Facebook Ailesi

Custom Search

7 Ocak 2018 Pazar

2018 Yılının En Şanslı ve Şanssız Burçları Hangisi?


Madem yeni bir yıla girdik, bu senenin genel olarak enlerine bir göz atalım.

– Bu senenin genel olarak en şanslı burcu Kasım ayına kadar şüphesiz ki Akrep ve yükselen Akrep burçları olacak. Zira fırsatlar, şans ve talih gezegeni olan Jüpiter Kasım ayına kadar bu burçta kah ileri kah geri hareket ederek, hayatta dört ayak üstüne düşmelerine vesile olacak. Şans Yay burçlarına bu sene Kasım’dan sonra gülmeye başlayacak!

– Tabii ki senenin tüm sorumluluklarını üstlerine alarak, küçük Emrah misali 2018'e belki de acılı gözlerle bakacak, en şanssız olanlarınız ise ne yazık ki Oğlak ve yükselen Oğlaklar olacak. Adeta Atlantis gibi dünyayı omuzlarında taşıyarak, dirençlerini ölçecekleri bir sene onları bekliyor.
– 2018'in en çılgınları sizi unutmadım! Uranüs'ün Mayıs ayında Boğa burcuna geçişi ile hayatlarını hallaç pamuğu gibi altını üstüne getirecek ve şu ana kadar yapmak isteyip de yapmadığınız veya yapamadığınız her ne varsa yapmaya başlayacaksınız Boğa ve yükselen Boğalar.
– Bu sene parasal anlamda ise en şanslı, en bereketli, neye dokunsalar çabucak filizlenip büyüyecek olanlar ise Terazi, Koç ve yükselen burcu bu olanlar. Varsa bu burçtan arkadaşlarınız çevresinden pek ayrılmayın.
– Aşk konusunda herkesi sollayarak yılın en şanslı olmaya adayları ise Yengeç ve yükselen Yengeçler olacaklar. Sene boyunca aşkın ve romantizmin zirvelelerinde turlayacaklar.
İkizler ve yükselen İkizler ise bu senenin sağlık olarak en şanslı olanları olurken, daha fit görünmek, zayıflamak hatta yaşam kaliteleri diğer burçlara göre çok daha fazla yükselecek.
Aslan, Kova ve yükselen burcu bu olanlar, kaçabilirsiniz ama saklanamazsınız! Güneş ve Ay Tutulmaları ile kaderin önüne geçemeyecek, hayatınızda uzun süredir ertelediğiniz tüm bitiş ve başlangıçları ardı ardına yaşayacak ve 2018'i belki de en hızlı yaşayacak olanları sizlersiniz.
Başak, Balık ve yükselen burcu bu olanlar yılın en huzurlu ise sizlersiniz. Zodyak’ta onca şey meydana gelirken en sessiz, sakin, mülayim, akışta, içsel dengenizi çok rahat bir şekilde kurabileceksiniz.

1 yorum:

  1. Bir aslan yükselen boğa olarak şanslımıyım değilmiyim anlayamadım

    YanıtlaSil