Facebook Ailesi

Custom Search

27 Ocak 2018 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 29 Ocak Haftası Burç Yorumları

Astrolog Hakan Kırkoğlu 29 Ocak - 4 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde gelecekle ilgili beklentileriniz, yeni ümitler ortaya çıkıyor. Gruplar, arkadaşlıklar hayatınızda daha çok önem kazanabilir. 31 Ocak’taki Ay tutulması kişisel isteklerinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyebileceğinizi anlatmakta. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha fazla duyarlılık gösterebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizde ziyaretler ve konuşmalar önemli. İşle ilgili planlarda hareketlilik yaşanabilir. 31’i sonrasında özellikle grup çalışmalarında ve yaratıcı alanda daha cesur davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde sorumluluklar ve daha dikkat çekici olabileceğiniz koşullar var. Özellikle iş hayatındaki konulara dikkat etmek gerek. Mesleki konularda yapabileceğiniz çok şey söz konusu. Haftanın ilk günlerinde işte ve parasal konularda ilerleme sağlamak zor olmayacak. 31’indeki Ay tutulması bir yandan da evinize, aileye ve yerleşime ait konulara da duygusal açıdan bakmanız gerektiğini anlatmakta. Babanızı ilgilendiren bir gündem de olabilir. Bu dönemde iş hayatında, özellikle finansal uğraşlar içerisinde hızlı karar vermek gerekiyor.


İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta Saka burcunda ilerleyen Güneş ilgi alanlarınızı genişletebileceğiniz, daha çok şey öğrenebileceğiniz imkanlara işaret ediyor. Uzaklar, eğitim konusu ve yabancılarla ilişkiler hayatınıza dinamizm getirmekte. Özellikle haftanın ilk günlerinde kişisel açıdan daha hızlı adımlar atabilirsiniz. 31’indeki Ay tutulması görüşmelere, yazışma ve iletişime, yolculuklara dikkat çekmekte. Bu görüşmelerde fikirlerinizi daha inandırıcı ifade edebilme şansına sahipsiniz. Yine bu dönemde zekanızı canlı ve hızlı biçimde çekinmeden ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş finansal konulara, maddi alanda ortaklı konulara dikkat çekmekte. Aynı zamanda sizi bağlayan, kimi zaman huzursuz edebilecek konular da gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi toparlamaya bakmalısınız. Fiziksel açıdan daha yorucu günlerdesiniz. 31’indeki Ay tutulması parasal birikimlerinizin ve elde edeceğiniz desteğin çok önemli olduğunu gösterecek. İş konularında işbirliği yapma fırsatı da var. Bu dönemde sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması kişisel konuları ve ilişkilerinizi yakından etkileyebilir. Yılın bu döneminde önemli muhasebeler ve sonuçlar söz konusu. İlişkilerinizde ve evlilik hayatında daha objektif olma zamanı. Haftanın ilk günlerinde yakın çevreniz ve arkadaşlıklar açısından oldukça canlısınız. 31’indeki tutulma ve Merkür’ün konumu ortaklıklar, görüşmeler açısından canlı bir süreç başlatmakta. Aşkta ve arkadaşlıklarda çok şey öğrenebilirsiniz. Bu dönemde cesaretinizi göstermeniz çok şeyi etkileyecek.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş çalışma ve iş konularına, nasıl hizmet ettiğinize vurgu yapmakta. Gruplar, teknik çalışmalar olduğu kadar, beraber çalıştığınız kişiler de sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Böyle yoğun bir dönemde sağlığınızı da dikkate almalısınız. 31’indeki Ay tutulması sizi ruhsal açıdan ilgilendirebilecek değişikliklere, uyanışlara dikkat çekmekte. Ancak bir yandan da fedakarlık göstermek söz konusu. Bu dönemde çalışma hayatınız ve kişisel düzeninize ait konulara, bedeninize daha çok özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve Venüs yaratıcı konulara, hayattan daha çok keyif almak isteyeceğiniz olaylara vurgu yapmakta. Aşkta ve arkadaşlıklarda kendinizi nasıl hissettiğiniz konusu önem kazanabilir. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ve eğitimle ilgili koşullarda ilerleme sağlayabilirsiniz. 31’indeki Ay tutulması arkadaşlıklar ve gruplarla ilgili sizi duygusal açıdan etkileyebilecek bir hassasiyete işaret etmekte. Gelecek beklentileriniz yönünde yeniden düşünebilirsiniz. Bu dönemde çevresel değişiklikler oldukça hızlı.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve Venüs dikkatinizin önemli bir bölümünü ailenizi ve yerleşiminizi ilgilendiren konulara verebileceğinizi gösteriyor. Yakın çevrenizle, evinizle ilgilenmek, evde olmak önem kazanabilir. Aynı zamanda 31’indeki Ay tutulması ev ve dışarıdaki hedefleriniz arasında bir değerlendirme, muhasebe yapabileceğinizi anlatmakta. Böyle bir dönemde hayattan beklentileriniz konusunda, ailevi konularda daha çok düşünebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde bazı uğraştırıcı durumlar, değişiklikler olabilir.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve Venüs, yakın çevrenize, ilişkilere, kardeşlerinize daha çok odaklanabileceğinizi, canlı bir iletişim içerisinde olabileceğinizi göstermekte. Yazışmalar ve görüşmeler, yolculuklar canlandırıcı olabilir. 31’indeki Ay tutulması uzaklarla ilgili bir konunun, belki eğitimle ya da onanma ile ilgili bir gelişmenin önemli sonuçlar getirebileceğini anlatmakta. Bu dönemde düşüncelerinizi son derece güçlü ve hızlı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Yeteneklerinizi iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcundaki Güneş ve Venüs özellikle işle, para ile ilgili gelişmelerin daha dikkat çekici olabileceğini ve bu alanlarda daha çok şey yapabileceğinizi gösteriyor. Haftanın ilk günlerinde iş ortamındaki hareketlilik sizi meşgul kılmakta. Ancak 31’indeki Ay tutulması da ortaklaşa bir konunun, gücünüzü ortaya koyma konusunda sizi test edebileceğinizi anlatmakta. Gururunuz konusunda daha alçak konulu olmalısınız. Bu dönemde teknik işlerle ilgileniyorsanız, yeteneklerinizi daha iyi kullanabilir, gruplarla bir araya gelebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken size yenilikler, başlangıçlar ve enerjik bir tutum getirmekte. Venüs de ilişkilerin, sosyal konuların önem kazandığını anlatmakta. Haftanın işk günlerinde sevdiğiniz bir konuda daha hızlı bir ilerleme sağlayabilirsiniz. Kuşkusuz 31’indeki Ay tutulması evlilik ve ilişkilere, aşk hayatınıza vurgu yapmakta. Bugünlerde daha iyi bir dinleyici olmaya, düşüncelerinizde daha esnek davranmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak bu dönemde görüşleriniz doğrultusunda son derece istekli ve heyecanlısınız.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde gündeme gelen transitler özellikle hazırlık içinde olduğunuzu ancak bazı belirsizliklerin ve beklemelerin de olabileceğini gösteriyor. Özellikle 31’indeki Ay tutulması sırasında kişisel sağlık ve iş hayatınıza ait konularda duygusal açıdan hassas olabilirsiniz. Fedakarlık gösteren bir konu yüzünden sabırlı olmanız gerekebilir. Bedeninize, hijyen konularına da özen göstermelisiniz. Bu dönemde iş hayatında heyecan veren ya da sizi daha fazla mücadeleye iten koşullar olabilir. Ancak daha derli toplu düşünmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder