Facebook Ailesi

Custom Search

25 Kasım 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 27 Kasım-3 Aralık Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 27 Kasım - 3 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
İlişkiler konusunda fazla iniş çıkış bir hafta olmakla birlikte, bugünlerde kendinizi geliştirebileceğiniz, çok şey öğrenebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Uzaklarla ilgili uğraşlar, kimi zaman sınırlamalar gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde daha çok etki altındasınız. Zihninizde çok sorumluluklar var. Yine de 29’u sonrasında ilerleme duygusu artıyor. 30’u civarında kişisel konularda çok daha cesur ve tek başına adım atmaya açıksınız. Uzaklarla ilgili görüşmeler, yeni ve yabancı kişiler, haberler hayatınıza girebilir.

Boğa Burcu
Bugünlerde finansal işler ve ortaklı konular üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Bu konularda sorumluluklar ve yapılması gereken görüşmeler, anlaşmalar da olabilir. Haftanın ilk günlerinde gelecek konusunda kafa karıştırıcı etkilenimler içerisinde olabilirsiniz. Daha pozitif düşünmeye bakın. 30’u civarında belirli olmayan koşullar, riskler fazla heyecan yaratabilir. Ayrıca bu dönemde fiziksel açıdan risk oluşturabilecek durumlara, iş ve çalışma koşullarına dikkat etmelisiniz. Kendinizi yepyeni koşullar içinde bulabilirsiniz.


İkizler Burcu
Yılın bu döneminde Güneş karşıt burcunuz Yay’da ilerlerken önemli değerlendirmeler, muhasebeler içinde olabilirsiniz. Son altı aydır süregelen koşullar değişmekte, sonuçlar elde etmektesiniz. Haftanın ilk günlerinde iş hayatınızı ve sorumluluklarınızı anlatan konularda aşırı etkilenme ve hassasiyet söz konusu. Daha gerçekçi olmaya çalışın. Bugünlerde anlaşmalar görüşmeler yapabilirsiniz. 29’u ile birlikte, daha pozitif bir heyecan ve yenilik yapma ihtiyacı artıyor. Aşkta ve evlilik konusunda yeni bir tutum içine girebilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bugünlerde işte yükler ve sorumluluklar fazlasıyla meşgul edici gözükmekte. Çalışma hayatınıza, genel düzeninize ve sağlıkla ilgili koşullara dikkat etmekte fayda var. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili uğraşlar, bakış açınızı, inançlarınızı etkileyen konular gündeme gelebilir. Dağılmamaya, aşırı hayalci olmamaya gayret edin. 29’u ile birlikte çok daha başarılı ve istekli olabileceğiniz gelişmeler mümkün. Pek çok şey hız kazanmakta. Kendinizi gösterebileceğiniz, daha orijinal ve cesur davranabileceğiniz imkanlar içerisindesiniz.

Aslan Burcu
Bugünlerde sevdiklerinizle ilgili konulara, kendinizi yaratıcı hissetiğiniz alanlara daha ciddi ve sorumlu bir gözle bakabilirsiniz. Ortaya koyabileceğiniz, heyecan hissedebileceğiniz çok şey var. Ancak haftanın ilk günlerinde paylaşımlar, finansal uğraşlar bulanıklık yaratabilir. Düşüncelerinizde pozitif kalmalısınız. Neyse ki 29’undan sonra daha serbest ve heyecan duyabileceğiniz, kendinizi yaratıcı hissedebileceğiniz ilerlemeler var. Aşkta mutluluklar artıyor.

Başak Burcu
Ailevi işler, sorumluluklar, toprağa ve gayrimenkule yönelik uğraşlar bugünlerde daha çok dikkatinizi çekebilir. Evle daha çok ilgilenebilirsiniz. Evde zihnen yüklü de olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde karşılıklı görüşmeler, hassasiyetler etkilenmeler olabilir. Bu hafta parasal işlerde yenilikler ve miras, borç alacak gibi paylaşım içeren konular dikkat çekebilir. 29’u sonrasında bu konularda daha hızlı adımlar atabileceğiniz anlaşılıyor. Duygusal açıdan da kendinizi daha bağımsız ve yeni risklere girerken bulabilirsiniz.

Terazi Burcu
Bugünlerde çevresel değişiklikler, yenilikler ve daha fazla görüşme dikkat çekebilir. Kısa ya da uzun yolculuklar, konuşmalar, artan bir iletişim içerisindesiniz. Burcunuzdaki Mars sizi girişimci ve mücadeleci kılmaya devam ediyor. Gözünüzü hedefe dikmiş durumdasınız. Haftanın ilk günlerinde iş ve çalışma konularında biraz daha dikkatli ve düzenli olmaya bakın. 29’u sonrasında ise özellikle evlilik, yakın ilişkiler ve arkadaşlıklarda daha tepkisel olabilirsiniz.

Akrep Burcu
Bu dönemde iş hayatına ve kazançlarınıza yönelik konularda daha çok şey yapabildiğinizi görebilirsiniz. Düşüncelerinizi de bu konulara odaklamış durumundasınız. Ancak haftanın ilk günlerinde sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili durumlar dikkat çekebilir. Kendinizi daha fedakar ve verici hissedebilirsiniz. Duygusal açıdan etkilere açıksınız. 29’u sonrasında daha fazla aksiyon, çalışma ve uğraşma söz konusu. Fiziksel risk çıkarabilecek konulara, küçük kazalara dikkat edin. 1’i ile birlikte, daha çok destek bulabileceğiniz ilerlemeler söz konusu.

Yay Burcu
Artık burcunuzda ilerleyen Güneş kişisel konuları, yenilikleri ve başlangıçları gündeme getiriyor. Son üç aydır söz konusu olan gelişmeler iyice netleşmeye başladı. Kendinize güveniniz önemli. Haftanın ilk günlerinde ailevi işlerde, eve, yerleşime yönelik konularda daha hareketli ancak biraz karmaşık da olabilirsiniz. 29’u sonrasında daha net ve açık bir şekilde hareket edebileceksiniz. Bu yenilikler aşk hayatınıza, çocuklarla ilgili konulara ve sizi sahneye çıkarabilecek tüm yaratıcı konulara pozitif bir heyecan getiriyor olacak.

Oğlak Burcu
Yılın bu döneminde değişiklikler sizi daha farklı ve bilmediğiniz konulara yöneltiyor olabilir. Belirsizlik duygusu artmakta. Ancak bir yandan da yeni sorumluluklar alma uğraşısı içindesiniz. Haftanın ilk gününde konuşmalar, ziyaretler, görüşmeler var. Bu konularda etki altında da kalabilirsiniz. 29’u sonrasında olaylar daha hızlı gelişmeye başlayabilir. Eve ve ailenize yönelik işler hızlanabilir. Evde, ev hayatında hızlı başlangıçlar mümkün. Ancak işte ve evde tepkisellik de söz konusu. Aşkta, kadınlarla ilgili konularda daha itinalı olmaya bakın.

Kova Burcu
Bugünlerde gelecek yönünde hedefler üzerinde durmak ve hayal kurmak için güzel imkanlar var. Arkadaşlar, gruplar ve sosyal konular da size destek çıkıyor. Haftanın ilk günlerinde parasal konularda, birikimlerinizle ilgili işlerde daha özenli ve gerçekçi olmaya bakın. Belirli bir düşünceyi netleştirmeye çalışabilirsiniz. 29’u ile birlikte daha hızlı ve cesur olabileceğiniz değişiklikler yapabilirsiniz. Düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bugünlerde aşkta daha köşeli çekişmeli durumlar yaşanabilir neyse ki 1’i sonrası iyimserliğiniz artmakta.

Balık Burcu
Bugünlerde dikkat çekici olaylar ve değişiklikler gündeme gelirken hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yay’da ilerleyen Güneş işe, sorumluluklara ait konulara dikkat çekmekte. İş hayatında daha çok şey yapabileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde kişisel istekleriniz yönünde adım atmanız zor değil. Ancak daha seçimlerinizde bilinçli olmaya bakın. 29’u ile birlikte işte ve parasal alanda daha akıcı ve çalışkan olabileceğiniz, kazançlarınızı arttırabileceğiniz fırsatlar var. İlişkilerden de destekler bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder