor. Bu dönemde işte grup çalışmaları içinde bağlı olduğunuz yerlerden daha çok destek görebilirsiniz.

Kova
Oldukça hareketli ve meşguliyet içinde olabileceğiniz günler içinden geçiyorsunuz. Bu dönemde aniden gündeminize giren gelişmelere dikkat edin zira bu yeni konular önünüzdeki üç ay içinde daha belirgin hale gelmeye başlayabilir. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili işler ve ortaklıklar konusunda daha dengeli olmaya gayret etmelisiniz. 21-23 günleri arasında bazı elde olmayan ya da sizi psikolojik açıdan meşgul edebilecek durumlar gündeme gelebilir. 22’si sonrasında iş hayatında daha verimli olabileceğiniz günlerdesiniz.

Balık
Bu hafta 22’sinden sonra özellikle sizi hedeflerinizde, işe yönelik konularda daha meşgul edebilecek bir süreç başlamakta. Sorumluluklar, uzaklarla ilgili işler ya da fikirlerinizi, bakış açınızı öne çıkarabilecek durumlar içinde olabilirsiniz. Eğer yeteri kadar hazırlanmış iseniz bu dönemde daha başarılı olmak ve dikkat çekmek zor olmayacak. Ancak haftanın ilk günlerinde ortaklı işlerde, finansal konularda biraz daha sakin davranmalısınız. 21-23 günleri arasında iş hayatında gelecek planlar üzerinde yeniden düşünerek harekete geçebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder